و باید به شدت محدود کردن استفاده از سگ برای تحقیقات پزشکی, علمی, پنل نتیجه

علمی مشورتی پیدا کرده است که استفاده از سگ برای تحقیقات پزشکی در وزارت امور سربازان بازنشسته لازم است تنها در چند زمینه پزشکی مطالعه و توصیه است که و انجام بیشتر برای بهبود زندگی حیوانات تحت مراقبت است.

در یک مطالعه بر ضرورت استفاده و مراقبت از سگ و پژوهش آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی گفت: استفاده از سگ برای تحقیق و پژوهش برای قلب و عروق و نخاعی باقی مانده است “از نظر علمی لازم است.” اما سگ دیگر “ترجیح مدل برای مطالعات” برای شرایط دیگر که VA مطالعات از جمله حمله خواب تصویربرداری مطالعات و تحقیقات دارویی.

بعدی به عنوان خوانده شده: 1 مشکوک مرده 1 در بازداشت در ارتباط با Pfc. ونسا Guillen ناپدید شدن

این بخش باید به کار سخت تر برای پیدا کردن جایگزین پانل 15 دانشمندان دامپزشکان و پزشکان گفت و آنها اندرز و محققان برای توجیه استفاده از سگ با استناد به قبلی استفاده کنید.

“محققان اصلی اغلب ذکر شده تجربه قبلی و داده های تاریخی در سگ به عنوان مدل اولیه توجیه برای استفاده از آزمایشگاه سگ. این توجیه کافی به تنهایی و تشکیل یک شکل دایره استدلال که perpetuations استفاده از آزمایشگاه سگ بدون کافی بررسی کردیم.

“کمیته نگران است که فرهنگ جاری توجیه تحقیقات پزشکی در آزمایشگاه سگ به نفع ادامه داد: استفاده از سگ” به آنها اضافه شده است.

استفاده از سگ در و برای تحقیقات پزشکی تحت موشکافی در سال 2017 زیر تحقیقات داخلی در VA و نیز استعلام از کنگره و طرفداران حقوق حیوانات به بخش درمان حیوانات تحت مراقبت است. کنگره بیشتر محدود تست حیوانی در مالی 2020 بودجه فدرال لایحه کشیدن پول از هر پژوهشی است که با استفاده از پستانداران گربه ها و سگ ها, مگر اینکه آن را به صراحت تایید شده توسط VA ،

این قانون تصریح می کند که پژوهش می تواند تنها در صورتی حیوانات دیگر کار نخواهد کرد و این تحقیقات به طور مستقیم مربوط به مربوط به مبارزه با بیماری ها و صدمات.

برای سال VA مقامات اند که با استفاده از سگ برای تحقیق ضروری است.

“VA ادامه خواهد داد سگ انجام پژوهش به عنوان آن را کاملا ضروری است به درمان بهتر تهدید کننده زندگی شرایط سلامت در جانبازان ما” یک VA رسمی گفت: Military.com در سال گذشته.

بیش از 30 مطالعات با استفاده از سگ کمک به نجات بخش درمان برای جانبازان از جمله توسعه دستگاه های است که کمک به جانبازان مبتلا به آسیب های نخاعی نفس و سرفه.

پس از انتشار این آکادمی ملی گزارش روز شنبه, Wilkie ذکر است که مطالعه و به دیگر نمونه هایی از تحقیقات حیوانی به وسیلهی سلامت پیشرفت — توسعه ضربان ساز پيوند کبد از فرسایش روش برای آریتمی و جایگزینی هیپ بهبود — در افراطیت و تعهد به تحقیقات حیوانی.

“این مطالعه تایید آنچه که ما گفته ایم در تمام طول: در این مرحله سگ تحقیقات تنها گزینه قابل دوام برای توسعه و آزمایش درمان خاصی برای بهبود کیفیت زندگی برخی از جدی جانبازان,” Wilkie گفت.

اعضای پانل گفت: VA باید اتخاذ مجموعه ای از معیارها برای تعیین زمانی که با استفاده از سگ برای تحقیق لازم است. آنها اضافه شده که و باید برای بهبود آن تحقیقات پزشکی پروتکل ها و کاوش جایگزین مانند استفاده از جوندگان و یا خوک و بهره برداری از فن آوری های جدید. آنها پیشنهاد نیز که سگ حیوان خانگی می تواند مورد استفاده برای تحقیقات به طور طبیعی رخ می دهد سگ بیماری است که باید یک انسان معادل بهره هر دو گونه است.

“VA باید اولویت بندی توسعه و تداوم خارجی چند رشته ای همکاری به منظور توسعه اعتبار و درخواست جایگزین برای آزمایشگاه سگ در تحقیقات پزشکی” این گروه نوشت.

کاربران همچنین توصیه می شود که و بهتر است مراقبت از حیوانات در بازداشت خود ارائه آنها را با فرصت برای معاشرت با سگ های دیگر و انسان دسترسی به مناطق خارج اولیه خود را محوطه و زمان در خارج از منزل.

“این امر ارائه فرصت اضافی برای ورزش و همچنین بویایی حسی و بصری تحریک” آنها نوشت.

در سال گذشته مظنونان حمله به دانشگاه برایان دکل R-فلوریدا و دینا تیتوس D-نوادا نوشت داغدار op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز خواستار پایان دادن به و استفاده از سگ برای تست.

با توجه به قانونگذاران در شکارچی هلمز مک گوایر VA Medical Center در ریچموند, ویرجینیا, حملات قلبی القا شد در توله سگ ها با تزریق لاتکس, به شریان های خود را و سپس قرار دادن آنها بر روی تردمیل به استرس آنها را تا زمانی که فوت کرد. Dobermans تزريق متامفتامين و beagles قرار گرفتند و به روش های تهاجمی.

“این و دیگر شیوه های بی رحمانه باید پایان یابد” آنها نوشت.

VA مقامات گفت که این گروه کاهش می یابد استفاده از آن از کانین “به مطلق حداقل مورد نیاز در این زمان به انجام تعهد خود را به پیدا کردن درمان برای جانبازان با تهدید کننده زندگی شرایط بهداشتی است.” اما آنها اضافه شده است که VA اتحاد “در حمایت از این نوع پژوهش برای چندین دهه و همچنان به انجام این کار به دلیل آن است که کاملا ضروری است به درمان بهتر تهدید کننده زندگی شرایط سلامت در جانبازان ما.”

فعالان حقوق حیوانات ستایش گیری از آکادمی ملی گزارش روز شنبه گفت: آن را تایید آنها چه بوده است گفت: برای سال — که و استفاده از سگ برای آزمایش پزشکی است که بی رحمانه و بی فایده.

جاستین Goodman, معاون رئیس جمهور از حمایت و سیاست های عمومی برای کت سفید زباله پروژه حقوق حیوانات گروه است که با تمرکز بر روی حیوانات در آزمایش پزشکی و تحت فشار قرار دادند تا به صورت قانون به محدود کردن استفاده از آنها گفت: جانبازان و مالیات دهندگان نباید پرداخت برای تست که با استفاده از سگ و خارج VA ماموریت به تحصیل جانباز بیماری های خاص.

“با این گزارش توصیه بیشتر به محدود کردن و سگ آزمایش و دو حزبی قانون تصویب شده در سال گذشته کارگردانی, VA به فاز سگ و گربه و پستانداران تست تا سال 2025 این شرم آور مالیات دهندگان تامین می شود برنامه به زودی تنزل به زبالهدان تاریخ” گودمن گفت.

Shalin, جشن نایب رئیس فدراسیون بین المللی روش آزمایشگاهی با مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات گفت: VA استفاده از سگ در آزمایش “هیچ کاری نمی کند برای رسیدگی به جانبازان نظامی’ سلامت واقعی نیاز دارد.”

“VA باید آدرس جانبازان نیاز با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود مانند مصنوعی مهندسی بشر بافت قلبی و پیشرفته کامپیوتر که بی شرمانه به هدر رفتن مالیات دهندگان دلار در سوء استفاده و کشتن سگ و دیگر حیوانات در گمراه ناقص و کشنده آزمایش است که آیا اعمال انسان ها به دلیل قابل توجهی فیزیولوژیکی تفاوت بین گونه ها” جشن گفت.

او افزود که و باید بررسی PETA نشریات در تحقیقات نوسازی است که مانع آسیب رساندن به حیوانات.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: زنی که جعلی مرگ پس از فریب دادن و از 300.000 دلار در حال حاضر عازم زندان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>