اردوگاه پرورش اوکیناوا — یک باند در فرودگاه ناها باقی مانده بسته جمعه پس از ساخت و ساز کارگران کشف یک دوم انفجار بمب احتمال کاهش نیروهای ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم است.

550 پوند مواد منفجره — 4 فوت طول حدود یک پا در قطر — کشف شد اوایل روز پنج شنبه در طول آماده سازی برای خنثی کردن یکی از اولین سخنگوی وزارت ژاپن از زمین و زیرساخت های حمل و نقل و گردشگری در ناها گفت: پنج شنبه.

اولین بمب است که به همان اندازه به عنوان دومین کشف شد مارس 17 نزدیک No. 1 باند منجر به بسته شدن تاخیر پرواز و لغو شد.

دومین بمب پیدا شد در یک سنگر حدود 65 فوت دور از گفت: شهرستان ناها سخنگوی. این رسم برای برخی از مقامات دولتی در ژاپن به صحبت می کنند به شرط ناشناس ماندن.

پس از کشف دومین بمب در فرودگاه بسته یک فرودگاه است که متصل به شماره 2 باند در حالی که یک پیمانکار نصب محافظ صفحه بیش از مهمات وزارت گفت: پنج شنبه. بشقاب قرار داده شد حدود 9:30 صبح روز شنبه اما دو پرواز بود لغو شد و از 10 به تعویق افتاد.

بمب خواهد بود دفع ژاپن زمین Self-Defense Force یک JGSDF سخنگوی گفت.

مقامات امیدوار به خنثی کردن و از بین بردن بمب ها با هم یا شنبه یا یکشنبه این شهرستان گفت:. هنوز معلوم نیست که این باند در یکی از دو در فرودگاه خواهد شد.

این JGSDF را 15 تیپ disposes از حدود 600 بمب سالانه با توجه به وب سایت خود را. به تاریخ آن را دفع 38,061 بمب.

این مقاله نوشته شده توسط Matthew M. برک و آیا ichihashi را از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im