جانبازان خشم پس از پورتوریکو یادبود سربازان در بوستون تخریب

جانبازان و مقامات هر دو عصبانی و نا امید پس از پورتوریکو یادبود سربازان در انتهای جنوبی تخریب شد در آستانه رو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 خرداد 1399

جانبازان و مقامات هر دو عصبانی و نا امید پس از پورتوریکو یادبود سربازان در انتهای جنوبی تخریب شد در آستانه روز یادبود با دو سنگ آسیب دیده از جمله یکی زدم و پورتوریکو پرچم کاهش داد.

کارگران در روز یکشنبه اقدام به رفع یکی از سنگ در نزدیکی ورودی پلازا در 1140 Washington St. Tony مولینا رئیس جمهور از پورتوریکو جانبازان بنای مربع انجمن تخمین زده می شود قطعه ای از گرانیت وزن بیش از 1000 پوند است.

"[این] بی احترامی نه به خاطر این است پورتوریکو یادبود سربازان این است که یک بنای تاریخی برای جانبازان که به زندگی خود" ملینا گفت: هرالد یکشنبه. "هر کس آن را درک نمی کند چون از ما جانبازان او می تواند انجام این کار است."

آسیب های گزارش شده در ساعت 11:30 صبح روز یکشنبه با توجه به بوستون ، این مجسمه در میدان شامل یک مرد و زن سرباز بود و نه ادعایی برای تخریب شده است.

مولینا دریایی سپاه جانباز که برای اولین بار بود پورتوریکو زخمی در ویتنام در سال 1965 گفت: اولین بخش از این بنای یادبود اختصاص داده شده بود در سال 1999 قبل از این مجسمه رونمایی شد در سال 2013.

"نکته مهم در مورد این افراد درک نمی کنند پورتو Ricans مبارزه کرده اند در هر جنگ برای این کشور پس از جنگ انقلابی" ملینا گفت: این بنای تاریخی است. "و سرانه پورتو Ricans از دست داده اند مردان بیشتر از هر کشور دیگر."

شهرستان شورا اد فلین یک نیروی دریایی کهنه که نیز شاهد یک جنگ جهانی دوم بنای تاریخی در محله خود تخریب در سال گذشته با نفت نام اقدام بی احترامی.

"در آستانه روز یادبود برای مردان و زنان است که پرداخت جانفشانی برای کشور ما بسیار توهین" فلین گفت.

رابرت Santiago, شهرستان, معاون کمیساریای در دفتر شهردار از جانبازان خدمات به نام آسیب دلسرد کننده است.

"من نمی فهمم که چرا کسی را چیزی شبیه به آن" سانتیاگو پورتوریکو و یک جانباز نیروی دریایی روز یکشنبه اعلام کردند.

سانتیاگو گفت که مجسمه ثابت خواهد بود قبل از یک رویداد در ظهر روز یادبود با مقامات منتخب. بوستون پلیس در حال بررسی این حادثه از جمله نقد و بررسی از نزدیک دوربین اشاره به سمت پارک.

یک بشکه سخنگوی در بعد از ظهر یکشنبه گفت: کارآگاه پلیس و شهرستان حقوق مدنی واحد بودند در حال بررسی این حادثه است.

ملینا گفت که او و دیگر جانبازان می خواهم به صحبت کردن با فرد یا افرادی که تخریب میدان.

"من دوست دارم برای دیدن برای پیدا کردن که آیا آن" ملینا گفت.

این مقاله نوشته شده توسط اندرو مارتینز از بوستون هرالد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 بوستون هرالد. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب