کاخ سفید رونمایی نقشه راه با هدف پایان دادن به جانبازان بحران خودکشی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه رونمایی از مدتها برنامه ریزی کاخ سفید نیروی کار به مشکل جانبازان خودکشی-یک “نقشه راه” که شامل پیشگیری از خودکشی آموزش در سراسر حرفه ای یک آگاهی عمومی جامعه مشارکت و ارتقاء ذخیره سازی امن از سلاح برای صاحبان اسلحه.

رئیس جمهور نقشه راه برای توانمند سازی جانبازان و پایان یک فاجعه ملی از خودکشی و یا مانع معرفی شد در پاسخ به این مشکل مشکل کهنه خودکشی که رخ می دهد در نرخ حدود 20 روز از جمله خدمت وظیفه فعال اعضای.

جزئیات بعدی: ارتش ارائه می دهد پاداش های بزرگ نژادها به ثبت نام 100,000 استخدام در 3 روز

وظیفه نیروی گردد که در این گزارش به رهبری وزیر امور جانبازان رابرت Wilkie و متهم با ارائه یک رویکرد جامع برای حمایت از جانبازان و بهبود سلامت روان چشم انداز و شرایط.

این گزارش خواستار پایان دادن به این بحران ملی از خودکشی.

“هدف این است که جسورانه و بی پروا اما غیر ممکن نیست” در این گزارش آمده. “به عنوان یک ملت می تواند مانع از تجهیز تمام آمریکایی ها با دانش و مهارت های لازم برای مراقبت از خود و می تواند به کسانی که در معرض خطر هستند — جانبازان و غير جانبازان به طور یکسان.”

در طول اجرای چهار شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این برنامه طراحی شده است به “بسیج در هر بخش از جامعه آمریکا به توانمندسازی جانبازان و کمک به آنها را رشد آنها پس از ترک” خدمات نظامی.

“وجود دارد هیچ راه حل واحد برای این موضوع — هر منبع آورده شود باید به خرس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تلاش شده است تا حد زیادی ساخته شده در طرح در نظر گرفته شده برای کاهش انگ به دنبال سلامت روان درمان همکاری های عمومی و خصوصی همکاران و تلاش برای آموزش عمومی آمریکا در آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کاهش خودکشی.

ملی بهداشت عمومی در مبارزات انتخاباتی خواهد شد به اطلاع عموم عوامل خطر و پیشگیری پس از مدل موفق ملی آگاهی از طرح های چنین به عنوان “دوستان اجازه ندهید که دوستان درایو مست” یا “دست و پنجه نرم کردن برای ایمنی” مبارزات به گفته مقامات دولت.

کارن پنس همسر معاون رئیس جمهور مایک پنس و جراح کل ایالات متحده میلر ، جروم Adams منجر خواهد شد که تلاش.

“به عنوان سرب سفیر این هدف من برای کمک به دور از ننگ سلامت روان است. … ما می خواهیم [سربازان] را می دانم — و هر کسی که با توجه به خودکشی — که در مردم وجود دارد خارج وجود دارد که می خواهند برای کمک به. وجود دارد یک راه رو به جلو” پنس گفت.

یکی دیگر از عمده طرح یک طرح برای ترویج ذخیره سازی امن از سلاح گرم و تشویق تفنگ ایمنی. این طرح خواستار آگاهی بیشتر برنامه ها و طرح های که ارائه رایگان یا ارزان قیمت گزینه برای ذخیره سازی اسلحه و سلاح های دیگر.

آن را نمی کند پیشنهاد هر گونه سلاح گرم محدودیت.

“ما می دانیم که وجود دارد همکاری و تلاش های در جریان صحبت با سلاح گرم انجمن فروشگاه تفنگ صاحبان که تشویق آموزش و پرورش از شناخت علائم شاخص [خودکشی] و تشویق … ذخیره سازی امن. آنچه که ما نمی خواهید به انجام, به خصوص با جانبازان ما که مشتاق شکارچیان و یا جمع در راه هر شکل و فرم هر چیزی است که آن را کمتر احتمال دارد برای آنها به دنبال کمک” یک مقام رسمی گفت.

Wilkie روز چهارشنبه که پیشگیری از خودکشی است “VA بالاترین بالینی اولویت” اما او اضافه کرد که هیچ یک سازمان می تواند پایان جانبازان خودکشی توسط خود را.

“با به کارگیری بهداشت عمومی با رویکرد پیشگیری از خودکشی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه راه را تجهیز جوامع برای کمک به جانبازان دریافت مراقبت مناسب هر زمان و هر کجا که به آن نیاز دارید” Wilkie گفت.

وظیفه نیروی اعضا گفت: جلوگیری خواهد شد نه تنها کمک به جانبازان آن را به کمک همه آمریکایی ها در بحران با بالا بردن آگاهی عمومی در سراسر کشور است. خودکشی دهمین علت اصلی مرگ در ایالات متحده آمریکا با بیش از 47,000 مرگ و میر در سال 2017, و دومین علت مرگ و میر در میان کسانی که زیر سن 35.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که کاخ سفید رسیده است به بیش از 30 شرکت به آنها را تشویق به تمرکز بر روی سلامت روانی خود را از کارکنان جانباز و متعهد به قرعه کشی, موفق, روش های روان درمانی توسعه یافته توسط جانبازان سازمان ها و سازمان های غیر انتفاعی.

چاد Hiser های دریایی کهنه که خدمت در Batte از ناصریه عراق در سال 2003 و توسعه اختلال استرس پس از سانحه و اخلاقی و آسیب های پس از مرگ چند تفنگداران دریایی جان سالم به در سال 2005 اقدام به خودکشی. او گفت: مخاطبان در کاخ سفید که خود را بازیابی می تواند نسبت به اعتقاد خود را در عیسی مسیح و Wounded Warrior Project, پروژه, اودیسه, برنامه, یک, هوای آزاد, عقب نشینی طراحی شده برای به چالش کشیدن و حمایت از تلاش جانبازان.

“نوظهور امید من این بود من پایه” Hiser گفت. “من متوجه شده ام که از طریق تجربه شخصی من چگونه حیاتی آن است که برای جانبازان به مثبت سیستم پشتیبانی نه تنها از خانواده ها و جوامع بلکه در درون دولت ما.”

دیگر مانع از توصیه ها عبارتند از:

  • اولویت خودکشی نظارت و تحقیق در جانبازان;
  • بهبود تحقیقات و اشتراک گذاری داده ها;
  • ایجاد برنامه های کمک هزینه فدرال برای حمایت و ارائه منابع برای برنامه های اجتماعی برای جلوگیری از کهنه خودکشی;
  • و گسترش مراقبت های بهداشتی ارائه دهنده شبکه است که ارائه برنامه های پیشگیری از خودکشی.

وظیفه نیروی امیدوار به انتشار گزارش خود در اوایل مارس بود اما تاخیر COVID-19 بیماری همه گیر. جانبازان گروه های فشار برای انتشار آن بیش از نگرانی هایی است که جانبازان را تجربه سطوح بالاتری از استرس با توجه به همه گیر مربوط به بیکاری بی خانمانی و انزوا.

حتی قبل از این گزارش منتشر شد برخی از نمایندگان مجلس و طرفداران گفت: توصیه های خود را برای کمک به اعضای خدمات در بحران است. رئیس خانه جانبازان کمیته امور Rep. علامت Takano D-کالیفرنیا به نام نقاط عمل “ولرم” و گفت که او قصد دارد به منظور بهبود و توسعه به اعضای خدمات انتقال بازگشت به زندگی غیر نظامی و تمرکز بر زنان و اقلیت های جانبازان است.

“ولرم خواستار تحقیقات بیشتر هماهنگی و حوصله کمپین های آموزش عمومی را نمی خواهد به اندازه کافی برای پایان دادن به این بحران — ما باید خیلی بیشتر کار قابل توجهی انجام دهید برای جلوگیری از کهنه خودکشی و در نهایت کمک به صرفه جویی در جانبازان زندگی” Takano گفت.

دیگران مشاهده توصیه های این گزارش به عنوان تشویق.

“از آن زمان گذشته برای کل سلامت با رویکرد مقابله با جانباز خودکشی که در آن مسئولیت مشترک است در یک مقیاس گسترده تر. این مانع از نقشه راه و رویکرد مشترک گسترش مسئولیت به طوری که ما می تواند در نهایت نزدیک شکاف که از طریق آن بیش از حد بسیاری از جانبازان سقوط” AMVETS رئیس وکالت افسر شرمن Gillums جونیور گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

اگر شما یک جانباز در پریشانی تماس جانباز بحران خط در 1-800-273-8255 و 1 را فشار دهید. شما همچنین می توانید متن را برای کمک در 838255 و یا بازدید veteranscrisisline.net.

مرتبط: ساعت پس از 7 خودکشی در VA مقامات تکرار درخواست های عمومی برای کمک به

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de