VA وزیر Rebuffs خواستار حذف نمادهای نازی از گورستان

جانبازان وزیر امور رابرت Wilkie کنگره گفت شنبه که سنگ قبر در قبر از زندانیان جنگ در دو VA گورستان در آمریکا س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

جانبازان وزیر امور رابرت Wilkie کنگره گفت شنبه که سنگ قبر در قبر از زندانیان جنگ در دو VA گورستان در آمریکا سزاوار بود قرار داده شده در "بافت تاریخی" به جای حذف شود.

در میان یک گروه کر در حال رشد در مجلس نمایندگان و مذهبی و مدنی و طرفداران حقوق برای حذف مجسمه Wilkie گفت: نشانگر خدمت به عنوان یک یادآوری از "وحشت از یهودی ستیزی ... و نازی فرقه" و باید توضیح داده شود و نه جایگزین.

جزئیات بعدی: Milley: DoD 'کاملا با توجه به' خطر برای پرداخت فعال گارد رزرو نیروهای

"پاک کردن این سنگ قبر حذف آنها را از حافظه ... ما نمی توانیم پاک کردن وحشت" Wilkie گفت: اعضای مجلس تخصیص بودجه نظامی ساخت و ساز و امور جانبازان فرعی در طول ماسک برای, ماسک شنوایی. "نظر من این است که ما نیاز به نگاه تاریخی تفاسیر که من بیش از شاد برای قرار دادن است."

این مجسمه در مرکز بحث ها در قلعه سام هوستون ملی گورستان در سن آنتونیو و قلعه داگلاس پست گورستان در سالت لیک سیتی. آنها علامت قبر از تاریخ و پرسنل داوطلب خدمت سربازی که کشته شده اند به عنوان اسیر جنگی در اوایل 1940s و که بدن بودند هرگز ادعا.

در حالی که سنگ قبر متعلق به دیگر آلمانی اسرای جنگی در گورستان هیچ نشانه گذاری سه در سوال ها محصور شده با آهن, صلیب, صلیب شکسته و یک نوشته است که می گوید: نیروهای درگذشت "دور از [خود] خانه برای لیدر مردم و پدری."

ارتش آزادی مذهبی بنیاد تهدید به شکایت وزارت امور کهنه سربازان برای حذف این نمادها. این گروه رئیس سابق نیروی هوایی افسر Mikey دادند گفت: او هشدار داده شد به این مجسمه توسط یک سرهنگ بازنشسته را دیدم که آنها را در حالی که بازدید از قبر خود را یهودی پدربزرگ در قلعه سام هوستون گورستان.

در روز یادبود یک گروه دو حزبی از قانونگذاران نوشت: Wilkie خواستار آن است که او راه اندازی فرآیند مورد نیاز تحت حفاظت تاریخی قانون به حذف سنگ قبر.

مرکز قانون فقر جنوب ضد افترا لیگ آمریکا یهودی کمیته و b'nai B'Rith بین المللی نیز با ارسال نامه به VA فراخوانی برای تعویض.

"این است که عمیقا نگران کننده برای یادگیری است که چندین و گورستان شامل گورهای آلمانی اسرای جنگی که از ویژگی های صلیب های شکسته در پارلمان عراق و همچنین کتیبه که افتخار آدولف هیتلر" نوشته. Debbie Wasserman Schultz یک دموکرات فلوریدا که ریاست کمیته فرعی تخصیص بودجه گفت: در جلسه. "این گور نشسته سمت راست در کنار مردان و زنانی که مبارزه برای کشور ما و آرمان های ما -- آرمان که بر خلاف همه چیز صلیب شکسته و ایدئولوژی نازی ها را نمایندگی کند."

"من فکر می کنم شما باید به جای این سنگ فقط با یک به طور منظم سنگ است که هنوز هم می گوید آنها, آلمانی اسرای جنگی اما این که آن را تمام نمادهای نازی خاموش" اضافه شده Rep. John Carter, R-Texas. "اگر کسی می خواهد برای حفظ the tombstones برای مقاصد تاریخی ... آنها می تواند به حفظ آنها در برخی از راه های دیگر اما من فکر نمی کنم آنها نمایش داده شود باید روزانه به آمریکا."

Wilkie مدعی است که قوانین و مقررات از سنگ قبر می افتد تحت ملی حفظ تاریخی, قانون بخش است که کمیسیون آمریکایی برای حفظ تاریخی و سایر اشخاص علاقه مند به ارائه ورودی قبل از دولت فدرال embarks در هر پروژه -- از جمله تغییرات-در تعیین اموال تاریخی.

او توضیح داده است که فرایند به عنوان "طولانی" و کارگردانی کرده است و کارکنان برای کشف تمام گزینه ها را برای دست زدن به این مسئله است.

واسرمن شولتز متهم Wilkie از "پنهان شدن پشت" که او استدلال جلوگیری نمی کند او را از بین بردن نشانگر. او اشاره کرد که VA خود را سیاست نمی خواهد حکاکی چیزی VA صادر مجسمه که "اخلال در هیبت و یا باعث تاثیر در آن گورستان."

هر دو گورستان منتقل شدند VA ملی گورستان دولت گورستان از ارتش ایالات متحده -- فورت سام هوستون در سال 1973 و فورت داگلاس در دسامبر 2019.

Wilkie, یک خواننده مشتاق از تاریخ قانونگذاران گفت که او متعهد به پیدا کردن یک راه حل است که "آموزش و یاد مردم چرا جانبازان در گورستان مبارزه در برابر وحشت از 1941 تا 1945."

"من فکر می کنم قرار دادن آنها در متن در گورستان راه رو به جلو" Wilkie گفت. "ما باید همان هدف را در ذهن داشته باشند."

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: تعلیق افتخارات نظامی در گورستان ملی ترکیبات از دست دادن خانواده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن