خواهد COVID-19 رد صلاحیت شما از سرویس ؟ این پیچیده, مقامات می گویند

پنتاگون وارونه شده است البته در سیاست محرومیت هر کسی که قبلا مبتلا به این بیماری ناشی از رمان coronavirus از خدمت در انتخابات گفت: در این هفته. اما COVID-19 بازماندگان هنوز هم می تواند به صورت موانع هنگامی که در تلاش برای پیوستن به ارتش.

راهنمایی های صادر شده برای جذب پردازش ایستگاه که گفت: هر کسی با سابقه گزارش شده از COVID-19 خواهد بود رد صلاحیت از خدمت سربازی شده است, لغو متی Donovan, دفاع, معاون پرسنل و آمادگی پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

بعدی به عنوان خوانده شده: “او به خوبی انجام می دهند:’ Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

در حال حاضر داناون گفت: نظامی خود ادامه خواهد داد و با استفاده از آن موجود استانداردهای پزشکی برای آینده نگر استخدام. اما کسانی که تا به حال این ویروس هنوز هم می تواند یافت می شود نا مناسب برای خدمت به او گفت.

“هستند بسیاری از ناشناختهها در مورد این ویروس در حال حاضر” داناون گفت. “آیا در دراز مدت اثرات ماندگار? چیزی که ما متخصصان مراقبت های بهداشتی به دنبال در حال حاضر و آنها می آیند تا با این توصیه در صورت وجود هر گونه تغییر مورد نیاز برای این الحاق استاندارد.”

پس از یک کپی از اولیه یادداشت استخدام آموزش پردازش ایستگاه اجازه نمی دهد هر کسی که برای طلب کردن اگر آنها می خواهم به حال COVID-19 به نظر می رسد در توییتر مقامات اول گفت: تنها کسانی که می خواهم در بیمارستان بستری شده است با این بیماری خواهد بود ممنوع شد. که سیاست نیز معکوس داناون گفت.

هر بیمار تجربه متفاوت است او اضافه شده است. یک نفر با COVID-19 ممکن است نیاز به بستری برای مشاهده یک شبه در حالی که دیگری را به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی برای هفته ها.

از آن خواهد شد تا به پزشکان در ارزیابی پتانسیل استخدام داناون گفت: برای تعیین هر گونه اثرات طولانی مدت این بیماری ممکن است باعث.

پزشکان با مطالعه اثرات COVID-19 در بدن هشدار داده اند که در آن برگ های برخی از مردم قلب و ریه ها و سایر ارگان ها به طور دائم آسیب دیده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. این نوع از شرایط می تواند رد صلاحیت کسی اگر پزشکان پیدا کردن آنها قادر به تکمیل ماموریت گفت: Jonathan هافمن یک سخنگوی پنتاگون.

“این COVID-تست مثبت در خود و برای خود نمی خواهد آسیب برساند و آنها را” او گفت:. “اما مانند هر بیماری زمینه ای آسیب یا بیماری یا آسیبی که نتایج حاصل از آن را باید مورد بررسی قرار توسط یک پزشک.”

نظامی ادامه خواهد داد و تبدیل به دور هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 در یک ایستگاه پردازش یا که برگزاری نمایشگاه coronavirus علائم داناون گفت.

همانطور که برای نزدیک به 6000 سرویس کاربرانی که تست کردم مثبت برای COVID-19 مقامات وزارت دفاع می گویند آن را نمی خواهد تاثیر منفی حرفه خود.

“وجود دارد هیچ تغییرات جدید به دوباره نام نویسی استاندارد” گفت: جسیکا ماکسول یک سخنگوی پنتاگون.

— Gina Harkns را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:Coronavirus بازماندگان ممکن است منع از پیوستن به ارتش ایالات متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>