تیرآهن 18

  خرید تیرآهن 18 یکی از تیرآهن های متداول که برای ساختمان سازی به کار گرفته می شود تیرآهن 18 می باشد. ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 شهریور 1401

 

خرید تیرآهن 18

یکی از تیرآهن های متداول که برای ساختمان سازی به کار گرفته می شود تیرآهن 18 می باشد. این محصول دوام زیادی در برابر هر نوع نیروی خمشی دارد. کاربرد هایی که مربوط به این محصول است را در بسیاری از صنایع می ‌توانید مشاهده کنید. اگر ساختمان تان نیمه ساز است و نمی دانید برای تکمیل کردن آن باید از چه نوع مصالحی استفاده کنید بهتر است که تیرآهن سایز 18 را به کار بگیرید.

ویژگی ها و مشخصات تیرآهن های ساختمانی سایز 20

 از آنجایی که این محصول ارتفاع و ابعاد مناسبی دارد به عنوان یکی از پر مصرف ترین و بهترین مصالح ساختمانی شناخته می ‌شود. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از این قطعه فولادی این است که موجب تسریع پروژه ساخت و ساز خواهد شد. تیرآهن های سایز 18 به گونه ‌ای طراحی می‌ شوند که مواد اولیه و متریال با کیفیتی دارند. به همین دلیل استحکام ساختمان را افزایش می دهند. فولادهایی که شماره بندی شان ۳۷، ۵۲ و ۴۴ می باشد را برای تولید این قطعه به کار می‌ گیرند.

تمامی استانداردهایی که مربوط به تولید تیرآهن سایز 20 می باشد را کارخانه ها را رعایت می کنند. برای خرید این قطعه بهتر است که بهترین کارخانه تولیدی را انتخاب کنید. کارخانه های زیادی تولید این قطعه فولادی ساختمان سازی را بر عهده دارند. بهترین کارخانه ها از روش اتوماتیک برای تولید این قطعه استفاده می کند. همچنین باید بدانید که پروسه تولید قطعه در بهترین کارخانه سریعا انجام می شود.

کاربردهای تیرآهن 18

کاربرد هایی که مربوط به تیرآهن 18 می باشد متفاوت است. از آنجایی که وزن بار زیادی را این قطعه تحمل می ‌کند استحکام و دوام بالایی دارد. مهمترین کاربرد هایی که مربوط به این قطعه می باشد را باید بشناسید و سپس آن را خریداری کنید. از این محصول به عنوان پوشش خرپا و سقف ها استفاده می کنند. همچنین باید بدانید که برای ساخت بسیاری از پل های لانه زنبوری این قطعه را به کار می‌ گیرند.

تیرآهن سایز 18 نقش بسیار مهمی روی استحکام و دوام پل ها دارد. هر یک از انواع تیرآهن هایی که روی پل به کار گرفته می ‌شوند باید تحمل بارهایی که به وجود می ‌آید را داشته باشند. در صورتی که ضخامت پل ها بیشتر شود ظرفیت بارگیری آنها افزایش پیدا خواهد کرد. انواع قطعاتی که با سایز 18 تولید می ‌شوند علاوه بر این مسئله که در ساختمان سازی به کار گرفته خواهد شد برای ساخت پل‌ های لانه زنبوری کاربرد زیادی دارند.

ساخت ستون اصلی با استفاده از تیرآهن های ساختمانی سایز 18

برای ساخت ستون اصلی از تیرآهن 18 استفاده گسترده ای می شود. ساخت ستون اصلی انواع ساختمان ها بر اساس استانداردهای مشخص شده ای انجام خواهد شد. طول جان هر یک از انواع این قطعه فولادی باید 18 سانتی متر باشد و طول بال هر یک از ستون ها باید ۹۱ میلیمتر باشد. هر متر از این قطعه فولادی حدود ۱۷ کیلوگرم است و وزن کلی شاخه هایی که ۱۲ متری هستند به ۲۲۵ کیلوگرم می رسد. این قطعه در برابر فشارها و نیروهایی که به آن وارد می شود مقاومت زیادی دارد. به همین دلیل در بسیاری از ساختمان ها از این قطعه به عنوان ستون اصلی سازه استفاده می نمایند. وزن این قطعه بر اساس استانداردهای مشخص شده تعیین خواهد شد. نوع متریالی که برای ساخت این قطعه به کار می ‌گیرند روی وزن آن تاثیر زیادی دارد.

بهترین کارخانه تولیدی تیرآهن 18

تیرآهن سایز 18 که مربوط به کارخانه ذوب آهن می باشد به عنوان یکی از بهترین محصولاتی است که شما می ‌توانید در بازار فولاد خریداری کنید. کارخانه ذوب آهن اصفهان از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها برای تولید قطعات فولادی استفاده می کند. به همین دلیل شما برای اینکه بتوانید مقاومت زیادی از انواع قطعات فولادی دریافت کنید باید به کارخانه تولیدی قطعات دقت زیادی داشته باشید.

قیمت تیرآهن 18

 یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید تیرآهن 18 اهمیت دارد بررسی قیمت محصول می باشد. هر یک از انواع قطعات ساختمانی با قیمت متفاوتی به فروش می رسند. از آنجایی که تیرآهن ها به عنوان قطعات مهم ساختمان سازی شناخته می شوند قیمت شان بر اساس ابعاد و ضخامت بررسی خواهد شد. هزینه ای که برای خرید این محصول پرداخت خواهید کرد به فاکتورهای متفاوتی بستگی خواهد داشت.

 یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت تیرآهن های سایز 18  می باشد کارخانه تولیدی است. کارخانه هایی که تولید این قطعه را بر عهده دارند قیمت متفاوتی برای فروش قطعه به مشتریان اعلام می کنند. هر یک از کارخانه ها استانداردهای خاصی را جهت تولید قطعه به کار می ‌گیرند. کارخانه ذوب آهن اصفهان بهترین متریال ها را جهت تولید قطعه به کار می‌ گیرد و هزینه زیادی از مشتریان دریافت نمی‌ کند. اقتصاد جهان جهانی، قیمت دلار، وزن ابعاد و ضخامت به عنوان دیگر فاکتورهای قیمت گذاری این قطعه شناخته می‌ شوند که روی قیمت کلی محصول تاثیر زیادی می گذارند.

 برای بررسی قیمت تیرآهن سایز 18 این محصول باید به صورت روزانه هزینه خریداری آن را بررسی کنید. در وب سایت آهن هایپر هر یک از کارشناسانی که فروش قطعات فولادی را بر عهده دارند، در مورد قیمت محصولات شما را راهنمایی می ‌کنند. به صورت ۲۴ ساعته کارشناسان آهن هایپر پاسخگوی نیازهای مشتریان برای خرید انواع قطعات فولادی هستند.

 

نکاتی در مورد خرید تیرآهن های ساختمانی سایز 18

 اگر قصد خرید یکی از انواع مصالح ساختمانی را دارید باید به نکات زیادی دقت داشته باشید. بنابراین زمان خرید تیرآهن 18 باید نکاتی که ضروری است را در نظر بگیرید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید تیرآهن اهمیت دارد بررسی کاربرد آن می باشد. اینکه بدانید کاربرد تیرآهن های سایز 18 در کدام بخش است بسیار مهم می باشد. در واقع شما باید کیفیت و همچنین ساختار این قطعه را از نظر مستحکم بودن بررسی کنید. در غیر این صورت نمی توانید از آن برای مقاوم سازی ساختمان استفاده نمایید. بررسی قیمت این قطعه یکی از دیگر نکاتی می باشد که اهمیت زیادی دارد. همچنین باید در مورد نحوه نصب این قطعه روی ساختمان اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 

آخرین مطالب