ونسا Guillen مادر تماس فورت هود مقامات دلقک در سیرک’

در یک عاطفی مصاحبه خانواده ارتش Spc. ونسا Guillen فورت هود تگزاس سرباز بود که به اتهام قتل توسط یک همکار مرد سرباز روز جمعه گفت که آنها مصمم هستند تا مطمئن شوید که سربازان دیگر هرگز چهره یک سرنوشت مشابه.

“او از من گرفته شده در وحشتناک ترین راه و در عین حال آنها آن را به عنوان اگر آن را یک شوخی بود. خواهر من هیچ شوخی است. خواهر من یک انسان” ونسا, خواهر, Lupe گفت: در طول یک مصاحبه ABC13.com.

جزئیات بعدی: نظامی آمریکا در جستجوی از دست رفته اوسان Airman در کره جنوبی

فورت هود رهبران روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال در جریان این خانواده چهار شنبه که بقایای انسانی یافت شده در بل شهرستان شناخته شده بود به عنوان Guillen را از طریق تجزیه و تحلیل DNA.

20 سال 3rd سواره نظام هنگ سرباز ناپدید شده در مارس 22 گفته بود به قتل توسط Spc. هارون رابینسون با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما برای غرب منطقه از تگزاس.

پلیس اقدام به دستگیری رابینسون در ژوئن 30, اما او تولید یک اسلحه گرم و در زمان زندگی خود را در ارتش محققان گفته اند.

“صحبت در مورد آن چرا که ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد دوباره; ما نمی توانیم فقط می گویند “اوه مرد خود را کشتند'” Lupe گفت. “خواهر من شد دور گرفته شده است. این می توانست خود را به خواهر دوست خود را.”

مقامات فدرال ثبت یک شکایت کیفری شارژ 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا یک غیر نظامی و جدا همسر سابق فورت هود سرباز با توطئه به رشوه دادن با شواهد در Guillen ناپدید شدن, با توجه به شکایت.

رابینسون گفت: در اگویلار دو لا فرانترا که او کشته Guillen “توسط او قابل توجه در سر با یک چکش” در حالی که بر پایه مارس 22 و قاچاق بدن او به یک سایت از راه دور در بلا شهرستان با توجه به شکایت. اگویلار دو لا فرانترا گفته و سپس کمک کرد رابینسون مثله و دور از Guillen بدن.

صحبت به زبان اسپانیایی, ونسا مادر, گلوریا گفت ABC13 که فورت هود مقامات “دلقک در سیرک” که به دروغ به او.

Military.com تماس فورت هود برای اظهار نظر در این مصاحبه اما دریافت یک پاسخ فوری.

ABC13 گزارش داد که گلوریا می خواهد کنگره را به بررسی پست را از دست داده و مورد.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-نیویورک و تشکر. جکی Speier, D-کالیفرنیا اخیرا با امضای نامه ای خواستار پنتاگون اقدام بازرس کل شان o’donnell برای انجام “یک تحقیق کامل از شرایط اطراف SPC Guillen ناپدید شدن است.”

فورت هود مقامات گفته اند که آنها باز به بررسی مستقل. سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال اسکات Efflandt معاون فرمانده سپاه سوم و فورت هود در اواخر ماه ژوئن درخواست شده است که نیروهای ارتش فرمان ارسال یک هفت عضو بازرس کل تیم به پست برای تعیین اینکه آیا آن آزار و اذیت جنسی/حمله پاسخ و برنامه پیشگیری و یا تیز شد و کار به طور موثر و به درستی ارائه پشتیبانی به سربازان.

این است که به اندازه کافی برای بهداشت ، Tammy Duckworth, D-ایلینوی که به تازگی درخواست شده است که دولت دفتر پاسخگویی انجام بررسی فوری ارتش را در اجرای تیز.

“متاسفانه اخیر با مشخصات بالا حوادث افزایش نگران کننده سوال در مورد اینکه آیا تیز است و دستیابی به اهداف آن اجازه دهید به تنهایی جلوگیری از آزار و اذیت جنسی و تجاوز” Duckworth در انتشار اخبار گفت.

“به بهترین اطلاع رسانی کنگره نظارت ارتش تیز فعالیت های برنامه مجلس سنا و کمیته نیروهای مسلح مجلس, و اعضای کنگره, را بهره مند از گائو — کنگره حمایت سازمان است که مستقل از وزارت دفاع — انجام یک بررسی جامع به شارپ برنامه اثر که شامل نظرسنجی از سربازان پرداختن به فردی با تجربه و برداشت شارپ برنامه است.”

ونسا, خواهر, Mayra گفت: خانواده هنوز در شوک بیش از مرگ او.

“من هنوز هم نمی تواند آن را قبول کند به صداقت” او گفت ABC13. “این واقعا … مثل من خواب و من فقط آن را قبول نمی کند. آن را واقعا سخت است.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: زن دامپزشکان تماس برای بسته شدن فورت هود در میان گزارش از ونسا Guillen قتل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>