Xiaomi می تواند آینده تولید کننده تلفن همراه برای ورود به دنیای تاشو همراه با گزارش نشان می دهد یک گوشی به رقیب سامسونگ Galaxy Z تلنگر و موتورولا Razr ممکن است در راه است.

برنامه های کشف شده توسط ZDNet Korea (از طریق XDA توسعه دهندگان) نقطه به نقطه تاشو طراحی شبیه به کسانی منتشر شده توسط سامسونگ و موتورولا در طول شش ماه گذشته.

سایت منابع می گویند این شرکت به دنبال یک پنل OLED انعطاف پذیر از سامسونگ صفحه نمایش برای گوشی, اما همچنین ممکن است به نوبه خود به صفحه نمایش ال جی بیش از حد. بر اساس این گزارش این تولید کننده چینی است که به دنبال برای قرار دادن آن اولین گوشی تاشو به تولید در نیمه دوم سال 2020 است که می تواند به معنای آزادی قبل از پایان سال است.

ما همچنین باید یک ایده از آنچه تاشو تلفن ممکن است شبیه به لطف یک مفهوم طراحی از وقار خان (بالا) که به تولید تصاویر با همکاری یک وبلاگ تکنولوژی به نام WindowsUnited. ما می دانیم که این شرکت شده است به دنبال گوشی های تاشو برای مدتی از این مفهوم ،

Xiaomi وارد می شود می تواند بازار که flattered برای فریب تا کنون. سامسونگ Galaxy Z تلنگر ممکن است موثر ترین تا کنون با کهکشان اصلی بریزید و Moto Razr درد و رنج فقرا بررسی است.

Foldable گوشی در حال حاضر به مراتب از عبور بیش از به جریان اصلی برای تعدادی از دلایل. وجود دارد چند ملموس مزایای استفاده از با استفاده از یک در حال حاضر وجود دارد طولانی دوام نگرانی ها در مورد سخت افزار, و آنها تقریبا دو برابر قیمت معمولی گوشی های تاب در غیر این صورت مشابه ورق های تنظیمات.

نظر: Foldable گوشی های جدید تلویزیون های 3D

Xiaomi در خاص می تواند پاک کردن دومی شکایت داده و شهرت خود را برای undercutting گوشی های هوشمند رقیب, اما آن باقی مانده است دیده می شود چه نقطه قیمت این شرکت که در زمین باید آن را راه اندازی یک گوشی تاشو. عمومی اشتها برای این گوشی در حال حاضر در سوال با توجه به هزینه و تنها رفتن به تشدید coronavirus’ آسیب به تقریبا همه درآمد یکبار مصرف.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im