تفاوت در چیست ؟ پمپ حرارتی در مقابل کوره

پمپ حرارتی در مقابل کوره: 8 تفاوت های ضروری | باب ویلا نگه داشتن خانه خود را در داخل کشور در درجه حرارت ایده آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
پمپ حرارتی در مقابل کوره: 8 تفاوت های ضروری | باب ویلا

نگه داشتن خانه خود را در داخل کشور در درجه حرارت ایده آل با این نوع از دستگاه های گرمایشی آب و هوا و بودجه.

Heat Pump vs. Furnace: Which Is Right for Your Home?

عکس: istockphoto.com

حفظ راحت دمای داخلی یک اولویت برای مالکان در تمام طول سال است اما در فصل زمستان شما ملزم به حتی بیشتر آگاه چگونه به خوبی سیستم گرمایش خود را در حال کار است—و آنچه به جای آن باید آن را از. سنتی گاز یا کوره طول می کشد حدود 15 سال اما قبل از اینکه شما خرید یکی از جدید در نظر بگیرید اگر یک پمپ حرارتی می تواند یک انتخاب بهتر است. پمپ های حرارتی که همچنین به طور متوسط 15 سال عمر شده اند در اطراف برای بیش از یک قرن است اما نمی تبدیل شدن به محبوب کوره جایگزین تا 1970s. اجرا از طریق این هشت مقایسه—کوره در مقابل پمپ های حرارتی—برای پیدا کردن که یکی از بهترین راه حل مناسب برای گرمایش خود را نیاز دارد.

پمپ های حرارتی تولید نمی گرما—انتقال آنها آن است.

یک گاز کوره تولید گرما با سوزاندن احتراق سوخت از جمله گاز و پروپان در حالی که کوره های الکتریکی تولید گرما در بسیار به همان شیوه ای که سشوار را توسط باد هوایی بیش از یک عنصر است.

یک پمپ حرارتی آثار مختلف ترمودینامیکی اصل: این تساوی گرما از خارج از منزل (حتی اگر آن را در خارج از سرد) و نقل و انتقال است که گرما را به خانه خود را در داخل کشور است. بنابراین در حالی که یک پمپ حرارتی نمی خواهد تولید گرما از آن است که قادر به جذب گرما از طریق تحت فشار مبرد خطوط و پس از آن آزادی است که گرما را به خانه خود را.

کوره بهتر است در آب و هوای سرد.

پس از پمپ های حرارتی قرعه کشی گرما از خارج از منزل گرم خارج هوا با گرمای بیشتر آنها را فراهم می کند. این بدان معنا نیست که فضای temp باید خوشبو—یک پمپ حرارتی می تواند در قرعه کشی گرما از هوا را به زیر انجماد—اما به عنوان حرارت هوا قطره پمپ گرما تبدیل شدن به طور فزاینده کمتر کارآمد است. اگر شما زندگی می کنند در مناطق آب و هوایی 1 تا 3 (اتمام دپارتمان انرژی ایالات متحده آب و هوای منطقه نقشه) یک پمپ حرارتی ممکن است یک انتخاب خوب اما اگر شما در مناطق 4 از طریق 7 یک کوره احتمالا بهترین شرط بندی شما. یک استثنا برای این قاعده است که پمپ حرارتی زمین گرمایی که دفن مبرد خطوط زیر یخ زدگی سطح که در آن دمای زمین باقی می ماند پایدار در 40 تا 50 درجه تمام زمستان حتی اگر بالای سطح زمین درجه حرارت ممکن است بسیار سرد. اگر شما زندگی می کنند در مناطق 4 تا 7 و شما می خواهید برای نصب یک پمپ حرارتی, شما نیاز به یک زمین گرمایی ،

پمپ های حرارتی هستند noisier.

در حالی که هر دو کوره و پمپ های حرارتی می تواند سخت کار کردن clank و screech که با داشتن مشکلات مکانیکی پمپ حرارتی است که به طور معمول noisier از این دو که هر دو عامل به عنوان آنها باید. پمپ های حرارتی بدنام برای کلیک کردن و ضربه زدن به کمپرسور که گردش مبرد از طریق خطوط قدرت و یا تعطیل تولید برای تلفن های موبایل از هوا هندلر (بخشی از پمپ حرارتی است که نصب در داخل خانه و ساطع هوای گرم). اغلب این نگرانی صاحبان جدید پمپ حرارتی تا زمانی که آنها متوجه سر و صدا نیست یک علامت است که چیزی amiss است. کوره اما اغلب واقع دور از منطقه زندگی می کنند—در یک زیرزمین یا اتاق ابزار و نرم, صدای صفیر هوا است که اغلب تنها صدای آنها را.

پمپ های حرارتی نیاز به فضای کمتر.

کوره که به طور معمول نصب شده در داخل خانه می توانند تا مقدار زیادی از فیلم مربع از آنجا که تولید کنندگان و کدهای ساختمان محلی اغلب نیاز به 30 اینچ ترخیص در همه طرف ها برای آتش اهداف ایمنی. کمپرسور بخشی از یک پمپ حرارتی است که در واقع خارج از منزل اما نزدیک به خانه—در یک شیوه ای مشابه به تهویه مطبوع—نیاز به یک حداقل 24 اینچ ترخیص در اطراف آن واحد در فضای باز. پس از یک پمپ گرما را از هوای داخل ساختمان کنترل می کند استفاده از احتراق سوخت و یا تولید خود را گرما لازم نیست ایمنی اضافی ترخیص کالا از گمرک. بسته به نوع air handler می آید که خود را با پمپ حرارتی, شما ممکن است قادر به آن کوه بالا بر روی دیوار به طوری که واحد نیست دست درازی در هر فضای طبقه.

پمپ های حرارتی می تواند حرارت و سرد خانه خود را.

در حالی که یک کوره طراحی شده است برای تولید تنها گرما یک پمپ حرارتی هوا گرم خانه خود را در زمستان و سرد آن در طول ماه های تابستان. در آب و یک پمپ حرارتی عمل در شیوه ای یکسان به یک تهویه هوا با معکوس کردن فشار و جریان مبرد از طریق کویل. این می تواند یک مزیت بزرگ برای مالکان که در غیر این صورت نیاز به خرید جداگانه تهویه مطبوع.

Heat Pump vs. Furnace: Which Is Right for Your Home?

عکس: istockphoto.com

کوره هزینه بیشتر به کار از پمپ های حرارتی.

تولید گرما و نیاز به مقدار زیادی از سوخت اما به دلیل یک پمپ حرارتی تولید نمی گرما آن را تنها نیاز به برق کافی برای گردش مبرد از طریق آن تحت فشار خطوط. یک پمپ حرارتی با استفاده از انرژی بسیار کمتر نسبت به برق یا گاز کوره. در حالی که دقیق هزینه های عملیاتی بستگی به آب و هوا که در آن شما زندگی می کنند, واحد, بهره وری و ابزار های محلی هزینه ها برای یک فصل زمستان گرمایش, هزینه های اجرا به طور متوسط $1,550 برای پروپان کوره 850 دلار برای گاز کوره 900 دلار برای کوره های الکتریکی و فقط 500 دلار برای یک پمپ حرارتی. پس از پمپ های حرارتی کار در اصل همان سیستم های تهویه مطبوع در طول ماه های تابستان هزینه برای خنک کردن خانه خود را با هم اجرا خواهد شد در مورد همان 300 دلار یا بیشتر بسته به آب و هوا.

مرتبط: 10 گرم خانه و اشتباهات است که سنبله صورتحساب خود را

نصب یک پمپ حرارتی است که اغلب ارزان تر است.

هزینه به کوره های گاز نصب شده به طور متوسط $4,500 و هزینه نصب کوره های الکتریکی اجرا می شود حدود 4000, اما شما می توانید پرداخت تا 10000 یا بیشتر برای یک راندمان بالا مدل از هر نوع کوره. برای نصب شایع ترین نوع پمپ حرارتی—هوا-به-هوا مدل—شما پرداخت به طور متوسط 3500 $به $4,500 بسته به اندازه و بهره وری. نصب یک پمپ حرارتی زمین گرمایی می تواند اجرا به عنوان بالا به عنوان $25,000 به دلیل اضافه شدن هزینه حفاری به دفن آن مبرد خطوط. هنگامی که شما در نظر بگیرید که یک پمپ حرارتی نیز استفاده می شود به سرد خانه شما ممکن است صرفه جویی در پول و حتی بیشتر نداشتن به خرید یک کولر.

هر دو باید حرفه ای در اندازه و نصب شده است.

وقتی که می آید به انتخاب یا کوره یا یک پمپ حرارتی مطمئن شوید که به یک حرفه ای گرمایش و تهویه تکنسین اندازه گیری حجم از هوا در فضای زندگی خود را عامل در منطقه آب و هوایی و در نظر گرفتن بودجه خود را برای کمک به شما در انتخاب اندازه مناسب کوره یا پمپ حرارتی برای خانه خود را. یک واحد است که بیش از حد کوچک نیست گرم نگه داشتن شما در سردترین روز و نیروی واحد به کار اضافه کاری که می تواند در کاهش طول عمر و افزایش نیاز به تعمیرات. یک واحد که بیش از حد بزرگ می چرخه و اغلب که می تواند در داخل تغییرات درجه حرارت. به همین ترتیب نصب نیست یک پروژه DIY. هر دو پمپ های حرارتی و کوره های مستقیم نیاز به سیم کشی به خانه اصلی تابلوی برق و اکثر کدهای ساختمان محلی نیاز به یک حرفه ای تهویه مطبوع تکنسین برای اتصال خط لوله گاز به کوره.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن