اپل در نهایت باز کردن سفارشات جدید سحر و جادو صفحه کلید که تبدیل iPad Pro به موقت لپ تاپ.

جدید سحر و جادو صفحه کلید اعلام شد در ماه مارس مباهات ویژگی های هیجان انگیز مانند قیچی ساز, کلید, کلیک کنید-در هر نقطه لای شیار و یک بازوی مغناطیسی که تعلیق iPad Pro در درجه برای زاویه دید تا 130 درجه است.

کلید ها نیز از ویژگی های 1mm سفر برای کمک به افزایش راحتی در هنگام تایپ در حالی که نور پس زمینه به شما کمک خواهد کرد به ضربه زدن به کلید های درست در هنگام کار پس از تاریک. USB-C عبور از طریق شارژ نیز تضمین می کند شما می توانید همچنان به قلاب تا لوازم جانبی اضافی هنگامی که با استفاده از سحر و جادو صفحه کلید.

مرتبط با: آی فون جدید SE

سفارشات جدید سحر و جادو صفحه کلید باز کرد تا امروز در فروشگاه اپل برای بیش از 30 کشور و مناطق (از جمله انگلستان و آمریکا) با اپل نشان می دهد واحد آغاز خواهد شد و پس از رسیدن به در خانه های مردم به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

در حرکت نزولی جدید سحر و جادو صفحه کلید است که به طرز حیرت انگیزی گران است. سحر و جادو صفحه کلید برای 11-inch, iPad Pro را هزینه شیب دار £299 در حالی که مدل برای 12.9 اینچی اپل, نرم افزار خواهد شد و حتی گران تر در £349 – که بیش از یک سوم از هزینه های قرص.

جدید سحر و جادو صفحه کلید در دسترس است در چندین طرح مختلف برای بیش از 30 زبان از جمله انگلیسی و فرانسوی و ژاپنی و چینی ساده شده.

مرتبط با: iPad Pro نقد و بررسی

اپل نیز تایید جدید به روز رسانی رایگان (iPadOS 13.4) در حال حاضر در دسترس برای دانلود به صورت تمام iPad Pro مدل را قادر خواهد ساخت که لای شیار برای حمایت از برنامه های مختلف با سحر و جادو صفحه کلید. این همچنین اجازه خواهد داد که برای حرکات چند لمسی روی صفحه لمسی آن را سریعتر و آسان تر به حرکت iPadOS.

این خبر را شکست و در همان زمان که اپل در نهایت نشان داد که آیفون جدید SE که بسته تمام لبه برش قطعات از آی فون 11 به کوچکتر و ارزان تر قاب. چوب به بررسی مورد اعتماد برای همه آخرین جدید اپل راه اندازی شد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de