و بعد از همه گیر طرح: گسترش خدمات بهداشتی در Walmarts

واشنگتن — Veterans Affairs, منشی, رابرت Wilkie گفت: آژانس خدمات پزشکی از راه دور در Walmarts را گسترش خواهد داد در بخش هایی از کشور با دسترسی محدود به آژانس بيمارستان خواستار حرکت “موج آینده است.”

Wilkie گفت: این سازمان برنامه را به یک رد پای بزرگتر در مناطق که در آن سخت تر است برای رسیدن به یک بیمارستان را لگد کردن پس از coronavirus همه گیر شروع به باد کردن. پس VA و خارج خود را اعلام کرد خصوصی-مشارکت مردمی در سال گذشته پنج telehealth مراکز افتتاح شده است در فروشگاه ها در بیشتر مناطق روستایی کشور و در سربازان جنگ های خارجی سایت.

“هنگامی که [گیر] باد کردن آن خارج شده و قصد شروع به حرکت بیشتر از این امکانات” Wilkie گفت: در آخرین تماس با خبرنگاران. “خارج شده و قصد دارد به حرکت با سرعت بیشتری پس از این [گیر] است.”

Wilkie نمی گویند که چگونه بسیاری از سایت های جدید برنامه ریزی شده است.

اولین سایت راه اندازی شد در رالی N. C. در ماه دسامبر. از آن زمان به بعد و تا به حال مراکز راه اندازی در Walmarts در Boone, N. C.; Howell, Mich.; کیکوک آیووا و Fond du Lac, Wis. اما همه مکان ها به طور موقت بسته با توجه به coronavirus نگرانی.

در هر Walmart telehealth سایت فروشگاه اهدا تجهیزات و فضا. VA گفت: اکثر داروها می تواند تجویز شود در سایت و تحویل به جانبازان خانه. خدمات متفاوت در هر محل است اما ممکن است شامل مراقبت های اولیه, تغذیه, سلامت روانی و اجتماعی کار می کنند.

VA را VFW telehealth سایت ها در ابراز پیروزی از اکتشاف, Mo.; لوس بانوس کالیفرنیا.; Linesville Pa.; Gowana, n. y., و, آتن, Texas. تنها Eureka محل باز است در حال حاضر. هر محل در VFWs و Walmarts در حال همکاری با عمده VA بیمارستان در دولت است.

با توجه به VA نزدیک به 25 درصد از جانبازان زندگی در مناطق روستایی نیمی از آنها مسن تر از 65 و خیلی بیشتر احتمال دارد به ثبت نام و سیستم مراقبت های بهداشتی و درآمد پایین تر از جانبازان که در شهرستانها زندگی می کنند.

جانبازان در مناطق روستایی نیز می تواند مسائل مربوط به دسترسی به اینترنت با سرعت بالا مورد نیاز برای پزشکی از راه دور که متصل بیماران با پزشکان برای درمان و یا به بحث در مورد درمان های پزشکی. در برخی موارد جانبازان در خارج از مناطق شهری زندگی می کنند ممکن است ساعت ها به دور از VA بیمارستان و یا در صورت سفر دیگر محدودیت.

Telehealth گزینه می توانید و مراقبت آسان تر برای دسترسی و برطرف بار از زمان سفر برای قرار ملاقات. در سال 2019 وجود دارد بیش از 1.3 میلیون ویدئو telehealth قرار ملاقات با بیش از 490,000 جانبازان با توجه به گروه.

“آنها می توانند انجام روال چیزهای اساسی شنوایی و چشم تست و چیزهایی مانند آن. اما من آن را به عنوان موج آینده برای بهداشت روانی. این نهاد جانبازان در یک محیط راحت است. آن را نمی کند نیروی آنها و یا خانواده خود را به سفر در مسافت های طولانی. و آن را نمی شود به زور آنها را به آنچه که می تواند در بسیاری از موارد غیر دوستانه زیادی کلینیک تنظیم” Wilkie گفت.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>