VA اتحاد ‘Ratcheted پایین استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان

وزارت امور سربازان بازنشسته است “ratcheted پایین” استفاده از آن از هیدروکسی کلروکین برای درمان جانبازان با COVID-19 به عنوان گزینه های دیگر مانند داروی آزمایشی remdesivir و نقاهت پلاسما تبدیل شده اند در دسترس است.

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه مجلس و ارائه دهندگان خدمات با استفاده از هیدروکسی کلروکین فقط سه بار در هفته گذشته به پایین از بالا از 404 بیماران هفته مارس 29.

ادامه مطلب: نمایندگان مجلس با درخواست و برای اطلاعات بیشتر در Coronavirus موارد

Wilkie گفت که این گروه استفاده از این دارو به طور گسترده ای ترویج به عنوان یک درمان استفاده می شود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پیشگیرانه — با وجود هیچ شواهد علمی که این دارو مانع از عفونت کروناویروس — “به اوج خود رسید زمانی که آن را به اوج خود رسید و در بقیه کشور است.”

“مردم در ذهن صدا خواسته بود با توجه به این درمان تجربی. گزینه های دیگر بود به انجام هیچ چیز نیست. همه یادگیری این است که در زمان واقعی و ما به دنبال دستورالعمل FDA در این” Wilkie گفت.

هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده برای پیشگیری و درمان مالاریا و همچنین به عنوان بیماری های التهابی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند که عبارتند از: اخلال در ریتم طبیعی قلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول ذکر شد این دارو 19 مارس در طول یک کاخ سفید در نشست خبری. چهار روز بعد در توییتر او گفت: آن را به حال یک “شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

در اوایل این ماه گفت: او گرفته این دارو به عنوان پیشگیری کننده.

این هفته سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که این برنامه ریزی برای قرار دادن یک توقف موقت در یک کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19, نگرانی که بیماران دریافت آن را در حال مرگ بودند در نرخ بالاتر از آن دریافت درمان استاندارد.

در توجیه هیدروکسی کلروکین استفاده برای بیماران VA Wilkie گفت: “وجود دارد به امید.”

“این یک بیماری جدید. … آنچه که من متکی بود رای این کنگره حق سعی کنید که تایید شده توسط رئیس جمهور با امضای خود. این کنگره بسیار روشن بود و گفت که اگر مردم [از] صدای ذهن خواسته داده می شود درمان های تجربی-از آنجا که ممکن است آخرین چیزی که آنها را جدا از زندگی و مرگ-که ما انجام می دهیم که” Wilkie گفت.

تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey D-نیویورک گفت: Wilkie که او نا امید شده بود و با استفاده از دارو. “من امیدوارم VA خواهد پاسخ به این علم است که به وضوح از آمدن دکتر [آنتونی] Fauci به جای برخی از افکار واهی و پوچ که از رئیس جمهور.”

با توجه به نامه هفته گذشته از Wilkie به رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-New York, VA داده بود 1,300 جانبازان هیدروکسی کلروکین برای COVID-19.

یک نمودار ارائه شده به کمیته فرعی توسط Wilkie نشان داد که استفاده از هیدروکسی کلروکین در کهنه COVID-19 بیماران به شدت کاهش یافته است پس از هفته سوم مارس زمانی که VA منتشر یافته های یک بررسی گذشته نگر از 368 بیماران نشان می دهد که 28 درصد کسانی که موفق به دریافت مواد مخدر درگذشت در حالی که فقط 11 درصد از بیماران در این مطالعه که دریافت استاندارد مراقبت درگذشت. بیش از 22 درصد از بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین نیز درگذشت.

Wilkie گفت: VA است که افزایش استفاده از remdesivir یک دارو توسط Gilead Sciences برای درمان ابولا و نقاهت پلاسما پلاسما — برگرفته از خون کسانی که جان سالم به در COVID-19 عفونت — برای درمان coronavirus.

مانند هیدروکسی کلروکین FDA صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای پزشکان به استفاده از remdesivir برای درمان COVID-19. مطالعات بر روی اثر خود را باقی می ماند جاری: هفته گذشته تحقیقات منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت که بیماران بستری در بیمارستان که دریافت آن را بهبود چهار روز زودتر از کسانی که دارونما دریافت کردند.

Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آن را به وضوح دارای یک “قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی است.”

بیش از 60 VA مراکز درمانی و نیز در نظر گرفتن بخشی در یک مطالعه اجرا شده توسط کلینیک مایو در استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان COVID-19.

امید است که انتقال از پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار حاوی آنتی بادی است که می تواند به مبارزه با SARS-CoV-2 coronavirus در بيماران بد حال.

از روز شنبه حداقل از 1200 جانبازان در چهارمحال و سلامت سیستم مرده بود از COVIDd-19. این شامل جانبازان که نیست ثبت نام و مراقبت های بهداشتی و یا 550 یا بیشتر بیمارانی که فوت کرده اند در دولت اجرا جانبازان و خانه و توجه به جانبازان ویتنام آمریکا است.

و در حال حاضر در حال درمان 1,218 فعال موارد در امکانات آن است.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با:VA صرف کمتر از یک هشتم از آن اورژانس همه گیر بودجه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im