پیروزی باغ: چگونه به گیاه یک در این فصل | باب ویلا

باغ پیروزی بزرگ در زمان جنگ به راه حل ناامنی غذایی هستند اطمینان بخش و تغذیه خانواده های امروز است. مزایای مواد غذایی باغبانی می تواند کمک به خانواده ها و جوامع در هر سال است. بدانید که پیروزی باغ ماده و چگونه می توانید خود را آغاز.

Why (and How) You Should Plant a Victory Garden This Season

عکس: depositphotos.com

گاهی اوقات یک ایده می آید همراه است که بسیار مفید آن در زندگی از نسلی به نسل. پیروزی باغ یکی از این ایده. باغ اول به نور آمد در برابر پس زمینه از جنگ جهانی دوم هنگامی که مواد غذایی عرضه خطوط تیره و تار شد و سهمیه محدود چه کمی غذا به صورت تجاری در دسترس بود. اگر چه امنیت غذایی به ندرت در شک و تردید این روزها کاشت یک پیروزی باغ است که هنوز هم یک راه عالی برای ارائه به خانواده خود را با تازه و سالم تولید کند. دلایل کاشت یک پیروزی باغ ممکن است با زمان تغییر و بسیاری از پیدا کردن اطمینان در توانایی به رشد مواد غذایی خود را بدون توجه به دلیل. نگه داشتن خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد باغ پیروزی و برای پیدا کردن چگونه شما می تواند به نفع از کاشت خود را.

مواد غذایی آزادی

زاییده افکار از برده های سابق و کشاورزی دانشمند جورج واشنگتن کارور که در ترویج این ایده در سال 1942 کشاورزی دستگاه برای تاسکیگی موسسه, آلاباما, باغ پیروزی در سراسر کشور—و به زودی شهروندان در همه جا در حال رشد مواد غذایی برای خود و جوامع خود. باغ ظهور تا در حیاط, خالی زیادی محوطه مدرسه و حتی در شهرستان متعلق به پارک که در آن ساکنان می تواند همه شرکت در حال رشد مواد غذایی است. باغ نیز به نام “جنگ باغ” زیرا آنها کمک به کاهش فشار بر مردم عرضه مواد غذایی که ایجاد شده بود با جنگ. در اوج جنگ جهانی دوم, پیروزی, باغ های تولید شده تا آنجا که 41 درصد از محصولات تازه کشور در حالی که ساختمان روحیه و ایجاد حس میهن پرستی.

جامعه تجدید نظر

به عنوان شهروندان کشیده با هم به رشد مواد غذایی خود را, تعداد, جامعه, حمایت, باغ پیروزی تاسیس شد. سان فرانسیسکو پیروزی باغ تبدیل پارک گلدن گیت به شهری و از بوستون Fenway باغ پیروزی هنوز هم وجود دارد و امروز به عنوان یک باغ جامعه. ایده بسیار محبوب ملت بانوی اول در زمان النور روزولت کاشته پیروزی باغ در محوطه کاخ سفید و به اشتراک گذاشته شده مواد غذایی با شهروندان محلی. هفتاد سال بعد بانوی اول میشل اوباما به دنبال سلف او را قدم به قدم ایجاد یک باغ جامعه, در کاخ سفید, چمن و تشویق دیگران به شرکت در حال رشد مواد غذایی خود را.

Communal Victory Garden

عکس: depositphotos.com

رسید از مزایای

گسترده در حال رشد از باغ پیروزی در اوایل 1940s ارائه بسیار مورد نیاز مواد غذایی را برای این کشور در طول جنگ. باغ نیز آورده جوامع با یکدیگر و کاهش وابستگی به تیره و تار شرکت های غذایی در زمانی که بسیاری از farmworkers پیش نویس شده است به تلاش های جنگی. وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند که در اوج محبوبیت خود را وجود دارد 20 میلیون پیروزی باغ در سراسر کشور است که تولید مغذی میوه ها و سبزیجات است.

امروز رشد یک پیروزی باغ دارای بیش از فقط كلاسيك تجدید نظر در آن ارائه می دهد مالکان و اعضای جامعه این شانس را به مصرف مواد غذایی به صورت محلی رشد یک روند است که منجر به افزایش تعداد محلی کشاورزان’ بازار.

پیروزی باغبانی در سن COVID-19

در سال 2020 به عنوان رمان coronavirus COVID-19 نوردد در سراسر ایالات متحده و در نتیجه مواد غذایی-احتکار و انباشت کالاهای خانگی ایده کاشت یک پیروزی باغ جذاب تر از همیشه. به عنوان شهروندان پیروی از دستورات اجتماعی را حفظ فاصله و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است—جسارت تنها برای ملزومات برای حفظ این ویروس از گسترش—تمایل به رشد مواد غذایی سالم برای خانواده اش طول می کشد در معنای جدید و با اهمیت است. رشد خود میوه و سبزیجات تازه را تضمین خواهد کرد خانواده خود را به اندازه کافی به غذا خوردن و شما را به خوبی ممکن است دریابید که شما باید مواد غذایی اضافی برای به اشتراک گذاشتن با همسایگان و یا به کمک مالی خود را به بانک مواد غذایی محلی.

مرتبط: چگونه به رشد تولید خود را از پس مانده مواد غذایی

Planting a Victory Garden

عکس: depositphotos.com

نکاتی برای کاشت یک باغ پیروزی

حیاط و سمت متری مناسب نقاط برای شروع یک باغ اما اجازه ندهید که کمبود سطح زیرکشت نگه داشتن شما را از در حال رشد مواد غذایی خود را. ساکنان آپارتمان می توانید با شرکت در پیروزی باغبانی با ایجاد باغ پشت بام یا در حال رشد در ظروف. مراحل زیر کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود محصول سپر هر جا که باغ خود را واقع شده است.

  1. نگه داشتن آن نور و خاک است. میوه ها و سبزیجات را در بهترین نور و خاک خوب زهکشی. که به معنی اضافه کردن مواد آلی مانند کمپوست برگ های خشک و یا پوست درخت خرد شده برای خاک های سنگین تا ریشه گیاه می رشد. اگر خاک محتوا است که در سوال یک نمونه برای خود محلی شهرستان فرمت آژانس برای تست. شما یک گزارش توصیه می کند که اصلاحات خاص به منظور بهبود خاک. اگر شما کاشت در ظروف انتخاب برای کیفیت تجاری گلکاری مخلوط مانند معجزه رشد مطرح بستر خاک که طراحی شده برای رشد میوه ها و سبزیجات در فضای محدود.
  2. را انتخاب کنید یک مکان آفتابی. سبزیجات و میوه باغ تولید بهترین زمانی که گیاهان دریافت حداقل 8 ساعت آفتاب در روز است.
  3. برای انتخاب مورد علاقه خانواده. خانواده خود را با سلیقه باید نقش بازی اینجا را; اگر هیچ کس دوست دارد در لوبیا سبز رشد نمی آنها را. سنتی باغ پیروزی شامل تغذیه-مواد غذایی متراکم مانند لوبیا و چغندر و هویج و کلم و کاهو و نخود فرنگی و گوجه فرنگی و شلغم و اسفناج. اگر شما مقدار زیادی از اتاق را در نظر بگیرید کاشت نخست محصولات ریشه ای مانند سیب زمینی شیرین سیب زمینی و کنگر فرنگی بیت المقدس همه از آن می توان برداشت در پاییز و ذخیره شده در یک سرد زیرزمین برای غذا خوردن در طول زمستان.
  4. انتخاب نهال یا دانه. بسته به تنظیمات خود را هنگامی که شما گیاه و گیاهان شما انتخاب می کنید شما می توانید خرید نهال برای کاشت در پیروزی خود را در باغ و یا شما می توانید افشانده شدن دانه به طور مستقیم در خاک است. پیوند در حال حاضر در حال رشد نهال را به سرعت برداشت و نهال به راحتی در دسترس هستند از باغ مهد کودک و بسیاری از مراکز بهبود صفحه اصلی. اگر شما به دنبال تخصصی انواع مانند راه راه, آلمانی, آلی, گوجه فرنگی, با این حال, شما احتمالا باید به منظور دانه از محلی کودکان به طور معمول فروش محدود انواع محبوب ترین میوه ها و سبزیجات است.
  5. آب عاقلانه است. سبزیجات و میوه ها به طور منظم نیاز تامین آب حدود 1 اینچ در هر هفته اما شما حفظ این منابع اگر شما آب گیاهان در ریشه های خود را به جای استفاده از یک بارانی که زباله های آب پاش آن را به هوا; برخی از تبخیر آب قبل از رسیدن به کارخانه. آبیاری به آرامی و عمیقا ریشه کارآمد است و باعث کاهش خطر ابتلا به گیاهان در حال توسعه بیماری های قارچی از مرطوب برگ.
  6. کنترل علف های هرز. شما یک برداشت بخشنده اگر شما آن را یک عمل را علف های هرز از باغ خود را به علف های هرز به دلیل رقابت برای آب و مواد مغذی خاک و آفتاب است. کشیدن علف های هرز با دست به عنوان به زودی به عنوان آنها جوانه معمولا آنها را نگه دارید در خلیج, اما اگر شما در حال برنامه ریزی یک باغ بزرگ شما ممکن است بخواهید به درخواست preemergent علف کش مانند سنجاق سینه (در دسترس از آمازون) به خاک پس از خود باغ گیاهان در حال تاسیس برای نگه داشتن دانه های علف های هرز از جوانه زدن است.
  7. جلوگیری از آفات است. کنترل آفات حیاتی در باغ سبزی و شما می توانید چندین تجاری کنترل آفات محصولات (برخی ارگانیک) مانند کاپیتان جک مرده اشکال دم (در دسترس از آمازون) برای درمان انواع مختلفی از حشرات است که می تواند برداشت خود را قبل از شما یک شانس آن را بخورم. شهرستان خود را گسترش اتاق می تواند کمک به شناسایی نوع آفت است که شنود گیاهان خود را و توصیه های خاص و آفت کش ها در صورت لزوم.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im