ایالات متحده در فضا نیروی اول تجاری دارای یک پیام جدید خود با نیروهای نظامی و سربازان بالقوه: “شاید هدف شما در این سیاره نیست در این سیاره است.”

این خط بسته شدن در 30 ثانیه تجاری می دهد که بیننده با یک نگاه اجمالی به آنچه که در یک فضای نیروی کار ممکن است مانند نگاه. که می تواند به معنای حفاظت از ایالات متحده ماهواره ها در زمین عملیات مراکز نظارت بر راه اندازی موشک برای استقرار ماهواره در مدار و یا شاید دوره نقاهت فوق سری X-37B مداری تست خودرو با توجه به این تصاویر دیده می شود در این ویدئو.

“برخی از مردم نگاه به ستاره ها و بپرسید” چه می شود اگر؟’ کار ما این است که به یک جواب” تجاری متحده به عنوان یک مرد جوان ورزشی, تازه, کوتاه کردن مو به نظر می رسد تا به سمت ستاره ها.

مرتبط با: فقط فرود آمد: رسمی ‘فضا نیروی’ تریلر

“ما را به تصور کنید چه خواهد بود تصور, طرح برای چه چیزی ممکن است در حالی که هنوز هم وجود دارد غیر ممکن است. شاید شما نیست قرار داده و در اینجا فقط به سوال بپرسید. شاید شما قرار داده شد در اینجا به جواب” آن را می گوید.

تجاری اولین ویدیو تبلیغاتی جدید برای خدمات و تلاش برای جذب استخدام به پیوستن به ارتش ششم شعبه دارد.

اولین آن می آید روز پس از فضای نیروی افتتاح شد روند درخواست برای واجد شرایط فعال وظیفه پرسنل به انتقال به سرویس.

باز کردن برنامه های کاربردی به معنی احتمالی, “فیزیکی [اندازی] به فضایی آمریکا نیروی” ژنرال دیوید “DT” تامپسون معاون فرماندهی فضایی نیروی, گفت:, مارس 23. داوطلب خدمت سربازی اعضا را دوباره طلب کردن به طور مستقیم به فضا نیروی او گفت: در طول یک وبینار میزبانی فضا اخبار.

“پنجره برای سربازان داوطلب برای انتقال به USSF باز شده در جمعه, مه 1 و ما در حال حاضر دریافت چند صد برنامه های کاربردی” فضا نیروی رسمی گفت: Military.com در روز چهارشنبه.

تجاری نیز از نزدیک زیر کامل تریلر Steve Carell جدید Netflix کمدی “فضا نیروی” مجموعه به برتر در این جریان سرویس مارس 29.

نشسته در کنار نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت در طول یک وبینار چهارشنبه ژنرال جان “جی” ریموند رئیس عملیات فضایی و فضایی آمریکا دستور اظهار داشت: در Carell آینده نشان می دهد.

“یک تکه از مشاوره است که من را به Steve Carell است برای کوتاه کردن مو” ریموند گفت: در طول چت, میزبانی فضا پایه و اساس است. “او به دنبال یک کمی بیش از حد کرک شده اگر او می خواهد به بازی بازی های فضایی نیروی رئیس.”

برت افزود: “به نظر من که این فقط شواهد بیشتر در آن فضا است که در آن همه چیز اتفاق می افتد. این که آیا آن را Netflix بکشد و یا در ایالات متحده آمریکا پنتاگون در فضا است که در آن همه چیز اتفاق می افتد.”

صحبت در مورد تجاری بارت گفت که او امیدوار است آن را الهام بخش “آمریکایی ها برای پیدا کردن هدف خود را در کشور جدیدترین خدمات.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: نیروی هوایی مخفی هواپیما فضایی است که در مورد به راه اندازی دوباره با حتی بیشتر بر روی کامپیوتر کاربر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im