و به لغو همه گیر محدودیت در Interments و یادبود خدمات

وزارت امور سربازان بازنشسته خواهد شد به طور منظم خدمات مراسم تشییع جنازه و interments همراه با افتخارات نظامی در همه اما دو نفر از آن گورستان هفته آینده. محدودیت شده اند در محل به مدت دو ماه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

و مقامات اعلام کرد از سرگیری خدمات سهشنبه گرفتن اثر ژوئن 9 برای همه گورستان جز کرساپتوون بل-ایر و لانگ آیلند ملی گورستان هر دو در لانگ آیلند نیویورک است که در ادامه به دیدن حدود 150 جدید COVID-19 نفر در روز است.

جزئیات بعدی: DoD را COVID-19 مورد تصویب 10,000 به عنوان ارتش می بیند 31 درصد افزایش در یک هفته

کسانی که گورستان در حال انتظار برای بازگشت کامل خدمات 22 ژوئن ارائه شده است که از نیویورک و سازمان های محلی به تصویب خود را با توجه به یک VA انتشار.

خانواده هایی که نمی تواند برنامه ها و یا نگه داشتن یک بخواهيد خدمات با توجه به محدودیت در تدفین و یادبود خدمات در محل از مارس 23 ژوئن 8, تماس گرفته خواهد شد توسط گورستان مقامات به برنامه خود جانبازان مراسم ابتدا در ماه جولای.

Interments را ادامه داد و در گورستان در طول بیماری همه گیر. بازدید کنندگان اجازه داده شده اما هیچ graveside خدمات و یا تشییع جنازه نظامی افتخارات ارائه شده است از مارس 23. شاهد تدفین شد محدود به 10 نفر.

VA وزیر رابرت Wilkie گفت که این گروه معتقد است که آن را “مجموعه ای قوی از اقدامات در محل” برای از سرگیری فعالیت با خیال راحت.

اقدامات “ما اجازه خواهد داد برای انجام بخواهيد و یادبود خدمات در حالی که حفاظت از سلامت و ایمنی از جانبازان, خانواده های آنان و اعضای تیم ما که خدمت به آنها را,” او گفت:.

با توجه به VA تشییع جنازه نظامی افتخارات که معمولا ارائه شده توسط وزارت دفاع و داوطلبان خواهد بود بر اساس محلی در دسترس است.

تحت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, راهنمایی, تعداد افراد مجاز به شرکت ممکن است محدود با محدودیت های محلی. افراد شرکتکننده از همان خانواده مورد نیاز خواهد بود به لحاظ اجتماعی فاصله خود را از دیگر مهمانان.

تمام شرکت کنندگان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک.

خانواده ها ممکن است همچنان به انتخاب مستقیم تدفين و انتخاب کردن برای یک مراسم یادبود هنگامی که تمام محدودیت ها برداشته شده است.

همانطور که از جمعه و درمان 15,265 تایید موارد COVID-19. پس از چند هفته از حداقل افزایش در موارد فعال تعداد زده دامپزشکان در تحقیقات نظام سلامت افزایش به 1,582 روز پنج شنبه نزدیک به 14 درصد از مه 28, زمانی که تعداد 1,390.

پس از اولین VA SARS-CoV-2 coronavirus بیمار شناسایی شد مارس 4, 1,326 جانبازان در VA نظام سلامت بوده اند از جمله 777 در تجهیزات پزشکی خود را.

شده اند وجود دارد بیش از 1.6 میلیون نفر از COVID-19 سراسر کشور و 108,000 مرگ و میر.

ملی گورستان مدیریت وب سایت اطلاعات بیشتر. را دفن ترتیبات در هر VA ملی گورستان تماس ملی گورستان برنامه ریزی در (800) 535-1117.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: بیش از 1300 جانبازان داده هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im