‘ما همه صدمه زدن به:’ فضا نیروی رهبران صحبت کردن در مرگ جورج فلوید

پنتاگون هنوز به عموم آدرس ملی گفتگو از مسابقه در محل پس از مرگ مرد غیر مسلح جورج فلوید در دست یک افسر پلیس سفید اما جدیدترین سربازی است که صحبت کردن.

بالا لباس شخصی رهبران ایالات متحده در فضا نیروی محکوم فلوید مرگ و به نام اندیشی برای ریشه کن کردن تعصبات در سه شنبه نامه ای به پرسنل خدمات. این نامه یک روز پس از رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت توصیف تجربه خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید نامیده می شود و برای بهبود عدالت نظامی و تنوع در خام پست های رسانه های اجتماعی.

بعدی به عنوان خوانده شده: بالا پنتاگون رهبران احضار به شهادت در نظامی پاسخ به اعتراضات

در روز سه شنبه نامه رئیس عملیات فضایی ژنرال جان ریموند و رئیس Master Sergeant از فضا نیروی راجر Towberman گفت: ماه-پیر خدمات ارائه یک فرصت برای ساخت در بیشتر شامل شیوه ها و ارزش ها از شروع.

“بسیاری از ما در خدمات احساس می کنم این درد به صورت روزانه و همه ما در حال صدمه زدن به ما را تجربه کرده اند مشمئز کننده اتفاقاتی که در شهرهای ما در سراسر کشور” آنها نوشت: در اشاره به floyd’s مارس 25 مرگ است. “… نژاد پرستی دشمن است. آن است که دشمن همه چیز ما می دانیم که عادلانه است راست و درست.”

آنها در فضا نیروی پرسنل به “نگاه عمیق تر” و پروب نقاط کور و تعصبات آنها ممکن است به طور کامل آگاه باشید.

“ما یک فرصت برای به دست آوردن این حق را از ابتدا و ما متعهد به انجام این کار” ریموند و Towberman نوشت. “ما باید با ایجاد تنوع و شمول به ما فرهنگی DNA’ — آن را به یکی از سنگ بستر قوت از خدمات ما. تنوع قدرت, اما تنها اگر ما حداکثر رساندن دیدگاه ها و تجارب است.”

این اولین بار نیست که رهبران فضا نیروی توصیف کرده اند ساختمان جدید فراگیر شیوه به عنوان یک اولویت برای خدمات. در مارس ، ژنرال کلینتون Crosier, فضا, نیروی, مدیر برنامه ریزی گفت: دفاع کمیته مشورتی زنان در بخش خدمات است که این سرویس در حال کار برای توسعه مسیرهای شغلی با انعطاف پذیری و خانواده ترک که سیاست های آن را آسان تر برای جذب و حفظ زنان و به طور کلی بیشتر جمعیت متنوع.

“ما هنوز در حال توسعه و یا ساخته شده چه ارزش های اصلی فضای نیروی او گفت:” در آن زمان است. “من به شما بگویم چه تنوع و شمول کردم به بخشی از آن را از سطح بنیادی.”

ایالات متحده هم اکنون وارد دومین هفته از تظاهرات در شهرهای سراسر این کشور در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی. بیش از 18,000 گارد اعضای بسیج شده اند برای حمایت از اجرای قانون محلی برای تظاهرات که به خشونت کشیده شد و صدها فعال وظیفه نیروهای مستقر کرده اند از فورت براگ در کارولینای شمالی به منطقه واشنگتن دی سی به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنان در وضعیت هشدار به کمک اگر بر نامیده می شود.

در روز سه شنبه شب نیروی هوایی تصویری منتشر شده نشان رایت بالا داوطلب خدمت سربازی airman در گفتگو با خدمات رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein بحث در مورد رایت تجارب و نیاز به تغییر.

پنتاگون با این حال باقی ماند تا حد زیادی سکوت نژادی گفتگو تاب این کشور هر چند وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley به نظر می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در یک شدت انتقاد op عکس. مردان راه می رفت از طریق لافایت میدان شده بود را به زور پاک از معترضان پیش از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی و متوقف در سنت جان کلیسای اسقفی که در آن تهمت های مطرح شده با کتاب مقدس.

سه شنبه شب در واشنگتن پست گزارش داد که خدمت سربازی, ستاد دریافت کرده بود چندین نکات از مقامات دولت نه به نظر عموم در حوادث جلوتر از برنامه ریزی نظرات توسط Esper که هنوز به نشانی نیروی.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: فضا نیروی ممکن است بیشتر دوستانه خدمت سربازی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>