Vindman بازنشستگی از ارتش وکیل مقصر تهمت

واشنگتن — سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman امنیت ملی و دستیار که نقشی محوری در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح مورد اعلام بازنشستگی خود را از ارتش روز شنبه در یک داغدار بیانیه ای که متهم به رئیس جمهور در حال اجرا یک “کمپین از قلدری و ارعاب و تلافی.”

در این بیانیه از وکیل David ماشین کار گفت: Vindman ترک ارتش پس از بیش از 21 سال پس از آن ساخته شده بود روشن “که آینده خود را در نهاد او وحی خدمت را برای همیشه محدود شود.”

“از طریق یک کمپین از قلدری و ارعاب و تلافی رئیس جمهور ایالات متحده اقدام به نیروی LTC Vindman را انتخاب کنید: بین پیوستن به قانون و یا خشنود جمهور. بین تجلیل سوگند خود را و یا حفاظت از خود را حرفه ای. بین حفاظت از خود را ارتقاء و یا ارتقاء سربازان همکار خود” خواندن این بیانیه برای اولین بار به دست آمده توسط سی ان ان.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه سرنگون Vindman از خود در کاخ سفید کار فقط دو روز پس از تبرئه توسط سنا. Vindman وکیل گفت: مشتری گفته شده بود به ترک در اقدامی تلافی جویانه برای “گفتن حقیقت است.”

Vindman شهادت بود که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است.

در آوردن شهادت Vindman نیز صحبت از خانواده اش داستان و پدرش آوردن آنها به ایالات متحده زمانی که او یک کودک خردسال.

“پدر من اینجا نشسته امروز در کنگره صحبت کردن به ما مقامات منتخب اثبات است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند به ایالات متحده آمریکا در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما,” او شهادت دادند. “نگران نباش من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط جیل COLVIN از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>