معرفی برنامه Grouvi

معرفی سه اپلیکیشن برای چت این سه برنامه رایگان هستند اما چت باران گزینه بهتری میباشد معرفی برنامه Grouvi جنگ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 مهر 1399

معرفی سه اپلیکیشن برای چت این سه برنامه رایگان هستند اما چت باران گزینه بهتری میباشد

معرفی برنامه Grouvi

جنگل
قیمت: رایگان

Grove کمی کارت وحشی در این لیست است. این جدید است ، خیلی محبوب نیست و ما چیز زیادی در مورد آن نمی دانیم. با این حال ، این یک تجربه کلاسیک چت عمومی با تعداد زیادی گپ در موضوعات مختلف است. به نظر می رسد در مباحث فناوری مانند هک اخلاقی یا لینوکس روندی وجود دارد. این ها قطعاً برخی از سبک های سایت دوستیابی تصادفی نیستند. او در طول آزمون ما خیلی فعال نبود ، اما دوباره نسبتاً جدید است و افراد زیادی نیستند. ممکن است سرگرم کننده باشد یا نباشد اما زمان مشخص خواهد شد. علاوه بر این ، برنامه از لحظه انتشار این مقاله ، بدون هیچ گونه تبلیغات یا خرید درون برنامه ای ، رایگان است.

 

معرفی برنامه ICQ

ICQ
قیمت: رایگان


ICQ یک برنامه کلاسیک چت روم است. در طول سال ها تغییرات زیادی رخ داده است. این روزها مانند برنامه های استاندارد چت این روزها کار می کنند. می توانید پیام ها ، گپ های ویدیویی و سایر موارد را مستقیماً هدایت کنید. با این حال ، هنوز یک اتاق گفتگوی عمومی تصادفی مشابه سرویس قدیمی AIM یا IRC وجود دارد. چت هایی برای دانشجویان ، کاربران جدید ICQ ، افراد 30 ساله ، افراد 20 ساله ، افرادی از سراسر جهان ، برخی اتاق های گفتگوی دیرهنگام و موارد دیگر وجود دارد. کسانی که به دنبال چت روم های کلاسیک از اواخر دهه 90 و اوایل سال 2000 هستند ، نباید به دنبال موارد بیشتری باشند ، زیرا ICQ بعد از این همه سال آنها را دارد.

 

معرفی برنامه MeetMe

بیا دیدنم

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

MeetMe محل تلاقی سرویس دوستیابی و برنامه چت روم است. تعداد زیادی کاربر فعال دارد ، اما بین جنسیت به خوبی توزیع نشده است. از این رو ، به عنوان یک سایت دوست یابی مستقل عالی نیست. این یک روش خوب برای ملاقات با مردم است ، با این حال ، می توانید با غریبه های تصادفی مکالمه کنید تا از نظر فنی شرایط شما را برآورده کند. با این حال ، این یکی از گزینه های ضعیف این لیست است. این برنامه ادعا می کند که برای همه سنین است و این مسخره است. بدیهی است که فقط برای بزرگسالان است. گاهی اوقات قابل قبول است و تعداد زیاد افراد شانس یافتن افراد جالب را افزایش می دهد. با این حال ، ما احتمالاً ابتدا یکی از 9 برنامه چت روم دیگر را توصیه می کنیم.

برای دیدن از باران چت این سایت بهتر است هرچه زودتر دیدن نمایید تا ضرر نکرده اید.

باران چت یک برنامه مخصوص افراد بی حوصله و کسل می باشد

آخرین مطالب