تصویری از ارتش جانباز مقابله با مین مرد نژادپرست نشانه می رود ویروسی

تراویس Verrill و جیسون گوردون ناخواسته فرود در وسط ویروسی اینترنت ستارگی این هفته پس از آنها نوشته شده یک ویدیو توصیف رویارویی خود را با یک مرد نمایش نژادپرستانه نشانه ها در ویندوز از نروژ صفحه اصلی.

“شما باید به ایستادن برای ایجاد یک تغییر” گفت: Verrill.

اما این دو در جنوب پاریس مردان به مراتب از معمول ضد نژاد پرستی در ایران ،

Verrill مالک و تنها کارمند کفپوش, کسب و کار, گردباد, کاشی کار و یک راننده خودرو مسابقه که رقابت در آکسفورد دشت جاده سریع السیر. گوردون صاحب یک لوله کشی و گرمایش کسب و کار گوردون و پسر.

Verrill که خدمت به مدت چهار سال در ارتش می کند زنده پخش ویدئو از کابین خلبان از ماشین مسابقه خود یک سال 1997 Honda Civic, به طوری که خود را حامیان — بسیاری از آنها ارتش دوستان از سراسر کشور که نمی تواند تماشای مسابقه در فرد-می توانید یک تجربه دست اول.

Verrill امور مالی خود را در مسابقه با فروش ستاره ها که تزئین ماشین خود را. “من رنگ ماشین من مثل یک پرچم آمریکا در هر سال و من فروش یک ستاره برای 20 دلار” Verrill گفت. “شما می توانید یک جانباز نام در ستاره است.”

او گفت: “می پردازد و خود را برای مسابقات هزینه لاستیک و تعمیرات. زنده ویدئوها در حال باد کردن برای خود و همکاران.

پس از استفاده از ویدئو چت با او است و چیزی Verrill می آید به طور طبیعی زمانی که او و گوردون فرود آمد خود را در غیر معمول رویارویی دوشنبه آن را به طبیعت دوم برای او انتخاب کنید تا به تلفن همراه و ضبط افکار خود را.

دو مرد هرگز انتظار ویدئویی خود را به بسیار محبوب است.

این همه زمانی آغاز شد که گوردون دیدم یک عکس در Facebook در روز دوشنبه از شدت نژادپرستانه نشانه های حلق آویز در پنجره یک ساختمان آپارتمان در نروژ است. به عنوان آن معلوم شد گوردون پسر بود و ماهیگیری در این نزدیکی هست. هنگامی که گوردون او گفت که او منزجر بود توسط علائم.

“که ain’t جهان به ارمغان می آورد تا کودکان و نوجوانان” گوردون گفت.

Gordon به نام Verrill به او بگویید که آنها نیاز به صحبت کردن با مردی که تا به حال آویزان علائم و آنها نیاز به از او بخواهید تا آنها را پایین.

دو نفر از دوستان هم کمی کار تحقیقی و متوجه شد مردی که تا به حال آویزان نشانه گرفتن یک استراحت بر روی نیمکت پارک در نروژ است. Verrill نشستم کنار مرد روی نیمکت.

“من در زمان یک نفس من به او نگاه کرد و من گفت: “ما به بحث در مورد علائم'” Verrill گفت.

مرد علاقه مند بود در نظر گرفتن آیات او را اما او موافقت کرد به راه رفتن در طول خیابان اصلی و گوش دادن به Verrill. این مرد ادعا می شود یک جانباز در لشکر 101 هوابرد ارتش که تصادفا همان بخش که Verrill در خدمت.

به عنوان آنها راه می رفت با هم به سمت مرد خانه Verrill مشترک نگرانی های خود را در مورد نژادپرست نشانه.

“در بسیاری از معترضان در آینده از طریق این شهر در چند هفته آینده. آنها در حال رفتن به بتل. آنها در حال رفتن به Lewiston-Auburn” Verrill یاد کرد و گفت به او. “شما نمی توانید که در این نوع منفی. شما نمی توانید در قرعه کشی که نوع توجه است.”

در نهایت آنها وارد مرد خانه. گوردون که تا به حال شده است با نگه داشتن مسیر پیاده روی خود را از وسیله نقلیه خود را پیوست Verrill در ساختمان آپارتمان. مرد مسن تر باقی مانده ديپلمات اما Verrill به او گفت: “من نمی روم بدون آنها نشانه هایی است.”

“من می دانستم آن میخوای تغییر ذهن خود را و من میخوام تغییر قلب خود را. من فقط می خواستم علائم پایین. برای من و برای همه در اطراف من” Verrill گفت.

این پیرمرد در نهایت حذف علائم و دست آنها را به Verrill و گوردون اصرار دارد که او قرار بود به جای نژادپرستانه علائم پس از Verrill و گوردون چپ.

یک بار Verrill و گوردون به حال نشانه هایی در دست آنها تصمیم به ارسال یک پیام ویدئویی توصیف خود روبرو می شوند, به روز رسانی دوستان خود را که نشانه های حذف شده برای کاهش نگرانی مردم شده بود ابراز.

این ویدئو در نظر گرفته شده برای کوچک محلی و مخاطبان به زودی به دست آورد کشش خود را. در آن Verrill صحبت می کند عاشقانه در مورد چگونه نژادپرستی اشتباه است و چگونه او که قرار بود به تحمل این رفتار را در شهر خود می باشد.

در کمتر از پنج روز, این ویدئو مشاهده شده است بیش از دو میلیون بار.

“من پیام از مردم در روسیه است. من پیام ها از مردم در استرالیا; پیام از مردم در انگلستان; زیادی از قاره ایالات متحده” Verrill گفت.

گوردون تماشا در هیبت به عنوان آنها دریافت یک فریاد در قرنطینه کارائوکه از شرکت کنندگان در وایومینگ.

هر دو مردان داده اند تا در پاسخ به پیام آنها را دریافت کرده اند هزاران نفر از Facebook درخواست دوستان این هفته.

بسیاری از پاسخ مثبت بوده است.

“مردم شده اند گفت: ” از شما دعوت به کباب’ و ‘بیشتر مردم باید ایستادن را دوست دارم’. قدرتمند ترین پیام ها وقتی کسی فقط نظرات ‘احترام'” Verrill گفت.

چند پاسخ شده اند به عنوان مثبت و Verrill و گوردون را هم دریافت پیام های منفی و تهدید از مردم که نه به تماشای ویدئو و یا “مردم است که باید خالص و نفرت در قلب خود” Verrill گفت.

“ما تا به حال هیچ ایده این بود برای رفتن از این راه دور; من می میرم بهتر زبان” Verrill گفت. “آن را به معنای clickbait.”

Verrill تجربه با این ویدئو ویروسی به او امیدواریم.

“من احساس می کنم ما در یک نقطه در حال حاضر که در آن بسیاری از مردم رسیده بود و نباید آن است که سخت برای ایجاد یک تغییر است.”

“اگر هر شهر تا به حال دو بچه که بود همان چیزی که از آن می تواند خیلی بهتر جهان” گوردون اضافه شده است.

همانطور که از جمعه شب نشانه ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است جایگزین شده است.

این مقاله نوشته شده توسط Andree Kehn از خورشید مجله, Lewiston, Maine بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 خورشید مجله, Lewiston, Maine. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>