بررسی دقیق موقعیت مکانی پروژه میلان در منطقه 22 تهران

این پروژه تمام استاندارد ها را رعایت کرده است و در برابر زلزله مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد که خیال خری

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1400

این پروژه تمام استاندارد ها را رعایت کرده است و در برابر زلزله مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد که خیال خریدار را راحت می کند.

 

موقعیت مکانی پروژه میلان

پروژه هایی که در منطقه 22 تهران احداث شده اند، به سبب نزدیکی به دریاچه چیتگر ویو بسیار مناسبی دارد و وجو کوه های اطراف بر زیبایی این ویو افزوده است. میلان در غرب دریاچه چیتگر جای دارد و پروژه های مسکونی و تجاری پارسه نیز کار ساکنان را برای خرید راحت کرده است.

همچنین این پروژه در بلوار اردستانی و بزرگراه شهید همدانی قرار دارد که یکی دیگر از مزیت های مکان قرار گیری این پروژه به شمار می آید.

مشخصات پروژه میلان و شرکت سازنده آن

 

ساخت پروژه میلان توسط شرکت اریکه پارسیان آغاز شده است که پروژه های دیگری در منطقه 22 تهران ساخته است و رزومه ی آن کاملا موفق و درخشان می باشد. این پروژه دارای 4 بلوک است که هر کدام 26 طبقه دارد و در هر طبقه 2 واحد ساخته شده است که مجموع واحدها به عدد 168  می رسد.

در هر برج 20 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 5 طبقه پارکینگ وجود دارد و واحدها دارای تنوع متراژی 137.5، 173.5 و 177 می باشند، تا انتخاب را راحت کند.

  نحوه خرید و پیش فروش میلان

برای خرید واحد از پروژه میلان باید در ابتدا یک مبلغ را به عنوان پیش پرداخت واریز کرد که این مبالغ در زیر ذکر شده است.

  • 137 متری 360 میلیون
  • 173 متری 456 میلیون
  • 177 متری 465 میلیون

علاوه براین مبالغ اقساط نیز وجود دارد و اگر کسی در حال حاضر قصد خرید دارد، باید مبلغی برای خرید امتیاز نیز بپردازد.

 

امکانات رفاهی پروژه میلان

این پروژه امکانات زیادی را در پلان های خود دارد تا افراد برای زندگی کردن در این واحدها، دچار مشکل نشوند. برخی از امکانات این برج ها عبارت است از:

  1. دارا بودن پارکینگ
  2. دارا بودن سالن ورزشی
  3. مجهز به هلی پد
  4. دارا بودن سیستم اطفای حریق
  5. لابی
  6. دارا بودن سالن های چند منظوره
  7. دارا بودن تاسیسات مرکزی

 

جمع بندی نهایی پروژه میلان

پس از پروژه های 1 و 2  بقیه الله سپس پروژه بقیه اله ۳ در موقعیت مکانی بسیار عالی در غرب دریاچه پذیره نویسی خوود را آغاز کرد که با سرعتی باور نکردنی عضو گیری آن به پایان رسید و از گزینه های بسیار مناسب جهت سکونت وسرمایه گذاری و  در میان مدت  شد. این پروژه که یکی از پروژه های منطقه 22 که جزو برج های اطراف دریاچه چیتگر می باشد، به دلیل تعداد واحد کم و همچنین موقعیت و لوکیشن فوق العاده یکی از پروژه هایی می باشد که از زمان عضو گیری تا به امروز رشد چشمگیری داشته است .

آخرین مطالب