نیروهای ایالات متحده در کره جنوبی منع شده اند از نمایش مؤتلفه پرچم در پایگاه و یا سپر تابلوچسبها در آخرین حرکت نظامی برای جلوگیری از نژادی تقسیم بندی در نیروی.

در توییتر پست دوشنبه, ارتش ژنرال رابرت “آبه” آبرامز فرمانده نیروهای آمریکایی و کره جنوبی گفت: مؤتلفه نبرد پرچم “قدرت ملتهب نژادی را بدست آورد. ما نمی توانیم که این بخش در میان ما است.”

جزئیات بعدی: ما F-15 در تصادفات به دریای شمال

بلافاصله موثر او اظهار داشت: “این مؤتلفه نبرد پرچم یا آن تصویر در USFK نصب و راه اندازی کارگاههای مشترک-دسترسی به مناطق آزاد مناطق بیرونی ساختمان لباس شخصی یا وسیله نقلیه سپر تابلوچسبها مجاز نیست.

“این مؤتلفه نبرد پرچم را نمایندگی نمی کند ارزش های نیروهای ایالات متحده اختصاص داده شده به خدمت در جمهوری کره,” او اضافه شده است. “در حالی که من اذعان برخی ممکن است آن را به عنوان نماد منطقه ای غرور بسیاری از دیگران در ما به زور آن را به عنوان یک یادآوری دردناک از نفرت و تعصب خیانت و کاهش ارزش بشریت است.”

آبرامز مجاز فرماندهان برای حذف نمایش پرچم در هر کجا که ممکن است در USFK تاسیسات.

بان کی مون به شرح زیر اقدام مشابه توسط سپاه تفنگداران دریایی در برابر صفحه نمایش از نبرد پرچم می آید و در حال رشد در میان تنش بین پنتاگون رهبری و کاخ سفید بیش از پایگاههای نام مؤتلفه آمار و ارقام از جمله ژنرال رابرت E. Lee.

اعلام ممنوعیت نمایش مؤتلفه نبرد پرچم مارس 23 ژنرال دیوید برگر دریایی فرمانده گفت که او “متوجه احساس درد و رد کسانی که به ارث برده فرهنگی حافظه و در حال حاضر اثرات این معضل برده داری در کشور ما است.”

آبرامز ” نظم نیز به خانواده های نیروهای ایالات متحده و بازنشستگان و پیمانکاران وزارت دفاع و شهروندان کره جنوبی غیرنظامیان کار در پایگاه های خود و دیگر افراد با دسترسی به USFK تاسیسات.”

منظور نمی شود به نمایش نبرد پرچم که در آن به تصویر کشیده شده است اما تمرکز اصلی یک رویداد مانند هنری تاریخی و یا نمایش آموزشی در جنگ داخلی.

آن را نیز صدق نمی کند به نمایش پرچم کشور که ترکیب مؤتلفه نبرد پرچم که اغلب به نام “ستاره ها و میله های زندان” شامل یک زمینه قرمز با آبی “X” نقطه چین با 13 ستاره سفید.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: ارتش است که آخرین سرویس به نظر متفق پرچم بان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de