زن که جعلی مرگ پس از فریب دادن و از 300.000 دلار در حال حاضر عازم زندان

یک زن که صحنه یک “جعل استادانه درست شده” از جمله جعلی کشنده سقوط به تنگه برای جلوگیری از عواقب و مراقبت های بهداشتی تقلب گرفتار شد به هر حال — و خدمت 3 و نیم سال در زندان فدرال وزارت دادگستری اعلام کرد روز شنبه.

Julie M. ویلر, 43, از ویرجینیای غربی, غرب ویرجینیا زندان محکوم شده توسط ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی John T. Copenhaver جونیور به 42 ماه زندان و استرداد $289,055.07 DOJ, مقامات گفت: در یک نسخه.

جزئیات بعدی: عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

ویلر قبلا مجرم در فوریه. 11 به فریب دادن وزارت امور جانبازان اسپینا بیفیدا مزایای مراقبت های بهداشتی برنامه. با توجه به انتشار, او تا به حال طولانی overbilled به عنوان یک پرستار برای یک عضو خانواده به عنوان K. L.

ویلر که متعلق به یک شرکت به نام JRW Homecare خدمات پشتیبانی شارژ, VA-تصویب نرخ دلار 736 هر روز به ارائه تمام وقت و مراقبت از به K. L. از جمله حمام کردن, نظافت, تغذیه و دیگر پشتیبانی می کند.

“ویلر فراهم نیست K. L. مراقبت و در طول زمان شرح داده” DOJ مقامات گفت: در انتشار. “ویلر ارائه شده ادعا می کند به VA بیان کرد که او ارائه مراقبت K. L. هشت ساعت در روز و هفت روز هفته از اکتبر 2016 به مارس 2018 در کامل روزانه نرخ دلار 736 یک روز. ویلر به یک بیانیه به VA و FBI اعتراف به این که او به شدت متورم رای و کیفیت مراقبت که او ارائه شده به K. L. این تایید شد توسط دیگر که شاهد ارائه بیانیه که ویلر ارائه نکردند هشت ساعت از مراقبت روزانه است.”

ویلر اذعان کرد به عنوان خوبی است که رفتار او بود محروم از اعضای خانواده از خدمات با توجه به انتشار. متاسفانه K. L که واقعا اسپینا بیفیدا است پس از درگذشت, مقامات گفت.

اما پس از شفاعت گناه ویلر به دنبال جلوگیری از پرداخت پول برای اقدامات او در فدرال صدور حکم, مقامات گفت. در مه 31, با توجه به انتشار “چرخ و دیگر اعضای خانواده صحنه سقوط او از گرندویو پارک دولت را نادیده می گیرند,” محبوب پارک ایالتی در رالی County, West Virginia.

“این گزارش منجر به گسترده جستجو و تلاش در رودخانه تنگه توسط دولت فدرال و مقامات محلی کمک متعدد داوطلبان” مقامات گفت.

با توجه به اخبار محلی گزارش از زمان جستجو و نجات ماموریت برای ویلر ادامه داد: برای سه روز و منابع اجرای قانون مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن او بیش از $1,000.

ویلر بود در نهایت واقع در خانه خود را که در آن دولت پلیس پنهان کردن خود را در گنجه. ویلر شوهر رادنی شد متهم با جرم و بزه اتهامات از جمله توطئه برای ارتکاب بزه نادرست اورژانس گزارش و عمدی اختلال دولتی روند WWVA.com گزارش شده است.

برخی از این اتهامات هنوز در انتظار; چرخ خودش سیلی زد با جمله پیشرفت برای انسداد عدالت است.

“کاملا نفرت. ویلر را فاحش طرح تقلب را تکذیب کرد بسیار مورد نیاز اسپینا بیفیدا برای مراقبت از خود در حالی که خواهر او fleeced دولت کهنه تقریبا $300,000,” ایالات متحده وکیل مایک استوارت در بیانیه ای گفت. “سپس او جعلی خود ناپدید شدن برای فرار از محکومیت خطر زندگی و منابع از اولین پاسخ دهندگان و پرسنل اورژانس. ظالمانه است. خیلی غم انگیز و در مورد همه در اطراف است.”

بسیاری از سازمان های درگیر در تحقیق ویلر مورد از جمله VA بازرس کل دفتر اف بی آی و سازمان بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی با توجه به انتشار. تقلب در تحقیقات انجام شده توسط دادستان ایالات متحده بهداشت و درمان تقلب و سوء استفاده, بهبود, و پاسخ تیم و یا بازداشت شد ایجاد شده در فوریه. 2019 و دسته مراقبت های بهداشتی مربوط به تحقیقات در منطقه جنوب غرب ویرجینیا است.

دستیار آمریکا اریک S. رود شد دادستان.

در علاوه بر این به حکم او و جبران ویلر را تحت نظارت و انتشار به مدت سه سال خبر داد.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: VA و DOJ پیوستن به نیروهای خود را برای سرکوب تقلب در مراقبت های بهداشتی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>