با آموزش بازگشایی شد, ارتش, حمل و نقل, استخدام اساسی حتی سریع تر از قبل

پس از شروع سنگی, U. s. Army اساسی آموزش مقامات می گویند آنها را به طور قابل توجهی کاهش تعداد کارآموزان انتظار به حرکت با خیال راحت از طریق آموزش خط لوله با وجود همه گیر شرایط.

دو ماه پس از پنتاگون با صدور forcewide توقف-حرکت را متوقف فارغ التحصیلی پایه آموزش مبارزه (BCT) کلاس های حمل و نقل تا پیشرفته آموزش فردی (AIT) پایگاه.

جزئیات بعدی: هرکول خدمه دریافت نیروی هوایی رزمی اکشن مدال پس از حمله RPG

سرهنگ سرهنگ آنتونی Forshier فرمانده 3rd گردان 34 هنگ پیاده نظام در فورت جکسون, کارولینای جنوبی, تا به حال به نگه داشتن کارآموزان در انتظار نگه داشته در حالی که ارتش مرکز اولیه آموزش نظامی مقامات نمیفهمد چگونه به حمل و نقل سربازان در مقادیر اتوبوس و بعد هواپیما.

در اواخر ماه مارس ارتش حمل صدها نفر از کارآموزان از جکسون به یک AIT سایت در فورت لی, ویرجینیا, در حالی که گروه دیگری از استریل اتوبوس های حمل و نقل جدید سربازان از قلعه طوفان یا گرداب شدید, اوکلاهما به AIT در قلعه سام هوستون در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

در حال حاضر حمل و نقل بار به آیت کاهش یافته است از هفته به روز Forshier گفت: در اخیر ارتش به انتشار اخبار.

“این تنها به ما طول می کشد در اطراف چهار روز برای رفتن از” بله, شما در حال رفتن به پرواز در واقع او گفت:” در انتشار. “این یک نسبتا چرخش سریع در حال حاضر.

“ما در آغاز با 1,900 کارآموزان و امروز ما باید حدود 500.”

این آسان نیست اما جکسون مقامات کارآمد فرایند مطابق با هر سطح اجاره اتوبوس و هواپیما به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پزشکی استاندارد با توجه به انتشار.

“این یک مقدار زیادی از جزئیات کوچک وجود دارد 10-15 نفر در پشت صحنه کار کسانی که همه چیز” گفت: فرماندهی Sgt. مسلح ، Algrish ویلیامز از 3 گردان 34 هنگ پیاده نظام در انتشار. “آن بوده است همه دست به دست در عرشه.”

مقامات ارتش تصمیم گرفت به طور موقت توقف حمل و نقل استخدام به BCT در اوایل ماه آوریل به اصلاح روش های ایمنی و تلاش های تست در هر یک از اولیه ورود به مراکز آموزش در Jackson; طوفان یا گرداب شدید; Fort Benning, Georgia; و فورت لئونارد وود, Missouri.

قبل از دو هفته توقف خدمات برش تعداد کارآموزان این کشتی ها در هر هفته از 1200 به حدود 600 اجازه می دهد تا آنها را به فاصله دورتر از هم جدا در پادگان. علاوه بر این مراکز آموزش شروع کرده اند 14-روز “کنترل و نظارت” فاز رزمی که در آن گروه تا 30 کارآموزان جدید نگهداری می شوند جدا از دیگران در مورد هر یک از آنها توسعه COVID-19 علائم در آن دوره زمانی است.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: حرکت ارتش برای بازگشایی آموزش های پایه به عنوان 50 Coronavirus موارد ظهور در فورت جکسون

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net