تفاوت در چیست ؟ دال بنیاد مقابل خزیدن فضا

دال در مقابل خزیدن فضا: که پایه و اساس برای شما مناسب است ؟ | باب ویلا

درک جوانب مثبت و منفی از این دو محبوب بنیاد انواع بنابراین شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی بهترین را برای خود خانه ساخت و ساز جدید.

Slab vs. Crawl Space: 7 Big Differences Between the Foundation Options

عکس: istockphoto.com

مهم نیست که چه سبک معماری یک خانه است فقط به عنوان خوب به عنوان پایه و اساس آن کمترین تحمل بار جنبه ای از ساختمان است که پشتیبانی از کف و دیوار و اساسا همه چیز را که شامل ساختار. وجود دارد سه نوع اساسی از پایه: کامل زیرزمین دال و خزیدن فضا (دو مورد آخر که محبوب ترین در ساخت و ساز خانه جدید).

همانطور که پیداست مدت یک دال بنیاد ضخامت دال بتنی در بالای آن یک خانه ساخته شده است. یک خزیدن فضا پایه و اساس ویژگی های بیرونی دیوار های بتنی که بالا پایین خانه 18 اینچ یا بالاتر از درجه (سطح زمین) ارائه دسترس در منطقه برای رسیدن به لوله کشی و سیم کشی باید آن نیاز به تعمیر و نگهداری در آینده است. خزیدن فضا پایه معمولا نیاز به حمایت اضافی در زیر دیوار داخل خانه نیز هست.

در حالی که هر دو پایه و نوع استفاده گسترده هر یک بهترین راه حل مناسب برای شرایط خاص و شرایط. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن هفت بزرگترین تفاوت بین دو محبوب بنیاد انواع دال مقابل خزیدن فضا—بنابراین شما می توانید بهترین تصمیم را هنگامی که شما به یک خانه جدید ساخته شده است.

خزیدن فضا پایه های بهتر برای سراشیب بسیاری.

دال پایه با کم عمق شالوده (فولاد-بتن مسلح پد که با حمایت بنیاد) محدود شده به تخت و یا تقریبا مسطح بسیاری که در آن تنها حداقل خاکبرداری مورد نیاز است برای ریختن بتن دال. هنگامی که مقدار زیادی است در سراشیب یک دال نیاز گسترده حفاری به دلیل بالا کنار بسیاری را باید حفر و ساخته شده با سطح پایین سمت. Crawlspace پایه یک انتخاب بهتر برای دامنه زیرا کمتر حفاری لازم است (حفر فقط برای دیوار نه برای کل دال). برای مثال در سمت پایین از بسیاری دو پا گودال عمیق ممکن است مورد نیاز باشد در حالی که در سمت بالا چهار یا پنج پا سنگر ممکن است لازم باشد اما سنگر تنها نیاز به دو فوت عرض (استاندارد پایه دیوار سنگر عرض).

دال پایه ها مناسب نیست و در مناطق سرد.

هنگامی که خاک یخ (به دلیل رطوبت) می تواند گسترش و تمرین قرار دادن فشار بر روی یک پایه است که می تواند آن را به ترک یا تغییر. به منظور ایجاد ثبات در هر پایه و اساس آن شالوده باید دروغ در زیر یخ زدگی سطح: عمق که زمین را یخ در هر منطقه داده شده است. در ایالت های جنوبی مانند فلوریدا زمین به ندرت انجماد و اگر آن را ندارد, آن را تنها به عمق یک اینچ یا دو تا دال بنیاد با نوعی شالوده 24 اینچ زیر درجه کافی است برای ثبات. در یک دولت از جمله کانزاس که در آن یخ زدگی سطح 34 اینچ پایین تر درجه یک خزیدن فضا پایه مناسب تر است و حمایت خود را از دیوار خواهد شد که شالوده ساخته شده در زیر 34 اینچ خوانده شده را علامت به تثبیت پایه و اساس است.

Slab vs. Crawl Space Foundations in Dry Climates

عکس: istockphoto.com

خزیدن فضا پایه بهتر مناسب برای آب و هوای خشک.

در مناطق که تعداد زیادی از باران منطقه در خزیدن فضا حفظ می تواند یک اندازه گیری از آب و ایجاد یک مرطوب خیس محیط زیست که منجر به رشد کپک و افزایش خطر پوسیدگی چوب در کف تیرچه و subflooring. ساخته شده از جامد بتن دال پایه های غیر قابل نفوذ به رطوبت است. علاوه بر این در طول ساخت و ساز از یک مانع بخار (معمولا پلی اتیلن یا پلی الفین ورق) قرار داده شده است در زیر دال برای جلوگیری از بتن از جذب رطوبت زمین و تبدیل شدن به مرطوب است. این مهم است زیرا در حالی که بتن نمی تواند توسط آب آسیب دیده بدون مانع آن می تواند در جذب و انتقال رطوبت از طریق دال که پس از آن می تواند تاثیر می گذارد کف بالا. موانع بخار را دال پایه یک گزینه بهتر در آب و هوای مرطوب که در آن زمین است که اغلب اشباع شده است.

استثنا این است که اگر این خانه نهفته در سیل دشت. در این مورد یک خانه در دال بنیاد شانس بیشتری برای مصرف آب در هنگام سیلاب افزایش از یک خانه است که افزایش حداقل 18 اینچ در خزیدن فضا. خوشبختانه اکثر جوامع تصویب سختگیرانه مقررات ساختمان که اجازه ساخت و ساز خانه ها در تعیین دشت سیل.

Slab vs. Crawl Space Foundation Costs

عکس: istockphoto.com

اسلب کمتر از گران قیمت برای ساخت.

در حالی که هزینه نهایی هر پایه بستگی به اندازه و پیچیدگی از خانه پلان و میانگین هزینه ساخت و ساز در یک جامعه خاص به طور متوسط دال بنیاد اجرا می شود در حدود 7500 دلار به $12,000 در حالی که یک خزیدن فضا بنیاد هزینه حدود 8 ، 000 $به $21,000. در علاوه بر این به افزایش هزینه های حفاری برای خزیدن فضا دیوار اضافی حفاری مورد نیاز است به منظور پنهان کردن آب و فاضلاب و خطوط زیر یخ زدگی سطح. در یک دال بنیاد لوله کشی واقع در دال خود کمتر کار مورد نیاز است در هنگام نصب و کمتر از هزینه های نیروی کار را متحمل شده است.

دال پایه نیاز به نگهداری کمتر.

هنگامی که ساخته شده به درستی هر دو نوع از پایه و اساس می توان انتظار داشت به 50 سال گذشته و یا بیشتر اما خزیدن فضا پایه تمایل به نیاز به نگهداری بیشتری برای جلوگیری از کپک و هجوم حشرات. خزیدن فضا دیوار نیز به احتمال زیاد به نیاز به تعمیرات ساختمانی به خصوص در مناطق که در آن خاک بالا است در مقدار رس. (خاک رس-نوع خاک متورم هنگامی که آن را اشباع می شود و فشار جانبی بر روی پایه دیوار است که می تواند منجر به ترک خوردگی و بنیاد شیفت.)

سنگ جامد هستند و ضخیم (24 اینچ در مقایسه با هشت اینچ ضخامت خزیدن فضا دیوار) ساخت اسلب قوی تر از فضاهای خزیدن. علاوه بر این پس از دال پایه ساخته شده است در مناطقی که خاک یخ صاحبان خانه در اسلب بسیار کمی به نگرانی در مورد زمانی که آن را می آید به خاک جنبش است. صاحبخانه با اسلب نباید کاشت درخت با تهاجمی ریشه سیستم مانند درختان بید کمتر از 50 پا از پایه و اساس. کشت بیش از حد نزدیک به خانه, ریشه های بزرگ به راحتی می تواند در توسعه زیر دال و فشار آن به سمت بالا است که می تواند باعث یک دال به کرک.

مربوط به: اینجا زمانی که به نگرانی در مورد یک نرم افزار پایه

همچنین هر چند نسبتا نادر لوله کشی لوله ممکن است بهار نشت در یک دال پایه و اساس است. بخشی از دال ممکن است پس از آن باید برداشته شود برای رفع نشت. گزینه های دیگر در دسترس هستند از جمله استفاده از پوشش اپوکسی در بخش چکه کن لوله از درون به آن مهر و موم و یا به طور کامل تغییر مسیر لوله در اطراف خارج بیرونی خانه.

دال پایه بیشتر انرژی کارآمد است.

خزیدن فضا پایه باید بادی به کاهش تجمع رطوبت اما که تهویه نیز مجوز سرمای هوا به ضربه در زیر خانه. درجه حرارت سرد در یک خزیدن فضا می تواند انتقال از طریق کف تیرچه و subflooring به مناطق زندگی می کنند در بالا, بنابراین صاحبان خانه ها در خزیدن فضا پایه صرف خواهد شد و بیشتر به نگه داشتن خانه های خود را راحت است. برای مبارزه با این مشکل اکثر کدهای ساختمان نیاز به عایق برای نصب در داخل دیوار پایه و همچنین بین تیرچه های کف. در حالی که این کاهش سرد انتقال آن را ندارد به طور کامل از بین بردن آن و در مناطق سرد و لوله کشی نهفته است که در داخل فضاهای خزیدن نیز ممکن است به عایق و یا نیاز به استفاده از برق, چسب حرارتی برای نگه داشتن لوله از انجماد.

Slab vs. Crawl Space Foundations for Potential Renovations

عکس: istockphoto.com

خزیدن فضا پایه اجازه می دهد بیشتر گزینه برای بازسازی.

آن را دشوار است به تغییر پلان یک خانه با یک دال پایه و اساس است. در یک دال خانه لوله کشی تعبیه شده در بتن خود را پس از تغییر تنظیمات آن نیاز به شکستن بخشهایی از دال که می تواند سازش تمامیت ساختاری از کل دال. در یک خانه در یک خزیدن فضا, اما, آشپزخانه و حمام محل را می توان نقل مکان کرد و از یک طرف از خانه ای به خانه دیگر و لوله کشی می تواند پیکربندی مجدد درون خزیدن فضا زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر