زن و پنجه نرم می کند گناه نیست به اتهامات در ونسا Guillen مرگ

AUSTIN تگزاس — 22 ساله متهم به کمک به پنهان کردن بدن یک کشته تگزاس سرباز التماس کرد گناه نیست شنبه به اتهامات

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

AUSTIN تگزاس — 22 ساله متهم به کمک به پنهان کردن بدن یک کشته تگزاس سرباز التماس کرد گناه نیست شنبه به اتهامات مربوط به جرم و جنایت.

Cecily اگویلار دو لا فرانترا از Killeen در نزدیکی فورت هود وارد درخواست سهشنبه در دادگاه فدرال در تگزاس به اتهام توطئه در مرگ ارتش Spc. ونسا Guillén, 20. اگویلار دو لا فرانترا باقی مانده در بل زندان شهرستان در میدلند تگزاس در حالی که در انتظار محاکمه است.

اگر محکوم اگویلار دو لا فرانترا چهره تا 20 سال در زندان فدرال و حداکثر جریمه 250.000 دلار است.

ارتش Spc. هارون رابینسون, 20, از کلیمت, ایلینوی, کشته و تجزیه Guillén و تا به حال اگویلار دو لا فرانترا کمک به دور از بدن در نزدیکی جنگل های فدرال و ایالتی محققان گفت. او ناپدید شد و تمرکز در سراسر کشور از دست رفته-افراد جست.

رابینسون خود کشته ژوئیه 1 روز Guillén باقی مانده بودند که در نزدیکی لئون رودخانه در Bell County, مقامات گفت. باقی مانده شناخته شدند Guillén در جولای 6.

اگویلار دو لا فرانترا است پس سعی در حذف او حساب گوگل و فرار از کشور گفت: ناتالی Khawam, Guillén خانواده وکیل. او گفت: آنها را ادامه خواهد داد برای ساخت یک مورد کاران برای خاکسپاری سرباز و خواسته هر کسی با اطلاعات در اگویلار دو لا فرانترا به جلو آمده.

"او دقیقا چگونه داعش را به سربازان ما" Khawam گفت: با اشاره به اتهامات علیه اگویلار دو لا فرانترا.

Guillén خانواده گفت: آنها باور دارند که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط رابینسون. ارتش محققان گفت: در ماه گذشته که آنها تا به حال هیچ مدرک معتبری که Guillén شده بود از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا حمله.

Khawam گفت که او و Guillén خانواده خواهد بود در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 29 روز قبل از #IAmVanessaGuillen لایحه ارائه شده به کنگره است. اندازه گیری خواهد آدرس روش برای گزارش آزار و اذیت جنسی و تجاوز در ارتش.

در عین حال مقامات ارتش جمعه اعلام کرد که آنها آغاز خواهد شد بررسی مستقل از فورت هود فرمان آب و هوا زیر تماس از اعضای کنگره و فعالان جامعه برای یک تحقیق دقیق تر به Guillén مرگ است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط اقاقیا CORONADO از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب