و آمادگی برای مقابله با موج دوم COVID-19 Top مقامات می گویند

وزارت امور سربازان بازنشسته است زین با یک کهنه زنجیره تامین است که از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) – از جمله N-95 ماسک و لباس — سواب و حیاتی دیگر تجهیزات برای مقابله با موج دوم COVID-19 pandemic, VA اعلام کرد.

VA را در سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حدود 30 روز عرضه دنده محافظ در دست ولی امر نیاز به یک عرضه backstop حداقل 60 روز و یا احتمالا شش ماه به مقابله با یک تجدید حیات رمان coronavirus در پاییز گفت: دکتر ریچارد سنگ بازیگری سر از جانبازان اداره بهداشت و درمان.

جزئیات بعدی: این رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید کرد, 1st آفریقایی نظامی رئیس خدمات

در جلسه سنا جانبازان کمیته امور دیابت جان تستر D-مونتانا پرسید: “پس دکتر سنگ ما که در آن ما نیاز به شود؟”

سنگ پاسخ داد: “این درست است.”

در شهادت او افزود: “ما می دانیم که آینده همه گیر موج ممکن است در آزمون همه ما” از نظر تقاضا برای کافی منابع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محافظت از خود و درمان بیماران.

برای چند دهه, VA متکی است یک “فقط در زمان” عرضه زنجیره ای برای تحویل شده است که به شدت تیره و تار توسط جریان همه گیر سنگ گفت.

“این سیستم است تحویل پاسخ لازم او گفت:” اما تاکید کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند به اندازه کافی محافظت شده با وجود کاستی.

“فقط در زمان برای PPE است راه را برای رفتن گفت:” دبورا Kramer اقدام وزیر بهداشت برای خدمات پشتیبانی در VHA که پیوست سنگ در دادرسی.

“زنجیره تامین سیستم است که هنوز شکسته,” او گفت:, و ظرفیت در امریکا تولید کنندگان برای دیدار با تقاضا برای PPE “گرفتار به نیاز.”

سناتور. Mazie Hirono D-هاوایی اشاره کرد که حداقل 33 و مراقبت های بهداشتی کارگران کشته شده بود ویروس سنگ گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که در عین حال که مرگ و میر بودند نسبت به عدم دنده محافظ.

“این غیر ممکن است برای هر یک از ما را به درک این که چگونه این کارکنان این بیماری” در این نقطه, او گفت:.

نشان می دهد که “ما پرسنل در معرض خطر است که نه تنها از عهده حقایق” سنگ اضافه شده است.

او گفت که “هیچ تسهیلات در چهارمحال و همیشه در حال فرار از تجهیزات حفاظتی” با وجود کارکنان و اتحادیه گزارش از کمبود که مجبور به استفاده دوباره از دنده محافظ.

سنگ گفت: نرخ مرگ و میر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایتالیا و اسپانیا در طول همه گیر شد و بالاتر از 10% اما 0.8% برای VA.

پایین مرگ و میر به میزان “انجام یک کار خوب در حفاظت از کارگران ما,” او گفت:.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط با: اعتماد و در حال حاضر در تمام زمان بالا و می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>