داوطلب خریداران می تواند کمک به برخی از فرضا کاربران دریافت مواد غذایی

برخی از هنر کاربرانی که نمی توانید به فروشگاه و با توجه به کروناویروس همه گیر ممکن است گزینه دیگری برای خرید مواد غذایی خود: داوطلب خریداران.

یک برنامه جدید در اثر در هفت هنر مکان اجازه می دهد تا فرضا کاربران پرداخت تلفن در حالی که یک داوطلب تعیین شده خود را خرید و فرضا امروز اعلام کرد. برنامه مدیریت نصب و راه اندازی در همکاری با آژانس هنر دفاع (دکا) و تنها در دسترس خواهد بود در حالی که این تاسیسات در حفاظت از سلامت وضعیت C یا D وضعیت با توجه به قوانین حاکم توسط تلفن معاملات کارت اعتباری و فرضا مقامات گفت.

در حال حاضر این برنامه در دسترس است در کلی سربازخانه Panzer Kaserne و رابینسون بازداشتگاه در آلمان; Aviano Air Base, ایتالیا; ایستگاه هوایی نیروی دریایی Patuxent River, مریلند; فورت, Hamilton, New York; و فورت جکسون, South Carolina.

به میدان داوطلب برنامه نصب تعیین مدیریت گروه مانند یک مرد متاهل باشگاه و یا روحانی را, دکا, مقامات گفت. این گروه پس از آن فراهم می کند تعیین خط تلفن و یا ایمیل برای سفارش ارسالی, آیا خرید را فراهم می کند و تحویل و یا انتخاب کنید تا گزینه های. پس از خرید به اتمام است و فرضا حلقه تا معامله سپس گوشی مشتری برای اطلاعات پرداخت.

هنر مقامات گفت که آنها لازم نیست که جزئیات در آن پایگاه های اضافی ممکن است شروع به ارائه برنامه اما مدیران فروشگاه در حال رسیدن به خود نصب فرماندهان به اجازه دهید آنها را می دانم که این یک گزینه است.

“ما و رهبران در تاسیسات ما خدمت می دانیم که در طول این بیماری همه گیر وجود دارد برخی از مشتریان که به صورت شخصی دلایل ایمنی باید به جلوگیری از اماکن عمومی و خرید برای خود” جیمز Hudson, اصلی, معاون دکا فروشگاه عملیات گفت: در یک نسخه.

این هنر نیز ارائه می دهد یک سفارش آنلاین و منظقه مواد غذایی, pick-up, خدمات شناخته شده به عنوان Click2Go در پنج فروشگاه. آنها فورت بلویر فورت Eustis, اوشنا ایستگاه هوایی نیروی دریایی, دریایی سپاه, پایگاه Quantico در ویرجینیا و فورت مک گوایر, New Jersey.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر