این یک واقعیتی در نظامی که در بسیاری از زمینه بیماری را می توان درمان را با یک جفت از جوراب های تازه. در حال حاضر دریایی سپاه می خواهد به بهبود warfighter بهداشت با قرار دادن بهبود یافته مبارزه با بوت sock در seabags — یکی که شامل فن آوری و پارچه تحولات از دو دهه گذشته است.

خدمات چاپ درخواست اطلاعات را در این ماه درخواست تولید کنندگان برای ارائه بینش چگونه به جریان مبارزه با بوت sock بهتر و شناسایی پتانسیل سازان.

“از زمان پایه (دریا کیسه) موضوع بوت جوراب ابتدا به میدان فرستاد در سال 2002 است و متشکل از 82 ٪ پنبه 13% نایلون, 3% نقره و 2 ٪ اسپندکس, ترکیب” مقامات دریایی سپاه, سیستم فرمان نوشت: در صورت درخواست. “بر اساس پیشرفت های تکنولوژیکی در جوراب صنعت دفتر برنامه درخواست اطلاعات در مورد عملکرد و صفات مربوط به: فیبر مخلوط پا و خستگی و تاول کاهش دوام رطوبت فتیلهسازی قابلیت های بدون درز, انگشتان پا, تکنولوژی, ماشین قابل شستشو و dryable صنعتی/کشتی لوندرس, طول, فشرده سازی و رنگ.”

مرتبط با: جانباز فریب خورده توسط ساختگی دریایی اعطا $1.7 میلیون در Stolen Valor مورد

هدف دولتی را بیشتر با دوام جوراب و “کاهش صدمات اندام تحتانی.”

هنگامی که سپاه حل و فصل در مشخصات برای به روز رسانی جوراب, پیشنهاد گفت: این طرح به منظور حداقل 5000 جفت و احتمالا به عنوان بسیاری به عنوان 12,000.

شرکت ها باید تا مارس 22 به ارائه ایده ها و پیشنهادات جوراب طرح; مقامات توجه داشته باشید که یک تولید کننده می توانند متعدد, جوراب سبک برای ارزیابی کنید.

فعلی مبارزه با بوت جوراب coyote قهوه ای و فراموش نشان دهنده بهبود از پیشینیان خود. قبلی جوراب سیاه باعث تفنگداران دریایی شکایات در مورد تهویه ضعیف و بوی بد پا, با توجه به یک سال 2004 انتشار اخبار. تغییر رنگ و افزودن درصد کمی از نقره پارچه مخلوط در نظر گرفته شده برای رسیدگی به این مشکلات است.

اما پا ادامه شرایط به یک نگرانی عمده به خصوص برای ground pounders. یک دفاع سازمان بهداشت بررسی داده ها بین 2000 و 2016 در بر داشت وجود دارد 193,432 پزشکی برخورد برای بیماری قارچی پای ورزشکار در نظامی که برای دوره زمانی و 459 بستری شدن در بیمارستان که شامل یک مرض تشخیص است. مردان نظامی و اعضای خدمات زیر سن 20 نفر بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری این بررسی نشان داد.

“با توجه به این هزینه های پيشگيري از قبیل آموزش و پرورش در مورد پا و سلامت پوست را تضمین مستمر تاکید به خصوص در دوران اولیه ورود به آموزش و آماده سازی برای زمینه تمرینات و استقرار به گرم locations” را نتیجه گرفت.

مقامات دریایی سپاه, سیستم فرمان گفت: آنها هنوز می تواند با ارائه یک جدول زمانی برای ارائه بهبود یافته مبارزه با بوت sock به تفنگداران دریایی.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

بیشتر بخوانید: ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح است یک ضربه بزرگ با SOCOM

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im