‘ما همه احساس از دست دادن او:’ فورت هود فرمانده تایید ونسا Guillen مرگ

آمریکا مقامات ارتش در فورت هود برگزار شد اخبار جلسه دوشنبه شب به افتخار Spc. ونسا Guillen پس از تایید که جستجوی خود را از ماه آوریل تا به حال به پایان رسید و با شناسایی او جزئی باقی مانده است کشف شده در نزدیکی عظیم تگزاس پست.

“متاسفانه من اینجا ایستاده که به گزارش جستجو برای Spc. ونسا Guillen منجر شده و در نتیجه بسیار است که من تا به حال دعا آن را از وجود دارد ابتدا” مسلح ، ژنرال اسکات Efflandt معاون فرمانده سپاه سوم و فورت هود گفت: در طول مختصری در کنفرانس خبری.

بعدی به عنوان خوانده شده: “گلوله سوراخ بعدی به یک نوزاد Crib’: درایو توسط تیراندازی بازدید نظامی مسکن در ساحل ویرجینیا

مقامات ارتش در جریان Guillen خانواده در روز یکشنبه که بقایای انسانی یافت شده در بل شهرستان شناسایی شدند از طریق تجزیه و تحلیل DNA به Guillen را Efflandt گفت.

“ما در حال حاضر مواجه با پیامدهای یکی از شنیع ترین اعمال من می توانید تصور کنید” Efflandt گفت.

Guillen, a 20-year-old 3rd سواره نظام هنگ سرباز ناپدید شده در مارس 22, بود اتهام قتل توسط ارتش Spc. هارون رابینسون با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما غربی منطقه از تگزاس.

رابینسون به ضرب گلوله کشته و خودش را سه شنبه گذشته هنگام مواجهه با پلیس منطقه. دو روز بعد مقامات فدرال ثبت یک شکایت کیفری شارژ 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا یک غیر نظامی و جدا همسر سابق فورت هود سرباز با توطئه به رشوه دادن با شواهد در ناپدید شدن Guillen.

رابینسون گفت: در اگویلار دو لا فرانترا که او کشته Guillen “توسط او قابل توجه در سر با یک چکش” در حالی که در پست مارس 22 و قاچاق بدن او به یک سایت از راه دور در بلا شهرستان با توجه به شکایت. اگویلار دو لا فرانترا گفته و سپس کمک کرد رابینسون مثله و دور از Guillen بدن.

“وجود دارد هیچ کلمه ای است که می تواند در انتقال حس از دست دادن برای او و خانواده و دوستان او و او از سربازان که من احساس می کنم در طول این فوق العاده دشوار زمان” Efflandt گفت. “ما همه احساس از دست دادن از دست دادن یک جوان پر جنب و جوش زنی که شجاعانه به طور داوطلبانه برای خدمت به کشور خود از دست دادن با استعداد سرباز از دست دادن یک عضو خانواده و از دست دادن آینده ای روشن پیش رو هستیم.”

سرهنگ رالف زمینی فرمانده 3rd سواره نظام گفت: مرگ Guillen است “در سمت چپ یک سوراخ در ما شکل گیری است.”

“ونسا Guillen یک جنگجوی بسیار آموزش دیده و مهارت در وظایف خود,” او گفت:. “او قوی بود شجاع و دلسوز.”

زمینی گفت: او در صحبت با بسیاری از Guillen را سربازان همکار از واحد در سراسر هنگ که ابراز احساسات خود را برای او.

“من می توانید ببینید شدید غم و اندوه در چهره خود و شنیدن آن را در صدای خود” زمینی گفت. “آنها از دست دوست خود را و صحبت از کیفیت به عنوان یک فرد و یک سرباز حرفه ای. همه توصیف ونسا به عنوان بسیار مراقبت اختصاص داده شده به حرفه ای و متخصص در هنر و صنعت خود را.”

Efflandt گفت که هر کس در فورت هود می داند که “درد ما محدودتر در مقایسه با که در حال تحمل توسط Guillen خانواده است.”

حرکت رو به جلو ارتش کمک خواهد کرد که ایالات متحده دادستان منطقه برای غرب منطقه از تگزاس است که به عنوان دفتر طول می کشد سرب در بررسی و پیگرد کسانی که مشکوک در Guillen را قتل Efflandt گفت.

ارتش نیز “تکمیل تحقیقات حال به آزار و اذیت جنسی و اقدام علیه این یافته ها,” او گفت:.

“لطفا می دانم که هر کسی که می آفریند دست راست خود را برای خدمت به خود و خانواده و کشور خود را در لباس سزاوار به امن و تحت درمان با عزت و احترام” Efflandt گفت.

ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از Guillen خانواده ادعا کرده است که رابینسون از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen قبل از او به قتل او. فورت هود و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی مقامات روز پنجشنبه گفت که هیچ مدرک معتبری که Guillen قربانی آزار و اذیت جنسی.

Efflandt در زمان پرسش از اخبار رسانه ها در این جلسه.

“به قربانیان آزار و اذیت جنسی و تجاوز ما به شما گوش ما معتقدیم شما و شما را تشویق به آمدن به جلو” Efflandt گفت. “ارتش نمی خواهد متوقف کردن تلاش های خود برای از بین بردن آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی تا زمانی که دیگر وجود ندارد در ما سازند.”

در روز شنبه یک گروه از جانبازان راه اندازی یک دادخواست خواهان در کنگره را تعطیل فورت هود و آتش زنجیره ای از فرمان های خود را برای دست زدن به Guillen است.

Efflandt همچنین گفت که او همچنان به دنبال خارجی نقد و بررسی به “اطمینان حاصل شود که هر گونه کاستی در طول این مشکل زمان به طور کامل شناسایی شده و خطاب به عنوان مناسب است.”

“ما افتخار ونسا و حافظه خود را به عنوان بخشی از ارتش ما” Efflandt گفت. “او بخشی از تاریخ ما و او نمی خواهد فراموش شود.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: زن دامپزشکان تماس برای بسته شدن فورت هود در میان گزارش از ونسا Guillen قتل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>