پس از شایع شایعات و حدس و گمان مایکروسافت سرانجام اعلام دیجیتال مجموعه رویداد به نمایش گذاشتن همه چیز ایکس باکس سری X.

مجموعه ای را در مارس 7 در 4 بعد از ظهر BST آینده نمایشگاه ارائه خواهد شد و در اولین نگاه یک انتخاب از نسل بعدی عناوین در حال اجرا بر روی کنسول جدید.

یوبی سافت تایید کرده است که Assassin’s Creed Valhalla نشان داده خواهد شد برای اولین بار پس از آن نشان می دهد این هفته است. انتظار می رود مقدار زیادی از خونین وایکینگ قتل در آن یکی. این هم یکی از دو عنوان تایید برای حمایت از هوشمند سیستم تحویل در کنار Cyberpunk 2077.

مایکروسافت Aaron Greenberg گفته این مقاله تمرکز خود را بر روی شخص ثالث عناوین با طرح های مربوط به Xbox Game Studios در حال کنار هم قرار دادن برای تابستان. شاید ما می توانیم انتظار می رود یکی دیگر دیجیتال ویترین اطراف که مدت زمان ؟ در حال حاضر در اینجا یک زن و شوهر از چیزهایی که ما دوست دارم برای دیدن از این رویداد.

با وجود این که کنسول گل سرسبد راه اندازی عنوان دیده ایم چیزی از Halo بی نهایت فراتر از یک اواز یا موسیقی دو, سینمایی, تریلر. آن بوده است که پنج سال پس از بازی Halo 5: Guardians بنابراین ما دوست دارم برای دیدن یک بازی گسترده ارائه شده است که غواصی به Master Chief را به ماجراجویی های بعدی.

حکایت 4 نیز شایعه در توسعه در Playground Games توسعه دهنده Forza Horizon. آن بوده است مدت زمان طولانی پس از این سری بوده است در کانون توجه و به احتمال زیاد خواهد شد با مقدار زیادی از انتظار به عنوان بازیکن در انتظار بازگشت به انگلیس.

در حالی که این نمایشگاه آماده است برای تمرکز در درجه اول در بازی ها همیشه وجود دارد شانس مایکروسافت خواهد نشت برخی از لوبیا بر روی کنسول خود است. ما می تواند به گرفتن یک نگاه اجمالی در رابط کاربر کنترل کننده و شاید حتی یک تاریخ انتشار برای بعد از این سال.

ما خواهید بود گزارش در هفته آینده ایکس باکس سری X اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد, بنابراین مطمئن شوید که برای نگه داشتن چشم در بررسی مورد اعتماد برای همه آخرین اخبار بازی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de