کهنه سرباز جنگ ویتنام افتخارات نظامی و دوستان و خانواده با گل هر روز یادبود

هنری Slayton ایستاده بود بی سر و صدا زیر خاکستری ابرها باران را در قبر یکی از بسیاری از دوستان در Chattanooga ملی گورستان.

این آخرین 50 گور او می خواهم خریداری گل به جای خود قبر.

این چیزی است که به سال 1966 Howard فارغ التحصیل مدرسه انجام داده است و به مناسبت هر روز یادبود و روز جانبازان از سال 2007.

زمانی که با او تماس رول آن می شود دیگر هر سال است.

Slayton کار کردم بیشتر انجام می شود در روز سه شنبه این سال است. روز چهارشنبه او هنوز هم با داشتن مشکل پیدا کردن محله اچ فردی جونز’ قبر. جونز’ مرگ اخیر 2018 و او را به خاک سپرده شده است در گورستان جدیدتر بخش است. سخت است گاهی اوقات برای Slayton برای پیدا کردن دوستان خود را به راحتی.

“این است پسر من به دنبال در تمام طول روز دیروز” Slayton گفت: به عنوان او ایستاده بود قبل از جونز’ محل استراحت نهایی در لبه شرقی گورستان. او می خواهم اجرا از گل چون او نمی تواند پیدا جونز’ قبر او قرار داده شده آخرین دسته گل دیگر از دوستان در قبر.

جونز می توانست گل های خود با روز یادبود Slayton وعده داده شده است.

در سال 1969 Slayton فراخوانده شد به ارتش ایالات متحده. او خدمت در ویتنام تا سال 1970 در سایت ها از جمله نصب و راه اندازی در کام رنگ سرخ مایل به قرمز.

اما قبر او بازديد نیستند کسانی که از مردم Slayton خدمت با. آنها دوستان از دوران کودکی به بزرگسالی و کسانی که او را در طول راه که خود را در خدمت کشور در نظامی است.

در طول هفته گذشته به عنوان Slayton قرار قرمز و سفید و گل های آبی او گفت: گاهی اوقات چند کلمه قبل از ایستادن در توجه و ستایش قبل از قبر هر نام در رول. کسانی که او بود و نزدیک به او ممکن است صرف چند لحظه صحبت کردن به آنها گاهی اوقات حتی heckling آنها را کمی.

بسیاری از همکلاسی از هوارد دبیرستان کلاس 1966 سال قبل از لغو تبعیض نژادی مشخص, Slayton گفت.

روزی Slayton گفت: او جای خود را در میان آنها است. اما تا آن زمان او را حفظ تماس رول.

مقدار زیادی از انرژی

Amvets Post 36 فرمانده مارکوس فورد گفت: Slayton یک فرمانده سابق خود را که به selflessly به همرزمانش و کمک می کند تا دیگران در جامعه خود را بیش از حد.

“شما لازم نیست که به درخواست او” فورد گفت: “او فقط آن را ندارد.”

در مورد Slayton وفادار قرار دادن گل در گورستان در روز یادبود او گفت: Slayton نمی خواهد قبول هر گونه پول برای کمک به صندوق تلاش است.

“او آن را مذهبی” فورد گفت. “او همیشه می کند ، او مقدار زیادی از انرژی برای انجام همه است.”

Slayton دو سالانه مراسم رو شروع آن با سفر بیش از 40 سال پیش هنگامی که او آمد به گورستان به دیدار خانواده.

Slayton گفت: او تنها یک عموی خود را در کنار مادر و پدرش تنها فرزند بود. مردان در ارتش خدمت کرده است و در حال دفن در گورستان ملی در Chattanooga. هنگامی که عموی خود درگذشت در سال 1998 Slayton تصمیم به بازدید از قبر او و در حالی که او در آنجا متوجه شدم که کهنه پدر بزرگ و مادر بزرگ نیز در آنجا مدفون بودند. او در بر داشت خود را در گور قرار داده و برخی از گل وجود دارد ،

Slayton بهترین دوست و همکار جانباز جرالد Jackson در سال 1986 درگذشت و Slayton گفت که شد بعد نام خود را در فهرست.

“پس از آن آغاز شده و از آنجا و سپس من پیوست AmVets Post 36 در ’03,” او گفت: “و ما به عنوان رفت و در آن بچه ها شروع به مردن.”

در حدود همان زمان بیش از یک دهه پیش Slayton هوارد کلاس بالا ’66 همکلاسی شروع به مردن بیش از حد. بودند بسیاری وجود دارد که در سال 2007 Slayton گفت: این نام در رول تا به حال به تقسیم به دو سالانه ماموریت به افتخار خود را سربازی.

فقط قبل از کلاس 1966 فارغ التحصیل Slayton گفت: برخی از تفنگداران دریایی ایالات متحده در بازدید از مدرسه با پوشیدن لباس خود blues. او و چند نفر دیگر ساخته شده کلامی تعهد به عضویت.

اما پس از مدت یک Howard همکلاسی بود که یک تفنگدار دریایی کشته شد در ویتنام است.

“کسی از من می دانستم که” Slayton گفت. “من گفت:” همراهان که آن را برای من من قصد ندارم در تفنگداران دریایی.’ اما هنوز هم بسیاری از آنها رفت.”

با سقوط 1966 بسیاری از همکلاسی های سابق خود در ویتنام بودند و چهار نفر تا به حال کشته شده اند Slayton گفت. Slayton را به ارتش فراخوانده شد و در سال 1969.

برای کسانی که نمی میرند در مبارزه وجود دارد چیز دیگری کمین در پس زمینه.

ویتنام قرار گرفتن در معرض علف کش عامل نارنجی شروع به گرفتن تلفات به عنوان Slayton و ویتنام دوستان سالخورده, او گفت:.

“بود که در اطراف ’07, به طوری که زمانی که من واقعا شروع به انجام این مردمی که من می دانستم که مرده بود,” او گفت:. “این چیزی است که من آن آغاز شده است.

“در حال حاضر, از آن گرفته شده,” او گفت:. “از ماه سپتامبر بوده است وجود دارد, هشت به 10 بچه ها به آن اضافه شده.”

Slayton معتقد است که دوستان خود را در حال بهتر کردن زندگی نیست از طریق استرس coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها در صلح” او گفت:.

او را نگه می دارد آنها را مطلع هنگامی که او بازدیدکننده داشته است.

“صحبت من به این بچه ها زمانی که من این گل را به پایین و به من بگو چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من رفته است؟” چرا که بسیاری از این بچه ها هیچ کس می آید به آنها مراجعه کنید. هیچ کس قرار می دهد گل در گورهای خود.”

او اعتراف کرد چند را دریافت گل از خانواده و دوستان “اما اکثر آنها نیست.”

“من حدس می زنم ما فقط از شانس” او خندید و اضافه کرد که او امیدوار است او می خواهم یک کارت در روز مادر از کسی که گفت این بود “از آنجا که گاهی اوقات شما یک مادر است.”

Slayton می خواهد به فکر می کنم او قدردانی و او را در میان دوستان است.

“من فکر می کنم زمانی که من آمد در اینجا شاید شما می توانید آن را نمی شنوند اما من فکر می کنم شاید این بچه ها خوشحالم که به دیدن من,” او گفت:. “این چیزی است که من فکر می کنم چرا که آنها می دانند که من از آمدن به آنها را ببینید.”

سال ها پیش قبل از مراسم آغاز Slayton گفت: او بهترین دوست و همکار جانباز که “هنگامی که شما می میرند من احتمالا به وجود آمدن و قرار دادن برخی از گل های خود را در گور است.’ او گفت: “من نمی خواهم بدون گل در قبر من. شما نمی توانید بدون گل در قبر من.’

“پس هر بار که من با قرار دادن گل بر روی قبر او — او را بیش از در عقب سمت” Slayton خندید با یک موج به غرب “به من بگو من قرار دادن این گل در اینجا وجود ندارد هیچ چیز شما می توانید در مورد آن انجام دهد بنابراین shut the hell up.'”

در شرکت خوب

Slayton به نظر می رسد آینده به پایان زمان خود را با بیم و هراس.

“بسیاری از مردمی هستند ترس از مرگ است. من نمی ترسم از آن است. من صلح من,” او گفت:. “آن خدا خواهد.”

Slayton گفت: سخت در حال حاضر خدا را انجام می دهند و او نگران نیست خیلی در مورد سرنوشت خود را.

“با این بچه ها آن را مهم نیست که راه من برو — بالا یا پایین-من در هر دو مکان” او خندید. “هر کدام راه بروم من در شرکت خوب است.”

Slayton گفت که او امیدوار است افراد جوان در آینده تشخیص فداکاری از کشور خود جانبازان است.

“ما باید به آنها یاد می دهد که چه اتفاقی افتاده و چه ما که در آن ما هستند,” او گفت:. “شما نمی توانید بدانید که در آن شما در حال رفتن مگر اینکه شما می دانید که در آن شما بوده ام نه ؟

سربار به عنوان 72 ساله Chattanoogan ایستاده بود و تأمل در گذشته خود را متوقف اولین قطرات باران شروع به سقوط آهسته جدی ضربت زنی در میان رنگ سفید نشانگر.

به عنوان Slayton راه می رفت به کامیون خود برخی از کلمات خود را به نظر می رسید به در هوا آویزان است.

“این همه در مورد زندگی و مسائل است.”

این مقاله نوشته شده توسط بن بنتون از Chattanooga Times Free Press, Tenn. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Chattanooga Times Free Press, Tenn.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de