آن استفاده می شود واقعا آسان برای پیدا کردن دقیقا همان زمانی که شما پیوست Facebook. همه شما تا به حال انجام بود بازدید از صفحه مشخصات خود را و کلیک بر روی قسمت درست جدول زمانی گرافیکی در سمت راست صفحه.

اما این قابلیت رو ditched در حالی که کمی به عقب.

مرتبط: چگونه برای حذف Facebook account

شما هنوز هم می توانید یک ایده مناسب و معقول از زمانی که شما پیوست Facebook با باز کردن ‘آخرین’ منوی کرکره ای که بالا میآید در بالای پروفایل خود را هنگامی که شما شروع به اسکرول پایین صفحه و ضربه زدن به اولین تب (که نیست سال تولد خود را). اما این یک بیت از یک faff و تنها به شما نشان می دهد اولین پست در جدول زمانی خود را.

زمانی که من join Facebook?

برای یک ایده بسیار دقیق تر از زمانی که شما پیوست Facebook باز کردن منوی تنظیمات خود را انتخاب کنید Facebook اطلاعات و شیرجه رفتن به Activity Log.

از اینجا, کلیک کنید, اولین تاریخ در زمانی که به نظر می رسد در سمت راست و سپس حرکت را به سمت راست پایین صفحه.

آن را به شما نشان می دهد همه چیز − بله کاملا همه چیز − شما تا کنون انجام شده در Facebook به ترتیب. خود را برای اولین بار از دوستان خود را برای اولین بار وضعیت خود را برای اولین بار می خواهم شما اولین نظر این پست برای اولین بار در دیوار خود را… بله وجود دارد یک احتمال قوی است که بسیاری از آنچه شما در اینجا را پیدا خواهد کرد بسیار شرم آور است.

در مورد من, ویرایش پروفایل من برای اولین بار در تاریخ 5 نوامبر سال 2007 ساخته شده من برای اولین بار دو Facebook دوستان در همان روز (و بله من هنوز هم آنها) شده و من برای اولین بار به روز رسانی وضعیت در 6 نوامبر. من می خواهم به فاش کردن آنچه در آن بود.

اگر که هنوز به اندازه کافی دقیق برای شما و شما می خواهید به دانستن زمان دقیق را Facebook حساب ایجاد شد, شما در حال رفتن به رفتن به یک مسیر متفاوت است.

مرتبط: چگونه برای جلوگیری از Facebook ردیابی خود را خاموش-Facebook فعالیت های

در تنظیمات خود را با کلیک بر روی Facebook برگه اطلاعات و دانلود را انتخاب کنید اطلاعات خود را. از اینجا انتخاب کنید اطلاعات شما می خواهید را انتخاب کنید و ایجاد فایل. فایل که دانلود خود را شامل Facebook profile اطلاعات بسیار دقیق در مورد که در آن شما آن را نگه دارید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im