یک 16 میلیارد دلار تلاش به جانبازان عمر پرونده سلامت الکترونیک است که مشهد با پنتاگون مشخص شده است تکرار تاخیر و نظارت شکست است که می تواند قرار داده اند بیماران در معرض خطر با توجه به گزارش از VA بازرس کل.

IG گزارش روز دوشنبه منتشر دقیق سردرگمی در کلی اجرای این طرح و شکست به آموزش کارکنان و قرار دادن در محل و تجهیزات کافی برای خلبان برنامه مانند لپ تاپ های جدید.

اولین IG گزارش با عنوان “کمبود زیرساخت آمادگی برای استقرار VA جدید Electronic Health Record [EHR] سیستم” نگاه چگونه وزارت امور جانبازان رفت در مورد اجرای اولیه 10 میلیارد دلار قرارداد 10 ساله با Cerner Corp. کانزاس.

و در حال حاضر تخمین می زند که قرارداد اعطا شده در مارس 2018 سپس اقدام VA وزیر رابرت Wilkie بدون مناقصه رقابتی خواهد شد در حال حاضر هزینه حداقل یکی دیگر از 6 میلیارد دلار برای مدیریت و تجهیزات.

گزارش دوم با تمرکز بر تاخیر و شکست در این برنامه آزمایشی و حتی پس از آن را مدرج از سه آزمون سایت به یک در مان-Grandstaff VA Medical Center (VAMC) در اسپوکن واشینگتن.

یکی از یافته های اصلی دوم گزارش شد که ایمنی بیمار در اسپوکن تسهیلات شده اند می تواند در معرض خطر قرار داده با توجه به فقیر آماده سازی برای برنامه ریزی switchover به Cerner سیستم در برنامه آزمایشی.

IG گزارش نشان داد که VA و اسپوکن رهبری موفق به استخدام و آموزش کارکنان کافی برای رسیدگی انتقال و نادیده گرفته چگونگی تاثیر این بیمارستان ادامه خواهد داد به تابع در حالی که اجتناب ناپذیر ممکن در سیستم بودند کار می کرد.

مرتبط با: VA پرونده سلامت الکترونیک هنوز سازگار نیست و قانونگذاران عصبانی هستند

“برای مثال آنلاین پر کردن مجدد نسخه محبوب ترین فرم برای پر کردن مجدد نسخه در مرکز شناسایی شد به عنوان یک قابلیت است که می توان ندارد هنگام رفتن زندگی می کنند” IG گزارش گفت: از برنامه آزمایشی در آزمون Mann-Grandstaff VAMC. “این OIG مشخص است که چند کار افزودنیها مورد نیاز به آدرس حذف آنلاین نسخه دوباره پر کردن روند ارائه ایمنی بیمار در خطر است.”

علاوه بر این IG یافت که VA گسترش برنامه اجازه می دهد تا جانبازان به انتخاب جامعه مراقبت — ساخته شده در سیاست با ماموریت عمل 2018-بود رنج می برد که در اسپوکن تسهیلات متمرکز بر تعویض به EHR.

“این OIG شناسایی شده است که تسهیلات رهبران خطاب اخیر در خانه دسترسی به مراقبت چالش ها در مراقبت های اولیه اما مهم تعداد 21,155 مراقبت در جامعه مشورت باقی مانده به عنوان از ژانویه 9 سال 2020” در این گزارش است.

خشم در تپه

در مارس 2019, VA, منشی, رابرت Wilkie شناسایی انتقال به EHR به عنوان یکی از اولویت های ذکر بالقوه آن “به تغییر راه ما جانبازان تحت درمان هستند اما همچنین تغییر راه ما انجام کسب و کار به ارائه خدمات کارآمد تر آن را به موقع تر.”

در همان ماه پس از اقدام وزیر دفاع پاتریک Shanahan در زمان ضرب و شتم در طول یک جلسه از خانه دفاع تخصیص فرعی که او پیش بینی شده ممکن است چهار سال تاخیر در اجرای انتقال.

“من همیشه به یاد بیاورید که به عنوان تیری در مورد مسئله ای از من در مورد پرونده سلامت الکترونیک برنامه” Rep. کی گرنجر, R-تگزاس گفت Shanahan.

“برای 10 سال ما همان اطمینان” است که پرونده الکترونیک سلامت مشکل حل خواهد شد Rep. هال راجرز R-کنتاکی گفت. “این باور نکردنی است که ما نمی توانیم این ثابت شده است.”

جانبازان بودند رنج “به دلیل اداری تلخه,” او اضافه شده است.

در طول سال ها تلاش های قبلی برای مش EHR سیستم های VA و DoD اند یا شکست خورده و یا رها شده است و اخیرا در سال 2013 هنگامی که پس از آن-وزیر دفاع لئون پانتا و پس از آن-VA, منشی, Eric Shinseki کاهش یافته است یک طرح ادغام پس از چهار سال تلاش و حدود 1 میلیارد دلار صرف شده است.

هدف از این تلاش جدید برای ادغام پرونده بود برای غلبه بر مسیر رکورد شکست توسط VA و DoD برای دیدار با کنگره اختیارات خود را جداگانه مدارک پزشکی سیستم در خط با یکی دیگر از حصول اطمینان از یک انتقال بدون درز برای اعضای خدمات به زندگی غیر نظامی.

در آن مروری بر VA آخرین تلاش IG گزارش اشاره کرد که “وجود دارد فوق العاده ای در هزینه ها و چالش های مرتبط با این تلاش است.”

ادغام

تحت این طرح در حال حاضر VA میراث سیستم اطلاعات — جانبازان سیستم های اطلاعات و تکنولوژی معماری (ویستا) — خواهد بود جایگزین Cerner تجاری off-the-shelf راه حل به نام “هزاره.”

این طرح به VA را هزاره مش با DoD الکترونیکی سلامت سیستم ضبط — نظامی نظام سلامت (MHS) پیدایش — که در هسته آن نیز متشکل از Cerner هزاره های IG گزارش گفت:.

اتصال نهایی از و و وزارت دفاع را در پرونده سلامت الکترونیک “را در یک نتیجه جامع عمر پرونده سلامت برای خدمات اعضای” در این گزارش گفت: بهبود سلامت توسط ارائه دهندگان اطلاعات کامل تر.

اما نامحدود نگه دارید و قرار دادن در این برنامه آزمایشی در اسپوکن تاکید چالش های بزرگ پیش رو در اجرای انتقال به این کشور به دنبال بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس این IG گفت.

گزارش یافت گسترده شکست و آماده سازی برای راه اندازی سیستم جدید در اسپوکن.

“عدم مهم ارتقاء خدشه دار VA توانایی به درستی استقرار جدید سامانه پرونده الکترونيک سلامت و افزایش خطرات ناشی از تاخیر به کلی برنامه” این گزارش گفت:. “تا زمانی که تغییرات کامل هستند بسیاری از جنبه های فیزیکی و زیرساخت های موجود در ارتباطات از راه دور اتاق [مانند کابل کشی] و مرکز داده نمی دیدار با استانداردهای صنعت ملی و یا داخلی مورد نیاز است.”

VA پاسخ اساسا موافقت با یافته ها و توصیه های IG کلی و جداگانه گزارش در این برنامه آزمایشی در اسپوکن.

در پاسخ دکتر ریچارد سنگ های اجرایی مسئول از جانبازان اداره بهداشت و درمان گفت: VA مشغول به کار بود برای اصلاح مشکلات زیرساخت ها و نیروی انسانی اشاره کرد IG.

“من درک نگرانی در مورد استراتژی کاهش و قابلیت های جدید در پرونده سلامت الکترونیک [EHR] سیستم” سنگ گفت.

او گفت که به عنوان تاریخ مورد نظر نزدیک شد برای راه اندازی این برنامه آزمایشی در اسپوکن “وزیر Wilkie دریافت بازخورد از بالينی و کادر فنی.”

“او تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن رفتن زندگی می کنند به طوری که سیستم می تواند ارائه بیشترین قابلیت در رفتن زندگی می کنند و VHA کارکنان اعتماد به نفس در ارائه مراقبت با سیستم جدید با حداقل کاهش استراتژی” سنگ گفت.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: نیروی هوایی بمب افکن را به آسمان برای مراقبت های بهداشتی درود می فرستم

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im