شیوع ویروس در آمریکا در پایگاه اوکیناوا برجسته مهاجرت 'سوراخ'

آبشاری آیات مورد جدید COVID-19 نفر در ارتش آمریکا در پایگاه اوکیناوا در حال اشتعال بررسی از آنچه که به طور فز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

آبشاری آیات مورد جدید COVID-19 نفر در ارتش آمریکا در پایگاه اوکیناوا در حال اشتعال بررسی از آنچه که به طور فزاینده ای به عنوان یک "پناهگاه" ایمنی از مهاجرت نظارت توسط مقامات ژاپنی.

چند روز گذشته شاهد افزایش coronavirus موارد در پایگاه های خود در اوکیناوا با Marine Corps Air Station Futenma در شهر گینون ورود و 71 مورد از سهشنبه شب با توجه به ریاست. این Futenma شیوع همراه با خوشه های کوچکتر در جاهای دیگر از جمله در اردوگاه هانسن تا کنون گرفته شده چوب خط حساب کردن از پایه های مربوط به موارد در استان به 136.

اوکیناوا تلاش برای دفع ویروس در معرض خطر خود را برای میزبانی نظامی آمریکا -- بیش از آن که دارای کنترل کمی -- نشان دادن چالش های به احتمال زیاد به طنین انداز با بسیاری از کشورهای دیگر که جای آمریکا پایگاه. این مسئله در پایگاه هایی که مدت طولانی است که هدف از ساکنان' خشم است مرکب از مشکلات این استان است و با دسترسی به اطلاعات کلیدی در طول شیوع بیماری.

مخمصه است به احتمال زیاد به ادامه -- و یا حتی بدتر.

در توسعه است که بسیاری از نگرانی های بالقوه تشدید گسترش ویروس خاموش-پایگاه جشن را در خیابان های شهر و در سواحل محلی برای جشن روز استقلال آمریکا در 4 جولای. Outcries بیش از خوشگذرانی بوده است تشدید گزارش می دهد که سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده است که در حال حاضر پیمانکاری محلی اوکیناوا هتل کردن پایه-به جای استفاده از خود امکانات محل سکونت بر پایه -- به قرنطینه پرسنل پرواز از امریکا بدترین coronavirus نقطه داغ.

"این بسیار تاسف بار است که در زمانی که ساکنان اوکیناوا را به تلاش برای جلوگیری از عفونت و بسیاری از موارد رخ داده در یک زمان کوتاه میان ایالات متحده پرسنل نظامی" رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki گفت: عجله تشکیل کنفرانس خبری جمعه. "من نمی تواند کمک کند اما هاربر یک حس قوی از بی اعتمادی از اقدامات انجام شده توسط ارتش ایالات متحده نسبت به مهار عفونت."

موجی از موارد بکند نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن به re-گسترش آن در سراسر کشور بهداشت و درمان اضطراری بیش از coronavirus تا Aug. 13. آن را به حال شده است با توجه به پایان می رسد در روز سه شنبه. سرهنگ ژنرال Stacy Clardy فرمانده سوم اعزامی نیروی دریایی و نیروهای آمریکایی در اوکیناوا عزاداری Tamaki توسط تلفن شنبه که Futenma و اردوگاه هانسن در حال حاضر تحت "مستند."

هر چند آمریکا یکی از کشورهای مشمول ممنوعیت سفر اعمال شده توسط دولت مرکزی در میان همه گیر آن پرسنل نظامی نیست به بان کی مون تحت 1960 وضعیت نیروهای قرارداد که کمک های مالی اعضای نیروهای مسلح, تقدیر ویژه از "ژاپنی پاسپورت و ویزا قوانین و مقررات است."

خدمتگزاران بنابراین می توانید دور زدن ویروس در تست های انجام شده در فرودگاه های بین المللی مانند ناریتا و هاندا و پرواز به طور مستقیم از ایالات متحده و پایگاه های خود در سراسر جهان به پایگاه های نظامی در ژاپن است. عفونت های تایید شده اند نه تنها در پایگاه اوکیناوا بلکه در کسانی که در شهرهای دیگر از جمله Marine Corps Air Station Iwakuni در استان یاماگوچی.

Shigeru هندا جانباز دفاع روزنامه نگار است که به طور گسترده تحت پوشش پایه مسائل در ژاپن توصیف ایمنی به عنوان یک "راه گریز" است که می تواند به طور قابل توجهی تضعیف تلاش های دولت مرکزی برای دفاع از کشور در برابر ویروس در مرز کنترل مرحله.

"تصور کنید که یک سطل با یک سوراخ بزرگ در پایین" هندا گفت. "مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید به حرکت شبیه چمچه زنی تا عفونت آنها را نگه دارید به طور مداوم لغزش دلیل که سوراخ است."

این است که می گویند که ارتش ایالات متحده گرفته اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس از ورود پرسنل.

Kadena پایگاه هوایی در اوکیناوا برای مثال شده است قرار دادن ورودی پرسنل و خانواده خود را از آمریکا در روز 14 از آنچه در آن خواستار محدودیت حرکت (ROM) از روز ورود خود را.

پایگاه هوایی Kadena به عنوان عملا دروازه برای تمام پرسنل پرواز به اوکیناوا از طریق هوایی نظامی. پرسنل تکمیل 14 روز از رام در اختصاص مکان های مانند Kadena نزدیکی Futenma پایگاه و اردوگاه پرورش با توجه به ستوان سرهنگ کریستی Stravolo رئیس امور عمومی برای 18th بال. حتی کسانی که می رسند در هواپیماهای تجاری انجام رام در نصب نظامی قبل از رفتن پیش با هر داخلی, حمل و نقل, Stravolo اضافه شده است.

شروع سه شنبه اعضای ROM وضعیت مورد نیاز خواهد بود به یک تست PCR انجام شده در روز 12 انزوای خود ، Stravolo گفت: ژاپن بار.

"همه اعضا در محل اقامت مورد نیاز برای تست منفی برای COVID-19 قبل منتشر شده از محدودیت حرکت. علاوه بر این تست پایگاه هوایی Kadena انجام تصادفی نظارت تست در 1 درصد از زور و 10 درصد از پایه پزشکی پرسنل هر 14 روز" Stravolo گفت.

اعضای از 18 بال میزبان بال برای Kadena و خانواده های آنها انجام انزوای خود در پایه از جمله در خود اختصاص داده خوابگاه و احتمالی مسکن Stravolo گفت. باید افراد با تست مثبت برای COVID-19 در حالی که در رام وضعیت آنها را نمی توان منتقل کردن-پایه پزشکی, امکانات, اما باقی می ماند قرنطینه در محل اقامت خود. اگر بستری شدن در بیمارستان ضروری آنها خواهد شد نقل مکان به ایالات متحده نیروی دریایی بیمارستان اوکیناوا در اردوگاه پرورش Stravolo گفت.

چنین دقیق قرنطینه مراحل ممکن است به دلیل نسبتا کوچک خوشه ای در پایگاه هوایی Kadena که از صبح روز چهارشنبه تا به حال تنها ثبت پنج مورد. که می ایستد در تضاد با اندازه بزرگتر شیوع پرورش آن سر زشت در پایگاه دریایی از جمله Futenma و اردوگاه هانسن با انتقاد رو به رشد است که ضد عفونت اقدامات وجود دارد در حال اجرا در پشت درهای بسته و در رحمت نظامی. هندا برای یک تشبیه کدورت به یک "جعبه سیاه".

در میان کسانی که بیشتر بی اعتماد هستند, ژاپنی, کارکنان که کار در این پایگاه.

Mamoru حنا یک نماینده از اوکیناوا شعبه از همه ژاپن پادگان نیروهای اتحادیه کارگری گفت: بسیاری از اعضای اتحادیه را زیر سوال چگونه دقت قرنطینه اجرا شده است.

"ما می دانیم که 14 روز رام شده در محل پس از حدود فوریه اما کارگران از اتحادیه ما تردید دارند که آیا آنها واقعا جدا شده و یا چگونه به طور کامل در آن اجرا شده است," او گفت:. "بسیاری از فرایند نامرئی است برای ما."

که قطع ارتباط بین ارتش آمریکا و کارگران که در حال استخدام یک اوکیناوا اداره وزارت دفاع آورده بود به شدت به تمرکز در تاریخ 7 ژوئیه هنگامی که شیوع فرود آمد Futenma پایگاه هوایی.

در آن زمان یک "هشدار اضطراری" صدا باعث دروازه بسته می شود با کارگران در تاریکی نگه داشته در مورد آنچه اتفاق می افتد با توجه به این اتحادیه نامه اعتراض به دست آمده توسط ژاپن بار.

"چرا هشدار صادر می شود ؟ شده است وجود دارد یک نظارت با ضد عفونت اقدامات? بودند, ژاپنی, کارکنان تا کنون درگیر در انتقال از کسانی که آلوده یا در معرض آنها ؟ ما در یک کهکشان مارپیچی از بیم و هراس" Eizo Yonaha سر از اوکیناوا اتحادیه اروپا نوشت: در نامه فرستاده شده به دفاع وزارت اداره محلی در تماس با کارفرما به محکم تر درک جزئیات است.

این اتحادیه است که به دور از تنهایی در فرسایش بیش از کمبود اطلاعات در دسترس ساخته شده توسط ارتش ایالات متحده.

در اواخر ماه مارس وزارت دفاع ایالات متحده دستور داد تمام تاسیسات در سراسر جهان برای جلوگیری از افشای جدید کروناویروس موارد در میان پرسنل خود از آنچه گفته شد به نظر حفاظت از آن عملیاتی امنیتی است.

این سیاست تغییر کرده است enfeebled یکی از مهم خیابان که از طریق آن اوکیناوا ریاست پایگاه نظامی در امور بخش قبلا نگه داشته پهلو به پهلو از اطلاعات در پایگاه های مربوط به عفونت های رسمی با بخش گفت. این مسیر شامل اطلاعات از نظامی بودن رله به محلی ادارات امور خارجه و وزارت دفاع قبل از رسیدن به ریاست.

اما اعلام شده توسط پنتاگون رسمی گفته شده است تعداد زیادی از عفونت ها -- به طور موثر تنها جزئیات کلیدی تا کنون ارائه شده توسط ارتش از طریق این مسیر -- دیگر در دسترس است.

این اتحاد چپ ریاست تکیه تقریبا تنها در خیابان دیگری از اطلاعات است که شامل سلامت آن بخش که به طور مستقیم جریان توسط ارتش ایالات متحده. این ترتیب بر اساس یک تفاهم نامه دو جانبه در سال 2013 که مقرر نظامی ایالات متحده و مقامات بهداشتی هستند ملزم به اطلاع یکدیگر از شیوع یک بیماری عفونی باید آن رخ می دهد و به "اقدامات لازم" درآمده است.

این پیمان تا کنون حفظ سلامت بخش و اطلاع از تعداد پایه مرتبط با موارد و -- به میزان کمتر -- جزئیات بیشتر در چه خاموش پایه مکان افراد آلوده به تازگی بازدید یک مقام رسمی گفت.

"من فکر می کنم ما بخش و پایگاه های آمریکا را حفظ کرده اند نسبتا روابط دوستانه وقتی که می آید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد بیماری های عفونی," او گفت:. "اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که اطلاعات ما می خواهیم به دانستن در مورد, مانند تماس تاریخچه از کسانی که آلوده است به شرطی که به اندازه کافی به عنوان مورد نظر ما," او گفت:.

اضافه کردن به دیوانگی اخیر وحی که تفنگداران دریایی ایالات متحده به اجاره یک هتل در چتن در ساحل غربی اوکیناوا به خانه پرسنل نظامی منتقل شده از خارج از کشور برای 14 روز از قرنطینه.

هتل گزارش شده است Doubletree by Hilton 160-اتاق beachside توچال مجاور به محبوب پارک. هنگامی که تماس با ژاپن بار Kazuko اگوا مدیر کل هتل نمی خواهد اظهار نظر در مورد این گزارش گفت: او نمی تواند پاسخ هر چیزی مربوط به حریم خصوصی مشتریان.

سرهنگ سرهنگ Neil J. اونز اما مطلع چتن مقامات جمعه که هتل را متوقف پذیرش ورودی خدمات اعضا تا پایان این هفته و به جای آن شروع به عملکرد به عنوان مسکن موقت برای اعضای خروجی از پایگاه اوکیناوا در هفته آینده با توجه به شهر رسمی Mutsuhiko Kinjo.

هنوز هم اصلی آرایش, گیر افتاد, شهر خاموش گارد Kinjo گفت.

"ما درک اساسی این است که این نوع قرنطینه انجام می شود باید بر پایه" او گفت:.

"وجود دارد و البته ایمنی از ساکنان ما باید در مورد نگران است. ما می خواهیم ارتش ایالات متحده را کامل مراحل را به اطمینان حاصل شود که اعضای آن را داخل باقی می ماند و هیچ خطر خواهد فرار هتل" Kinjo اضافه کرد: این شهر دارای تسلیم اعتراض رسمی محلی ادارات امور خارجه و وزارت دفاع.

اما به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی از یک کابوس برای ساکنان اوکیناوا کشت از partygoers دیده می شد جشن در روز 4 ژوئیه در طی روزهای اخیر نگرانی هایی است که بسیار بزرگتر خوشه ای از موارد ممکن است در افق.

سپاه تفنگداران دریایی آمریکا نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در قرارداد چتن هتل و این که آیا آن چشم پوشی کردن-پایگاه جشن ژوئیه 4. Stravolo در عین حال گفت: پایگاه هوایی Kadena حفظ کرده است محدودیت در تجمع جرم در حالی که همچنین الزامی اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک و اضافه کرد که هر متخلفان خواهد بود "منوط به اجرایی خود را از طریق زنجیره ای از فرمان."

Tamaki خواستار ساکنان به مشورت خطوط تماس ویژه و یا حرفه ای پزشکی اگر آنها در این تجمعات.

"آن بوده است که توجه ما به ارمغان آورده است که آمریکا و به طور یکسان بهره گیری از سفر به شب سرگرمی خیابان کردن پایه و برگزاری beachside احزاب در جولای 4 و در روزهای قبل و بعد از آن" Tamaki گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

این مقاله نوشته شده توسط Tomohiro Osaki از ژاپن تایمز بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ژاپن تایمز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن