زنان نزدیک به 30 درصد بیشتر احتمال دارد به ترک ارتش از مردان گزارش جدید می یابد

زنان بیشتری در حال پیوستن به ارتش ایالات متحده اما خدمات منحصر به فرد باید بیشتر به ادامه این روند و اطمینان حاصل شود آنها در مدرسه با توجه به دولت پاسخگویی ،

سهم زنان در نیروهای مسلح از رشد 15.1 درصد در سال 2004 به 16.5 درصد در سال 2018 با نیروی دریایی شاهد بزرگترین افزایش بیش از 15 سال است. نیروی هوایی همواره بيشترين درصد از زنان خدمت — نزدیک به یک پنجم از کل خدمات — از سال 2004 در حالی که ارتش و سپاه تفنگداران دریایی هستند یا در زیر کل نیروی درصد است.

جزئیات بعدی: گروه تهدید به شکایت و بیش از نازی نمادهای ملی جانبازان گورستان

اما با توجه به این که زنان نیمی پتانسیل جذب استخر و همراه با داده ها نشان می دهد که زنان ترک خدمات در نرخ بالاتر از مردان گائو تحلیلگران گفت: کار باید انجام شود پرداختن به ادامه شکاف بین جنس ،

“بدون وزارت دفاع هدایت و برنامه های خدمات با اهداف و عملکرد و اقدامات و قاب زمان برای مانیتور کردن زن به جذب و حفظ تلاش های DoD ممکن است در ادامه به فرصت هایی را برای جذب و حفظ ارزش بخش آن فعال وظیفه نیروی” با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط گائو.

نگران بیش استخدام و حفظ و نگهداری از خدمات اعضای کنگره در سال 2018 خواسته گائو برای تعیین نحوه خدمات مقایسه استخدام در حفظ و ترویج زنان است.

تحلیلگران دریافتند که احتمال از زنان جدا از نیروهای مسلح است که 28 درصد بالاتر از مردان و زنان داوطلب خدمت سربازی ارتقاء نرخ عقب مانده در پشت مردان در سراسر هیئت مدیره.

گائو یافت می شود که زنان تا حد زیادی ترک خدمت بیش از شش نگرانی: برنامه کار سازمانی, فرهنگ, خانواده, برنامه ریزی, وابسته به مراقبت از استقرار و تجاوز جنسی.

این گزارش نویسندگان اشاره کرد که در یک بررسی از پژوهش موجود در نظامی جدایی زن جانبازان “که هر دو از وقوع یک تجاوز جنسی و چگونه آن را به کار گرفته توسط ارتش به عنوان کمک به جدایی خود را.”

“برای مثال” آنها نوشت: “دو زن اظهار داشت که مجرم مجازات نشده بود و زن دیگری با اشاره به عدم حمایت از دیگر خدمات اعضا به عنوان کمک به تصمیم گیری های خود را به جدا شدن از ارتش است.”

این گزارش می آید به عنوان ارتش و سپاه تفنگداران دریایی تا تلاش برای جذب بیشتر زنان است. دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر در ماه فوریه اعلام کرد قصد دارد به جای زنان بیشتر در اتهام از پیاده نظام گردان و همچنین به عنوان یک بررسی از احتباس مربوط به سیاست های مانند مرخصی زایمان و مرخصی والدین.

دریایی سپاه در طول تاریخ تا به حال کمترین درصد از زنان خدمت. از خدمات آن حفظ زنان در نرخ دوم تنها به نیروی هوایی.

درصد از خدمت زنان در ارتش در واقع کاهش یافته است کمی بیش از 15 سال span مورد مطالعه توسط گائو از 15.3 درصد در سال 2004 به 15.1 درصد در سال 2018-تنها خدمات به دیدن یک کاهش است. ارتش نیز بالاترین جدایی رای از جمله خدمات.

نیروی هوایی همواره جذب و حفظ زنان در نرخ بالاتر از دیگر خدمات است. در 2018, 20.2 درصد از این سرویس ، این سرویس همچنین از کمترين احتمال از زنان ترک خدمت.

بر اساس این گزارش 19.6 درصد از نیروی دریایی است که زن از 14.7 درصد در سال 2004. آن را در رتبه دوم از پایین برای حفظ و نگهداری.

سپاه تفنگداران دریایی را دیدم 2.5 درصد افزایش در تعداد زنان بین سال های 2004 و سال 2018 از 6.1 درصد به 8.6 درصد.

خدمات’ top پرسنل افسران شهادت در ماه دسامبر گذشته بر اهمیت تنوع در ارتش ایالات متحده از جمله تلاش برای گسترش جلب و جذب زنان و افزایش تلاش ها برای حفظ آنها.

“ما می خواهیم ارتش ما به مانند ملت ما و برای منعکس کردن چه چیزی بهترین را از ما شهروندان است. به عنوان کشور متنوع تر می شود بنابراین ارتش” ارتش معاون رئیس ستاد سرهنگ ژنرال توماس Seamands گفت.

“تنوع همچنان بحرانی برای نیروی دریایی بود. این مسئولیت ما را به اطمینان حاصل شود که سپاه تفنگداران دریایی تشکیل شده است از بهترین و درخشان از هر بخش از ما متنوع جامعه” معاون فرمانده برای نیروی انسانی و ذخیره امور سرهنگ ژنرال مایکل Rocco گفت.

با وجود شناسایی زن استخدام و حفظ و نگهداری به عنوان یک اولویت این خدمات نتوانسته اند به توسعه طرح که شامل اهداف و عملکرد و اقدامات و قاب زمان برای هدایت تلاش های خود را به گائو یافت.

آن توصیه می شود که وزارت دفاع است که به آن تنوع برنامه استراتژیک شامل استخدام و حفظ اهداف است. این همان توصیه هایی برای هر یک از خدمات.

“اهداف نه سهمیه و می تواند کمک راهنمای ادامه داد: بهبود” گائو نوشت.

در پاسخ های خود را به وزارت دفاع, ارتش, نیروی دریایی سپاه و نیروی هوایی موافقت با گائو توصیه.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

جزئیات بعدی: کهنه نرخ بیکاری سه برابر شده است از ماه فوریه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>