آنچه به گیاه اگر شما هرگز رشد هر چیزی

در اینجا پاسخ کوتاه: گیاهان! حتی اگر شما هرگز کاشته هر چیزیاما رویای چیدن محصولات تازه از آشپزخانه شما پنجره طوفان یا گرداب شدید مینی طرح از گیاهان بسیار خوبی جای خود را به باغبانی غلغله. این کم هزینه و کم خطر: همه شما نیاز به یک زن و شوهر از گلدان به رشد در یک کیسه از خاک و پنجره های آفتابی. (شما در حال حاضر خواهد شد.) گیاهان نیز تمایل به جمع و جور و سریع-به-رشد و مفید—که باعث می شود آنها را به یک مکان بسیار خوبی برای شروع است. به علاوه فکر می کنم در مورد آن: در پایان این می تواند وجود داشته باشد (وطنی) نعناع-laced خلاصه mojito با نام شما بر روی آن.

عکس Ty Mecham

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

 • کشف کردن که چگونه بسیاری از گیاهان شما می خواهم به رشد (پیشنهاد ما این است که برای شروع با 2-3) و یک قابلمه برای هر. چیزی که به یاد داشته باشید که اندازه: گلدان خود را باید حداقل دو اینچ گسترده تر از نهال شما در آن است. اگر شما شروع با دانه های شما می خواهید گلدان به حداقل شش اینچ گسترده تر است.
 • ظروف به نشستن در زیر آن گلدان—شما می خواهید برای جلوگیری از لکه آب در حال اجرا همه را طوفان یا گرداب شدید.
 • یک دانه شروع سینی یا سینی مکعب یخ (بیشتر در مورد که در یک بیت).
 • خاک و مقدار کمی از سنگریزه یا شن.
 • دانه یا نهال (که نوزاد گیاهان فقط یک زن و شوهر از اینچ قد بلند).

از فروشگاه ما

دانه مقابل نهال:

دانه

 • جوانب مثبت: آنها بسیار پرارزش—شما را به دیدن پسر کوچک رشد از یک دانه کوچک به چیزی است که شما در واقع می تواند استفاده برای پخت و پز. شروع با دانه نیز به شما می دهد انتخاب گسترده تر از گونه گیاه به رشد آن کمتر از گران قیمت, به خصوص اگر شما در حال رشد بسیاری از گیاهان است. رایج ترین گیاهان برای رشد از دانه ها سالانه گیاهان مانند ریحان و شوید, با این حال, شما می توانید کاملا بیشتر پرماجرا با آنچه شما انتخاب کنید.
 • منفی: شما نیاز به یک بیمار کوچک: می توانید آن را چند هفته برای یک دانه برای رشد به یک نهال و سپس به رشد یک گیاه به اندازه کافی بزرگ را برداشت.
 • آنچه را امتحان کنید: ریحان, نعناع و زعفران و جعفری. آنها همه رشد نسبتا به سرعت و به آسانی از دانه و نیاز به چیزهای مشابه—خاک مرطوب و مقدار زیادی از نور خورشید است.

  نهال

 • مزایا: شما در حال حاضر یک کارخانه شروع به چیدن از—و در حال حاضر شما فقط باید برای زنده نگه داشتن آن.
 • منفی: آنها می توانند گران تر می شود و شما ممکن است مجبور به خرید تقسیم عددی بر مضرب در سینی بزرگتر به مقدار که شما می خواهید.
 • آنچه را امتحان کنید: شما باید مقدار زیادی از آزادی در اینجا: گیاهان است که سخت تر برای شروع از دانه و یا به سادگی نگاهی دیگر به جوانه زدن و رشد (مانند وودی آنهایی که مانند رزماری و آویشن) به خصوص خوب برای خرید به عنوان نهال, به دلیل کار سخت در حال حاضر به جوانه زدن آنها.
عکس از جیمز باج

چگونه به گیاه:

بسیاری از گیاهان رسیدن به بالا و گسترده و به طور طبیعی آن را انجام دهید بهترین ها در زمین اما زیادی وجود دارد که انجام خواهد شد فقط به عنوان به خوبی در یک قابلمه با توجه به شرایط مناسب. اول منظور از کسب و کار ؟ پر کردن گلدان با یک لایه نازک از ماسه. سپس:

برای دانه: پر کردن گلدان با خاک ترک حدود یک اینچ از دیگ لب در معرض. گیاه دانه ها با توجه به دستورالعمل روی دانه بسته. برای بیشتر قسمت ها این شامل ساخت یک سری از کم عمق divots در خاک با انگشت خود را حذف چند دانه به هر, و پوشش divots تا با یک لایه نازک از خاک است.

بسیاری از مردم شروع به دانه های خود را در یک دانه شروع سینی کم عمق ایجاد ردیف کاشت و آنها را با توجه به دستورالعمل روی بسته دانه. سردبیر مرجان لی توصیه repurposing هر چیزی از یک سینی مکعب یخ را به یک کارتن تخم مرغ یا یکجور دوربین عکاسی تابه. لی (که اجازه دهید فقط می گویند “نرم افزار” در آپارتمان باغبانی) توصیه می کند پر کردن هر چاه از کارتن یا سینی را با یک قاشق غذا خوری از خاک انداختن دو تا سه دانه به هر جام و بسیار به آرامی پوشش با بیشتر خاک. “نگه داشتن آن مرطوب—نه بیش از حد مرطوب!—تا زمانی که دانه ها جوانه زده است که از زمان انتقال به گلدان خود را. بسیار آرام است زمانی که در حال حرکت نهال به گلدان و یا مخازن و مطمئن شوید که آنها به خوبی لنگر جمع در خاک” او می گوید.

برای نهال: حذف نهال از گلدان پلاستیکی و به آرامی تحریک ریشه با انگشتان دست خود را. (این خدمت برای بیدار کردن ریشه های کمی و به آنها بگویید که برای انطباق خود را به گلدان جدید.) اگر گلدان شما بزرگتر از پلاستیک یکی از شما نهال در آمد پر کردن گلدان با خاک اما نه کامل به بالا. ایجاد یک گودال در مرکز آن کمی بزرگتر از پیوند مناسب نهال به گلدان و به آرامی پت خاک اطراف ریشه است. گسترش یک لایه نازک از خاک بر بالای نهال را در خاک خود.

نمی tamp خاک پایین! (در غیر این صورت ساکت نمی توانید در.) آب خود را به تازگی گیاهان گلدانی خوب (خاک باید احساس خیس اما نه گلی یا خیس) و در یک نقطه آفتابی. بسیاری از گیاهان نیاز به نور خورشید و خاک خوب زهکشی به رشد می کنند اما اگر خانه شما فاقد پنجره های آفتابی, آنها به احتمال زیاد نیاز به مکمل نور در فرم چراغ های LED رشد.

ریحان و نعناع باید جوانه در اولین یا دومین هفته; جعفری ممکن است جوانه تا هفته سوم (یا حتی بعد از آن—آن را آهسته استارت).

عکس از جیمز باج

به یاد داشته باشید!

 • همه گیاهان نیاز به مراقبت. در حالی که بسیاری مانند بسیاری از, خورشید, برخی می خواهند خود را از خاک به آبیاری روزانه (مانند ریحان یا نعناع) و برخی بسیار کمتر (مانند رزماری یا آویشن). دانه بسته و یا اطلاعات در مورد نهال را ظرف (همیشه صرفه جویی در آن!)—یا کشاورز سالنامه یکی دیگر از منابع بزرگ—باید به شما بگویم آنچه که هر یک به طور خاص نیاز دارد.
 • یک پنجره آفتابی در آشپزخانه خود یکی از بهترین مکان ها برای گیاهان به رشد نه تنها به دلیل شما می تواند رسیدن به بیش از و قیچی کردن چند برگ کردن هر زمان که شما به آنها نیاز دارید بلکه به این خاطر آشپزخانه تمایل به بیشتر حدودی که بسیاری از گیاهان لذت ببرید.
 • کشیدن علف های هرز به عنوان آنها ظاهر می شود.
 • آب زمانی که خاک خشک احساس. گرم آب و بیشتر شما را به آب.
 • اگر در ابتدا شما موفق نیست نمی شود دلسرد. آزمایش! سعی کنید یکی دیگر از پنجره سوئیچ خود را برنامه آبیاری و خواندن بر روی شاخ و برگ گیاهان و مراقبت.
 • پس از گل شروع به شکل گیاهان خود را در حال آماده snipped; هنگامی که آنها بلوم برگ از دست دادن عطر و طعم خود را. قطع بیش از شش اینچ, خروج حدود یک سوم از این گیاه برای بازسازی و مجددا. در مورد برخی از گیاهان مانند زعفران و شما می توانید برداشت کل گیاه و رشد دوباره.

چه گیاهان شما در حال رشد در این سال — و چه راهنمایی به شما برای اولین بار-تایمر? به اشتراک گذاری آنها را در نظرات.

این مقاله در ابتدا در ظاهر مارس 2016. ما دوباره در حال اجرا آن را به دلیل آن را در فصل باغبانی.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>