ما احتمالا وان پلاس 8 Lite – اما نه تا تابستان

با توجه به قابل اعتماد فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه OnLeaks که OnePlus سری 8 در اصل به معنای راه اندازی با یک گزینه ارزان تر در کنار مدل های دیگر, اما Covid-19 مربوط تاخیر را تحت فشار قرار دادند پشت این مدل را تولید.

بسیار مختصر توییتر, تبادل OnLeaks گفت که یکی از منابع تایید کرده اند یک نسخه آرشیو جدید OnePlus سری ورودی است اما نه به انتظار بزرگ خود را نشان دهد در حالی که برای.

در اولین ما ممکن است ببینید یک نسخه ارزان تر این گوشی در تابستان اما شما نباید نفس خود را نگه دارید.

مرتبط با: ما به عنوان خوانده شده OnePlus 8 Pro نقد و بررسی

وان پلاس 8 تنها شده است در وحشی برای چند روز پس از آن شاید کمی دارای گونه های برامده به بلافاصله بپرسید اگر وجود دارد یک نسخه ارزان تر در افق. اما شده است وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در مورد مشخصات در سری جدید به ویژه در بالا صفحه نمایش نرخ تجدید و پس از آن قابل درک است اگر مردم به امید یک راه ارزان برای گرفتن دست خود را بر روی یک مدل.

اگر OnePlus آیا انتشار یک نسخه آرشیو سری جدید آن واقع می شود به یک استراحت از شرکت قبلی سنت. این امر منجر به انتشار یک جفت گوشی ها در یک زمان و سپس به دنبال این است تا با یک کمی بهبود یافته نسخه از همان مدل. این چیزی است که اتفاق افتاده است با OnePlus 7 سال گذشته و وان پلاس 6 سری قبل از آن است.

مرتبط با: OnePlus 8 در مقابل وان پلاس 8 Pro

اما با توجه به این که این سری جدید خرده فروشی برای یک کمی بیشتر از قبلی گوشی با پایین ترین قیمت شروع در £599, آن را حس برای این شرکت به یک ارائه جدید است که نشستن در اطراف £400 علامت گذاری به رقابت با امثال آیفون SE 2.

همچنین می تواند یک بازگشت به فرم برای این شرکت داده شده است که آن را شروع به ساخت گوشی های هوشمند بالا پایان است که retailed برای £229.

این اولین بار نیست که ما شنیده ایم در مورد یک شایعه نسخه آرشیو سری جدید. بازگشت در ماه دسامبر وجود دارد که زمزمه بودجه مدل در آثار که محروم-دوربین عقب ارائه شده است. اما به عنوان OnePlus نشده اظهار نظر در مورد شایعات آن را غیر ممکن می دانند یا نه Lite ورودی است و چه ویژگی های ممکن است کاهش داد و برای کاهش هزینه گزینه است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر