تفاوت در چیست ؟ گاز در مقابل چمن زن برقی چمن

گاز در مقابل برق ماشین چمن زنی: 7 بزرگترین تفاوت | باب ویلا

درک چگونه گاز سیمی و برقی و باطری ماشین چمن زنی چمن پشته برای انتخاب مدل مناسب برای اندازه از اموال خود را به زنی به سبک و بودجه شما.

Gas vs Electric Mowers: The 7 Biggest Differences

عکس: istockphoto.com

چند دهه پیش شما تا به حال دو گزینه های که آن را به زنی چمن: یک دستی حلقه-نوع ماشین چمن زنی است که در زمان عضلانی اصلی به فشار و یا اوایل گاز مدل است که ممکن است یا ممکن است نمی شود (و هنگامی که آن را اجرا اغلب پر حیاط با دود سیاه).

ماشین چمن زنی حلقه هنوز در دسترس است برای خرید اما لزوما رقابت با راحتی از به روز رسانی ماشین آلات. امروز گاز چمن آمده است یک راه طولانی سوزاندن پاک تر و کارآمد تر از همیشه—و در عین حال در حالی که آنها هنوز هم تسلط بر بازار برق ماشین چمن زنی در حال ساخت تاخت و تاز. طناب دار برقی ماشین چمن زنی شده اند در اطراف برای بیش از 30 سال حاصل برخی از طرفداران وفادار و باطری ماشین چمن زنی هستند که کودکان و نوجوانان جدید در برق بلوک و آنها در حال به دست آوردن محبوبیت است. ما تجزیه و تحلیل دو دسته اصلی کنار گاز در مقابل چمن زن برقی چمن—پس نگه داشتن خواندن برای کشف جوانب مثبت و منفی هر یک را تعیین می کند که مراقبت از چمن گزینه مناسب برای حیاط خود را.

گاز ماشین چمن زنی هستند بهتر برای بزرگ چمن.

اگر شما یک چمن (بیش از 14 ، 000 فوت مربع) و می خواهید را به پایان برساند زنی در یک شات گاز ماشین چمن زنی می توانید از راه دور (به عنوان طولانی به عنوان آن را به اندازه کافی سوخت). با یک طناب دار برقی ماشین چمن زنی شما نمی خواهد از قدرت اجرا, اما شما محدود با طول سیم رابط (50 تا 100 فوت) بنابراین برقی ماشین چمن زنی هستند بهتر است برای کارگاههای کوچک زیر 1500 متر مربع. باطری ماشین چمن زنی که می تواند اجرا 20 تا 45 دقیقه در هر شارژ باتری بسته به ارتفاع چمن و ضخامت چمن به طور کلی بهتر مناسب برای کوچک تا متوسط متری نزدیک به 14000 فوت مربع. خرید یک باتری اضافی و نگه داشتن در آن متهم شده اما خود را دو برابر درو زمان.

باطری الکتریکی ماشین چمن زنی هستند ساده ترین راه برای مانور.

در حالی که طناب دار برقی ماشین چمن زنی در حال سبک وزن (35 تا 55 پوند) و آنها را در میان ساده ترین راه برای فشار شما باید با کشیدن یک طناب در اطراف در طول استفاده از. این می تواند آن را دشوار است به مانور در اطراف درختان و گل در حالی که نگه داشتن بند ناف از راه و آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام است اجرای بیش از طناب سفت آن را در نیمی از افشای سیم های برق یا باد یک مدار شکن. گاز ماشین چمن زنی می تواند وزن در بیش از 90 پوند است که می توانید آن را دشوار است به آن را فشار دهید تا شیب مگر اینکه خود رو به معنی چرخ های جلو به کمک کشیدن ماشین چمن زنی همراه است. خود نیروی محرکه یک از ویژگی های فوق العاده اما اگر ماشین چمن زنی قدرتمند است که می توان آن را دشوار است به آن را نگه دارید دوباره و شما می توانید سهوا توده یونجه یا کاه بیش از یک گلزار قبل از شما آن را تبدیل به اطراف.

مرتبط با: 14 درو اشتباهات باعث می شود هر کس

در به طور متوسط 50 تا 60 پوند باطری ماشین چمن زنی نسبتا سبک و آسان به مانور بدون نیاز به طور مداوم حساب برای بند ناف. برخی از این جدیدتر باتری مدل نیز خود رو اما این گزینه معمولا باعث کاهش زمان اجرای باتری در حدود یک سوم.

Gas vs. Electric Mower Noise

عکس: istockphoto.com

گاز چمن noisiest.

اگر همسایگان خود را در حال خواب در صبح شنبه شما نمی خواهد هر گونه دوستان اگر شما خم های قدیمی خود را گاز ماشین چمن زنی ساطع می کند که حدود 95 دسی بل سر و صدا—قابل مقایسه با صدای یک موتور سیکلت در حال اجرا است. جدیدتری مدل های بنزینی در حال ساخت بهبود صدای خروجی. حتی هنوز هر دو نوع برقی ماشین چمن زنی (طناب دار و باطری) بسیار آسان تر در گوش تولید بین 65 تا 75 دسی بل—شبیه به صدای یک ماشین لباسشویی در حال اجرا است. اگر آلودگی صوتی یک نگرانی است هر نوع ماشین چمن زنی برقی بهترین گزینه خواهد بود.

برق ماشین چمن زنی در حال سازگار با محیط زیست دوستانه.

چرا که آنها طراحی شده توسط سوخت های فسیلی و گاز و چمن و منتشر می کنند گازهای هیدروکربن به هوا بنابراین اگر کاهش انتشار کربن خود را برای شما مهم است برای انتخاب یک طناب دار برق یا باطری برقی ماشین چمن زنی. گاز و چمن و همچنین نیاز به ذخیره سازی قابل اشتعال بنزین است. هر دو نوع برقی و چمن و ایجاد صفر تولید گازهای گلخانه ای اما باتری های قابل شارژ به صورت بی سیم چمن حاوی لیتیوم معدن که شناخته شده است به موجب آلودگی منابع آب. اگر سبز را در اولویت قرار داده و یک طناب دار برقی ماشین چمن زنی است به احتمال زیاد به حداقل تاثیر بر محیط زیست.

Gas vs. Electric Mower Maintenance

عکس: istockphoto.com

گاز چمن نیاز به نگهداری بیشتر.

تمام چمن باید تیغه های خود تیز سالانه (معمولا در زمستان) به اطمینان حاصل شود که آنها را ترک یک برش تمیز در چمن پره. اما موتورهای گاز اغلب در برخواهد داشت بیشتر از بدون هیچ زحمتی نیاز به تعمیر و نگهداری منظم از جمله تغییر فیلتر هوا و شمع جرقه سالانه به نگه داشتن موتور در حال اجرا نظم است. علاوه بر این موتورهای گاز نیاز به روغن برای روانکاری قطعات موتور و سطح روغن باید بررسی شود در هر زمان قبل از هرس و بیشتر نفت افزود: اگر لازم است. صاحبان گاز چمن نیز باید تخلیه بنزین از مخزن در پایان فصل درو چرا که در طول زمستان اتانول می تواند جدا از قطعات دیگر باعث سوخت به تنزل و نگه داشتن ماشین چمن زنی از شروع به راحتی در سال آینده.

گاز ماشین چمن زنی هستند گرانتر.

طناب دار برقی و چمن و کم هزینه هستند چرا که آنها نمی, ویژگی های یک موتور گاز یا باتری و شما می توانید یکی را انتخاب کنید تا برای حدود 150 $تا 250$. باطری ماشین چمن زنی اجرا در هر نقطه از $275 $800 و یا بیشتر بسته به اینکه آیا آنها از ویژگی های گزینه های مانند خود نیروی محرکه است. (نگاه کنید به مجموعه ای از بهترین برقی چمن در بازار در اینجا به مقایسه.) گاز ماشین چمن زنی در میان گران قیمت ترین: شما می توانید مدل های اطراف شروع $350 اما در محدوده بالای آنها در رسیدن به عنوان بالا به عنوان $850 یا بیشتر برای خود رو گاز ماشین چمن زنی.

در نظر گرفتن بیش از حد هزینه های عملیاتی ماشین چمن زنی.

طناب دار برقی چمن را با استفاده از $15 به 22 دلار در هر سال در برق, بسته به اینکه چگونه اغلب شما توده یونجه یا کاه در حالی که باطری ماشین چمن زنی هزینه خواهد شد $11 به 18 دلار در هر سال در برق برای شارژ باتری های خود را. گاز ماشین چمن زنی استفاده از حدود 20 دلار به 35 دلار بنزین در سال, بسته به اینکه چگونه اغلب شما توده یونجه یا کاه و قیمت هر گالن بنزین است. حق انتخاب ماشین چمن زنی در نهایت بستگی به اندازه از حیاط خود را و این که آیا شما ترجیح می دهند به محض قدرت بیش تر بودجه دوستانه و سازگار با محیط زیست دوستانه و ماشین آلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر