یانکی به خانه: چه حرکت نیروهای نظامی از آلمان چیست ؟

برلین (AP) — پس از بیش از یک سال از نازک-محجبه تهدید به شروع به کشیدن نیروهای آمریکایی از آلمان مگر اینکه برلین آن را افزایش می دهد هزینه های دفاعی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد اقدام با بیس بال رویکرد برنامه ریزی برای قطع نظامی ایالات متحده مشروط با بیش از 25٪.

در مورد 34,500 سرباز آمریکایی مستقر در آلمان — 50,000 غیر نظامی از جمله وزارت دفاع کارکنان و طرح تهمت گزارش امضا شده در هفته گذشته پیش بینی کاهش فعال وظیفه پرسنل به 25000 سپتامبر با کاهش بیشتر ممکن است.

اما به جزئیات آن هنوز اعلام نشده طرح قطره خارج وجود دارد و نگرانی ها را بیشتر به ضرر آمریکا را نظامی جهانی آمادگی و ناتو از مجازات آلمان است.

این تصمیم مورد بحث نیست با آلمان یا دیگر اعضای ناتو و کنگره بود نه رسمی اطلاع — ارشاد یک نامه از 22 از اعضای جمهوری خواه کمیته نیروهای مسلح مجلس خواستار تجدید نظر.

“تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد ایالات متحده به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی” Rep. مک Thornberry تگزاس نوشت: در نامه ای مشترک به ناروا با همکاران خود را. سناتور. جک رید, رتبه بندی دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا, ناودان از آن به عنوان “یکی دیگر از حمایت” به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

اما ریچارد Grenell که استعفا داد و به عنوان سفیر ایالات متحده در آلمان دو هفته پیش گفت: آلمان به روزنامه Bild که “هیچ کس نباید تعجب کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خروج نیروهای نظامی است.”

Grenell که کاهش یافته است و نظر این مقاله گفت که او و دیگران شده بود فشار برای آلمان به افزایش هزینه های دفاعی و صحبت کرده بود آشکارا در مورد سربازان برداشت از تابستان گذشته.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار روشن بود ما می خواهید را به نیروهای, صفحه اصلی,” او گفت: “هنوز هم وجود دارد برای رفتن به 25,000 سربازان آمریکایی در آلمان است.”

این پیشنهاد که از بین بردن نیروهای نظامی را مجازات خواهد کرد, آلمان, اما, مشرف این واقعیت است که سربازان آمریکایی دیگر در درجه اول وجود دارد برای دفاع این کشور گفت: بازنشسته سرهنگ ژنرال بن هاجز که فرماندهی ارتش ایالات متحده و اروپا از سال 2014 تا سال 2017.

رفته اند روز هنگامی که صدها هزار نفر از سربازان آمریکایی بودند و آماده برای مبارزه در خیابان های برلین و یا عجله به استراتژیک فولدا فاصله از طریق آن اتحاد جماهیر شوروی زره پوش آماده شد برای فشار به غرب آلمان در طول جنگ سرد ،

“نیروهای نظامی و قابلیت های که در ایالات متحده مستقر در اروپا وجود دارد به طور خاص دفاع, آلمان, آنها بخشی از سهم ما به کلی جمعی ثبات و امنیت در اروپا” هاجز گفت: در حال حاضر یک کارشناس استراتژیک با مرکز سیاست اروپا, تحلیل واشنگتن-بر اساس تحقیقات موسسه.

آمریکا امکانات عبارتند از Ramstein پایگاه هوایی مهم hub برای عملیات در خاورمیانه و آفریقا و ستاد به نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا و آفریقا; در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای است که نجات جان تعداد بی شماری از آمریکایی ها زخمی در عراق و افغانستان و اشتوتگارت ستاد از هر دو ایالات متحده اروپایی فرماندهی ایالات متحده در آفریقا فرمان. نیز وجود دارد ویسبادن ستاد ارتش ایالات متحده اروپا Spangdahlem F-16 جنگنده پایه و Grafenwoehr منطقه آموزش و ناتو بزرگترین مرکز آموزش در اروپا است.

هاجز گفت: امکانات بخش مهمی از آمریکا نظامی جهانی رد پای.

“آنچه را از دست داده و در همه این است که به نفع ایالات متحده از داشتن رو به جلو مستقر قابلیت های است که ما می توانید استفاده کنید نه تنها برای بازدارندگی … اما برای اشتغال در جای دیگر” او گفت:. “این پایگاه در Ramstein وجود ندارد آمریکا برای دفاع از اروپا است. آن وجود دارد به عنوان یک جلو پایه ما را قادر به پرواز به آفریقا و خاورمیانه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در تابستان گذشته بود که او به فکر انتقال برخی از نیروهای نظامی از آلمان به لهستان گفتن لهستان رئیس جمهور آندره Duda در طول یک دفتر بیضی نشست: “آلمان زندگی نمی کند تا به آنچه که آنها قرار است انجام شود با توجه به ناتو و لهستان است.”

Duda تلاش شده است به خواستگاری بیشتر نیروهای آمریکایی حتی پیشنهاد لهستان خواهد کمک بیش از 2 میلیارد دلار برای ایجاد دائم ایالات متحده پایه — که او گفت می تواند به نام “فورت مغلوب ساختن پیشی جستن.” در این طرح در حال حاضر حداقل برخی آلمان مبتنی بر نیروهای در حال انتظار برای منتقل می شود به لهستان.

پس تهمت نظرات در ماه ژوئن گذشته سفیر ایالات متحده به لهستان ژرژت Mosbacher توییتی Aug. 8 که “لهستان دیدار 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی صرف تعهد نسبت به ناتو است. آلمان نمی کند. ما خوش آمدید سربازان آمریکایی در آلمان به لهستان.”

Grenell سپس در توئیتر خود نوشت: “این توهین آمیز است که فرض کنیم که مالیات دهندگان ایالات متحده ادامه خواهد داد به پرداخت برای بیش از 50 ، 000 آمریکایی ها در #آلمان اما آلمانی ها به صرف مازاد خود را در #داخلی برنامه است.”

در پاسخ به آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان تصریح کرد تعهد به “سوی” 2% هزینه های دفاعی ناتو معیار — هدف این امید به دیدار در 2031.

“وجود دارد مقدار زیادی سرمایه گذاری در اینجا, و من فکر می کنم که ما بسیار دوستانه مذاکرات به طور طبیعی همیشه ادامه صمیمانه خوش آمدید این سربازان آمریکایی وجود دارد و نیز دلایل خوبی برای آنها به مستقر اینجا,” او گفت:.

اعضای ناتو توافق کردند که در سال 2014 در نشست سران در ولز به “هدف حرکت به سمت” صرف 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی در دفاع. پس از سال روسیه ضمیمه شبه جزیره کریمه به طور کلی ناتو هزینه های دفاعی رشد سالانه است.

پس از انتخابات خود را در سال 2016 تهمت قرار دادند و پس از 2% به عنوان یک هدف و بارها و بارها با نام بردن از آلمان به عنوان یک مجرم هر چند بسیاری دیگر نیز در زیر این هدف است.

زمان ناتو آمار و ارقام قرار داده و آلمان برآورد هزینه های دفاعی برای سال 2019 در 1.4 درصد و لهستان در 2٪. در دلار, اما, آلمان متعهد حدود 54 میلیارد دلار در سال گذشته — برگزاری سومین بودجه پس از ایالات متحده و بریتانیا — در حالی که لهستان صرف کمی کمتر از 12 میلیارد دلار.

آلمان نیاز به صرف بیشتر هاجز گفت: اما آمریکا و ناتو منافع بهتر خواهد بود خدمت کرده است اگر واشنگتن دیپلماتیک تحت فشار قرار دادند برلین به صرف گسترده تر نظامی نیاز دارد مانند حمل و نقل و زیرساخت های سایبری حفاظت و دفاع هوایی خواهد بود که آسان تر برای مرکل دولت برای توجیه به یک صلح طلب تا حد زیادی جمعیت.

“ما لازم نیست بیشتر تانک های آلمانی ما باید بیشتر, آلمانی, قطار,” او گفت:. “چرا نمی شود کمی بیشتر استراتژیک و فکر می کنم در مورد آنچه روی داد واقعا نیاز از آلمان؟”

این مقاله در نوشته شده بود توسط DAVID افزایش از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im