پاشش در مقابل نورد رنگ: که بهترین روش ؟ | باب ویلا

یادگیری تفاوت های عمده ای بین این دو نقاشی روش کار به طوری که شما می دانید دقیقا زمانی که و که در آن به استفاده از هر یک.

What’s the Difference? Spraying vs. Rolling Paint

عکس: depositphotos.com

این که آیا شما در حال نقاشی یک اتاق و یا جانبداری در خانه خود را, شما باید کاملا چند تصمیم گیری را. انتخاب رنگ, انواع رنگ, و روش های کاربردی در حال احتمالا در بالای لیست. درست برس و غلطک نه تنها راه را برای صاحب خانه به رنگ دیگر. رنگ پاش در حال حاضر گزینه هایی برای تمام سطوح مهارت. برای انجام آن yourselfer این اسپری اسلحه کوچک دستی و با استفاده از هوای فشرده برای اعمال جریمه غبار رنگ.

با استفاده از یک رنگ سمپاش صدا ممکن است مانند یک نرم افزار سریع تر روش اما این که لزوما این چنین نیست. سطح و محل آن و چقدر زمان شما باید عوامل به نظر در هنگام چیدن ابزار خود را به صورت خود رنگ ، خوانده شده از طریق همه جوانب مثبت و منفی از پاشش در مقابل نورد رنگ کنید که ابزار و تکنیک به بهترین وجه مناسب پروژه خود را.

Spraying vs. Rolling Paint: Which is Easier?

عکس: depositphotos.com

پاشش رنگ را به آسانی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

اگر شما هرگز استفاده از یک رنگ سمپاش قبل از اولین زمان ممکن است به آسانی به عنوان آن به نظر می رسد. دستیابی به حتی یک کت با یک سمپاش رنگ طول می کشد بسیاری از آزمون و خطا. مبتدیان اغلب تجربه میگذرد اجرا می شود ناهموار پوشش و رنگ همه جا. اما آن را ندارد به شما را متوقف کند! سم پاش در آمده مقرون به صرفه مدل های است که بسیار آسان برای استفاده و مناسب برای تمرین. اگر شما می توانید یدکی کمی از رنگ خود را به آزمون مهارت های پاشش با تمام معنی آن را امتحان کنید.

نورد رنگ می تواند فقط به عنوان سریع به عنوان پوشش.

اکثر DIYers در نظر پاشش در مقابل نورد رنگ چون آنها فکر می کنم آنها می توانید از پروژه های انجام شده در کسری از زمان. که لزوما درست است. هنگامی که شما با استفاده از سمپاش زمان شما صرفه جویی در برنامه شما صرف مونتاژ ابزار خود را با دقت پوشش منطقه (بیشتر در زیر) و تمیز کردن. آمادگی کار با پاشش طول می کشد بسیار طولانی تر با نورد رنگ که کل پروژه زمان می آید به مورد مشابه.

چیز دیگری که در نظر بگیرید: اگر شما در حال قطع و یا از تایر نورد خود را به توقف پروژه و در ادامه یک روز دیگر یک معامله بزرگ نیست—شما می توانید به سرعت شستشو را غلتک و یا پر کردن رنگ خود را تحت پوشش ابزار در یک زیپ قفل کیسه آنها را تازه نگه دارید تا زمانی که شما در رزومه. اما هنگامی که شما یک سمپاش با رنگ شما متعهد تا زمانی که شما انجام می شود به عنوان رنگ در سمت چپ سمپاش را با شلنگ یا تفنگ خشک خواهد شد و باعث کفش های چوبی است.

Rolling Paint Is More Economic Than Spraying

عکس: depositphotos.com

نورد رنگ است با صرفه صاحب خانه را انتخاب کنید.

مقرون به صرفه و ورود به سطح رنگ پاش در اطراف شروع $100 با با کیفیت ترین برندهای هزینه دو برابر و بیشتر. حتی اجاره یک رنگ سمپاش می تواند به شما هزینه 40 دلار در روز است. اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از یک سمپاش به هر حال شما هنوز هم نیاز به خرید بیشتر رنگ: استفاده از سم پاش در حدود 33 درصد بیش از رنگ غلطک انجام دهد. برای کسری از هزینه نورد رنگ است بودجه دوستانه راه برای رفتن است.

پاشش رنگ می رسد که در آن از یک قلم مو می توانید.

با یک سمپاش شما می توانید رنگ را به باریکترین شکاف چیزی که دشوار است به انجام این کار با یک قلم مو. این می آید در دستی برای تمام گوشه و مخفیگاه از بافت سطوح مانند پاپ کورن سقف, آجر, دیوار, تاج قالب پیش امدگی لبه بام یا دامان جانبداری و سخت برای رسیدن به مکان در مبلمان است. همچنین به دلیل سمپاش aerates رنگ یک اپراتور با تجربه رسیدن به یک پایان صاف و بدون دامان علائم. اما اسپری رنگ نمی پایبند به یک سطح راه نورد رنگ خواهد شد. بنابراین اگر شما قصد استفاده از یک رنگ سمپاش همیشه نگاهی هم به اسکراب دیوار اول برای بهترین نتایج.

Spraying vs. Rolling Paint: Which One to Use for Outdoor Projects?

عکس: depositphotos.com

هر دو یک سمپاش و یک غلتک کثیف هستند.

پاشش رنگ نه تنها نیاز به پوشش لبه های خاموش و تر و تمیز به عنوان شما را با یک غلتک. شما همچنین باید برای ماسک کردن هر چیزی که شما نمی خواهید به لمس توسط overspray—پنجره ها و کف و سقف—یا با فیلم یا رها کردن پارچه. با هر دو روش اگر شما نمی ماسک به درستی, شما به خودتان پیدا کنید تمیز کردن خود را messes. تفاوت در این است که غلتک ممکن است پشت سر بگذارید میگذرد در کف و ابجو بد و کم مایه در تر و تمیز اما یک سمپاش ممکن است پوشش سطوح در غبار ریز.

رنگ پاش بهترین استفاده خارج و یا در خانه های خالی است.

خطر overspray درگیر با استفاده از سمپاش باعث می شود آن را مناسب برای پروژه های در فضای باز و یا داخل خانه در یک خالی اشغال فضا. زمان شما صرفه جویی در نرم افزار نیست ارزش غم اگر شما پیدا کردن خود را پوشش نیست به عنوان کامل به عنوان آن را باید. فقط می دانم که اگر شما در حال نقاشی یک سمپاش نیست و بهترین گزینه برای یک روز باد می وزد.

Spraying vs. Rolling Paint: Best of Both Worlds

عکس: depositphotos.com

شما می توانید بهترین از هر دو جهان.

برای بافت سطوح مانند چوب خشن جانبداری دریافت سرعت سمپاش و برتر پوشش از یک قلم مو با پشت مسواک زدن. برای این روش شما نیاز به یک یاور. یک نفر اسپری و دیگر با استفاده از یک قلم مو خشک و بلافاصله به بیش از رفتن رنگ با حتی سکته مغزی به عنوان آن را اعمال می شود. این به شما می دهد سرعت سمپاش در حالی که قلم مو صاف کردن کت و آثار رنگ به سطح برای چسبندگی بهتر.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de