چگونه برای پیدا کردن نشت آب: 10 راه برای تشخیص مشکلات لوله کشی | باب ویلا

یادگیری به تشخیص اب زیر کاه نشت در داخل خانه خود و در اموال خود را برای جلوگیری از صدمه به آب و فاضلاب.

How to Find a Water Leak

عکس: istockphoto.com

خانه های ما تکیه بر آب—به عنوان طولانی به عنوان آن را با خیال راحت موجود در لوله ، مخزن و یا مناسب لوازم خانگی مثل ماشین ظرفشویی. اما آب به سرعت می تواند تبدیل به دشمن اگر از آن می رود که در آن نباید به طور بالقوه آسیب رساندن به یک ساختار خانه و یا مبلمان. لوله کشی نشت متاسفانه خیلی شایع است حتی در خانه های جدیدتر و این احتمال وجود دارد که در هر خانه ای را از رنج می برند حداقل یک. بیشتر چه, همه نشت آشکار هستند; در واقع می توان آنها را بدجور موذی و آن را بسیار مهم برای گرفتن و تعمیر نشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هر صاحب خانه باید بدانید که چگونه برای پیدا کردن یک آب نشت بنابراین در ادامه به صورت عاقلانه مشاوره در تعیین این که آیا شما یک فنر و نحوه شناسایی آن محل بنابراین شما می توانید سرمازدگی مشکل لوله کشی در جوانه.

نظارت بر قبض آب

ماهانه قبوض آب نسبتا قابل پیش بینی است, بنابراین اگر شما یکی که غیر منتظره ای بالا و شما شده اند با استفاده از آب اضافی—شما ممکن است نشت. آژانس حفاظت از محیط زیست نشان می دهد که یک خانواده چهار به طور معمول استفاده از بیش از 12000 گالن در هر ماه به جز شاید در طول تابستان اگر شما آب یک باغ و یا باغ است. حتی کوچک نشت مانند یک شیر آب با ثابت قطره ای هدر می تواند تا حد 10000 گالن آب در هر سال بنابراین نگه داشتن یک چشم بر روی قبض آب خود را هوشمند و فعال عمل.

مرتبط با: 14 اب زیر کاه راه هایی برای صرفه جویی در پول در قبض آب خود را

سازمان دیده بان متر آب

اگر شما گمان می برند نشت نظارت بر خانه خود را آب متر را به شما پاسخ قطعی. متر است که اغلب واقع در زیر یک کوره-نوع پوشش در نزدیکی خیابان و یا (در مناطقی که درجه حرارت نمی شیب زیر نقطه انجماد) در کنار یا پشت خانه نزدیک به جایی که تامین آب خط وارد خانه. این مراحل را دنبال کنید برای نظارت بر متر مربع:

  1. خاموش کردن همه شيرهاي آب را در خانه خود را و مطمئن شوید که ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در حال اجرا نیست.
  2. بررسی متر آب و توجه داشته باشید از این اعداد را می بینید. دوباره در یک ساعت و دوباره چک کنید. اگر اعداد را تغییر وجود نشت در جایی.
  3. برای تعیین اگر از نشت آب در خانه یا خارج از منزل (فقط برای خانه با متری واقع در خیابان) خاموش خاموش شدن شیر بر روی صفحه اصلی تامین آب لوله. این است که هر دو واقع در زیرزمین یا اتاق ابزار که در آن لوله آب وارد خانه است.
  4. بررسی متر آب, نوشتن اعداد و منتظر ساعت دیگر. هنگامی که شما دوباره چک کنید اگر اعداد تغییر نکرده از نشت آب در داخل خانه خود را. اگر اعداد را تغییر نشت در آب به خاک سپرده شد خط که اجرا می شود به خانه.

برای چک کردن تکه های چمن سبزتر

هر کس می خواهد چمن سرسبز اما اگر یک منطقه در حیاط خود را بسیار سبزتر (و سریعتر رشد) نسبت به بقیه چمن آن می تواند نشان می دهد نقطه ای که در آن به خاک سپرده خط آب نشت می کند. اگر نشت فراوان شما حتی ممکن است دیدن برخی از گودال کوچک آب بر روی سطح زمین است.

How to Find a Water Leak by Sinks

عکس: istockphoto.com

بررسی لوازم و وسایل

اگر آب متر تست نشان می دهد نشت در داخل خانه خود را بررسی کابینت در آشپزخانه ، لباسشویی و سینک حمام به مطمئن شوید که آنها خشک است. شما همچنین می خواهید به دنبال گودال کوچک آب در اطراف پایگاه از وان و توالت و دوش و زیر آب بخاری ماشین ظرفشویی و لباس واشر. اگر شما پیدا کردن هر گودال کوچک آب خاموش کردن شیر آب به آن دستگاه و یا ثابت و یک لوله کش تماس بگیرید.

رنگ تست توالت

اگر شما پیدا کردن هر گودال کوچک آب در اطراف وسایل یا لوازم را چک کنید اگر توالت نیاز به تعمیر داشت چرا که آن را یک نقطه نخست برای کشور نرسد. توالت را flapper (یک پلاستیکی است که مانع از ورود آب به کاسه تا زمانی که شما خیط و پیت کردن توالت) می تواند شکننده شده در طول زمان اجازه می دهد آب به قطره ای از مخزن به کاسه. چنگ زدن به یک بطری از مواد غذایی رنگ آمیزی قرار داده و چند قطره در مخزن از هر در خانه است. اگر یک مخزن توالت نشت رنگ ظاهر خواهد شد در کاسه ظرف پنج دقیقه. اگر شما در پیدا کردن رنگ در کاسه یک لوله کش تماس بگیرید و یا اگر شما دستی با پروژه های DIY شما احتمالا می تواند جایگزین flapper خودتان.

اقامت هشدار به نشت سرنخ

اگر اتصالات بر روی تامین خط دستشویی خود را می شکند و یک اسپری از آب در می آید تیراندازی شما بلافاصله می دانم که در آن مشکل است اما برخی از نشت هستند بسیاری sneakier! در بدترین حالت آب ممکن است به trickling به آرامی از لوله و اتصالات در دیوار و به دور بماند تا زمانی که آن را باعث آسیب گسترده. حتی اگر آب متر تست نشان می دهد که شما در حال حاضر نداشته نشت یکی از توسعه می تواند در هر نقطه در آینده پس از آن یک ایده خوب برای نگه داشتن یک چشم را برای:

  • دیوار و تغییر رنگ. این می تواند نشان می دهد نشت آب از پشت تیغه و غوطه ور شدن از طریق به طرف مقابل. لکه آب بر روی سقف و دیوارها معمولا زرد یا قهوه ای رنگ است.
  • متلاطم رنگ یا امده wallpaper. هر دو نشانه هایی است که در مورد مرطوب است و رنگ و یا تصویر زمینه است که دیگر پیوستن محکم. در برخی از موارد, شما همچنین ممکن است متوجه یک برآمدگی در مورد نشان می دهد که آب آسیب گسترده تر است و این مورد را باید جا به جا شود.
  • یک صدای چکیدن. در حالی که برخی از نشت کاملا سکوت—برای مثال اگر آب است که سفر در امتداد یک دیوار گل میخ—دیگر نشت گاهی شنیده می شود به شما یک سرنخ به نشت محل.
  • بوی کپک. در طول زمان مداوم نشت کامل را فراهم می کند محیط مرطوب برای قالب به رشد است. در برخی از موارد شما ممکن است متوجه, سیاه, splotches در خارج از دیوار اما اغلب در قالب رشد خواهد کرد در داخل دیوار که در آن شما نمی توانید آن را ببینید تا بوی کپک یک پرچم قرمز است.

همه موارد فوق نشانه ای از نشت اما نگه داشتن در ذهن که همه آب نشت لوله کشی نشت. آب نیز می تواند در آینده از نشت در سقف و یا در اطراف یک پنجره. در هر صورت نشت باید بی درنگ به کاهش خطر صدمه به آب.

How to Find a Water Leak with the Help of a Detector

عکس: amazon.com

آشکارسازهای نشت ارائه اطلاع رسانی فوری

برخی از وسایل و لوله ها بیشتر در معرض ابتلا به نشت بیش از دیگران است. یک آبگرمکن توسعه می تواند سوراخ در امتداد پایین آن با توجه به خوردگی در داخل مخزن و لوله های آب که منجر به آب خارجی لوله ها می تواند به توقف و پشت سر هم در طول زمستان سرد است. بنابراین شما ممکن است تصمیم به نصب آشکارسازهای نشت مانند زیرکون الکترونیکی آشکارسازهای نشت (در دسترس از آمازون) در این مناطق است. یک باتری عمل آشکارساز را منتشر می کنند تیز زنگ هشدار زمانی که آن را تشخیص حتی مقدار کمی از آب, بنابراین شما قادر خواهید بود برای خاموش کردن تامین آب و نشت ثابت قبل از آب ویران کردن در خانه خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im