مانند شما, من خیلی بیشتر از زمان در دست من است راست, در حال حاضر. زمانی که من نوشتن نیست از کدام گوشه ای از بروکلین آپارتمان من تصمیم خودرا برای امتحان اماده یک صندلی به من در آشپزخانه در تلاش برای طبخ یا پخت اضطراب من دور است. یا, من, تماشای تلویزیون; من فقط به پایان رسید binging 2004 انیمیشن Yakitate!! ژاپن.

نشان می دهد به شرح زیر Kazuma Azuma یک نانوایی مشتاق به ایجاد یک ملی نان برای ژاپن است. چون دست خود را در حال supernaturally گرم آنها عملکرد بهتر-سریعتر-تخمیر قرص است که به طور مداوم ضرب و شتم رقبای خود’ (spoiler alert). هر قسمت outdoes گذشته با Azuma پخت به طور فزاینده ای عجیب و غریب دستور العمل های که deliciousness (به معنای واقعی کلمه) حمل و نقل خود را به رقبا و منتقدان به جهان دیگری است.

در یک قسمت Azuma توضیح می دهد که به بیننده چگونه می توان نان در پلوپز. این نشان می دهد گاهی اوقات ارائه روش های پخت و راهنمایی اما این اولین و تنها دستور کامل (که حتی گرفتار نیویورک تایمز خبرنگار غذا جولیا Moskin چشم در سال 2008). چون پخته شده در اجاق گاز برنج, نان, به نظر می رسد هیچ چیز مانند ترد خمیر ترش قرص در حال حاضر پر ما خوردها. این پف گرد از پخته شدن داخل پلوپز کاسه قرار دهید.

بخشی کنجکاو بخشی تردید—و با هیچ چیز بهتر به انجام—من تصمیم به آوردن Azuma را پلوپز نان به خود من در زندگی واقعی ،

این آخر هفته گذشته من cued تا صحنه رو من مواد آماده و فشرده بازی. من عجين همه چیز را با هم در سمت راست کاسه به عنوان نشان می دهد دستور. متاسفانه دست من نیست تب و تاب بودن از گرما مانند Azuma اما من عادی-temperatured دست به نظر می رسید به اندازه کافی. پس از اولین ظهور این دستورالعمل گفت: به رها کردن خمیر از ارتفاع 50 سانتی متر بنابراین من در زمان از نوار اندازه گیری به رها کردن آن دقیقا که ارتفاع (من می دانم کمی خسته کننده, اما من نمی خواهم به ترک هر چیزی را به شانس). آن فرود آمد به کاسه با صدای تپ تپ. من ارزیابی خسارت: خمیر به نظر می رسید نه تنها زنده ماندن سقوط آن شد اما به درستی degassed.

پس از یک ساعت دست نخورده افزایش خمیر آماده بود برای اولین بار از سه ساعت جلسات پخت و پز. در پایان هر دور شما باید به تلنگر نان برای کمک به آن را طبخ به طور مساوی. من پلوپز نقش کمی صدای جرنگ جرنگ یک بار آن را انجام داده تا در هر زمان من شنیده ام موسیقی شروع من ظهور درب—انتشار یک ابر شیری-نان بخار و کمرویی بدبختانه نور قهوه ای نان.

آپارتمان من پر از عطری در یک نانوایی. وقتی که من باز پلوپز من gasped. این نان شبیه یک بسیار ضخیم بلند, نان شیرین و پهن. پنج-ساعت انیمه دستور یک موفقیت بود! آن را شبیه به یکی از من در تلویزیون دیدم اما نه به عنوان براق. من یک تکه عظیم کلوچه-هیولا و آغشته آن را با کره—طعم آن مانند یک شورتی, آسمانی شام رول.

من در حال حاضر در شکار برای یک انیمه جدید (خیلی دوست دارم پیشنهادات خود را در نظرات زیر!), هر چند من هنوز هم فکر می کنم در مورد که در پلوپز نان اغلب. آن را زیباترین و یا خوشمزه ترین چیزی که من ساخته ام اما آن را فوق العاده و بسیار مورد نیاز پنج ساعت استراحت از جهان ما. من فکر می کنم من قصد دارم به آن را دوباره در این آخر هفته را امتحان کنید و شکست دادن من گذشته است.

از فروشگاه ما

باعث می شود 1 قرص

 • 5 گرم (1 1/2 اندک قاشق چای خوری) مخمر خشک فعال
 • 180 گرم (3/4 فنجان) آب گرم
 • 350 گرم (2 1/2 فنجان) آرد نان
 • 21 grams (1 1/2 قاشق غذاخوری) کره
 • 21 گرم (1 قاشق غذا خوری به همراه 2 قاشق چای خوری) شکر
 • 35 گرم (2 قاشق غذاخوری به علاوه 1 قاشق چای خوری) شیر
 • 6.5 گرم (1 قاشق چایخوری) نمک
 1. در یک کاسه کوچک یا فنجان اندازه گیری با هم مخلوط آب گرم و مخمر است. اجازه دهید بلوم برای 5 دقیقه.
 2. نگاهی پلوپز کاسه از پلوپز. در آن مخلوط آرد و شکر و نمک و شیر و مخمر مخلوط را با دست خود. پس از آن می آید با هم مخلوط کردن در کاسه تا بدون آرد اضافی باقی مانده است حدود 3 دقیقه است.
 3. نگه داشتن توپ خمیر را در یک دست در حالی که شما را فشار دهید و کره را به آن مرکز. برابر خمیر اطراف کره تا آن محصور شده است. مخلوط کردن آن در پلوپز کاسه تا زمانی که خمیر دیگر مهم است و به شکل یک دور دیگر از 3 الی 5 دقیقه.
 4. پاک کردن داخل پلوپز کاسه تمیز و جای خمیر پشت در. پوشش و اجازه افزایش در یک منطقه گرم به مدت 1 ساعت.
 5. یک بار افزایش یافته است, بلند کردن خمیر توپ و رها کردن آن از ارتفاع 50 سانتی متر (20 اینچ) به degas. پوشش و اجازه دهید بقیه در یک منطقه گرم برای یک ساعت.
 6. کاسه را به پلوپز و بگذارید به مدت 1 ساعت با استفاده از زمان-تنظیم حالت.
 7. پس از اولین “پخت” تلنگر دور و طبخ برای یک ساعت در پلوپز. تلنگر و تکرار برای 1 ساعت بیشتر (در مجموع 3 1-ساعت جلسه).
 8. Unmold نان و اجازه دهید سرد به مدت 5 دقیقه. لذت بردن از در حالی که گرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im