VA امکانات همچنان به پنهان کردن پزشکان سوء پروب پیدا

یک Department of Veterans Affairs بیمارستان در ریچموند, ویرجینیا, rehired یک آسیب شناس که قبلا شده بود از اخراج برای عدم تشخیص و یا misdiagnosing سرطان در حداقل یک دوجین بیماران VA دفتر بازرس کل گزارش روز شنبه.

هیچ یک از این حوادث گزارش شده به عنوان عوارض جانبی برای بیمار مقامات امنیت در تاسیسات شکارچی هلمز مک گوایر و مرکز پزشکی از جمله شامل یک بیمار که اشتباه ناشی از وضعیت آنها را بدتر کند بعد از آن که نیاز به درمان پزشکی پیشرفته.

جزئیات بعدی: نزدیک به 12000 نیروهای ایالات متحده را در خارج از آلمان در هزینه میلیاردها SecDef می گوید:

گزارش دوم در دو روز از VA OIG به افشای پزشک شکست و در بیمارستان ها که رفت و بدون کنترل توسط مدیران. در روز سه شنبه VA OIG منتشر شد گزارش پیدا کردن که گروه در زمان نه ماه به آتش اتاق اورژانس قرارداد پزشک که پس از تصمیم گیری بیمار بود “malingering” و “رجزخوانی” به نام VA پلیس به بیمار همراهی کردن اموال و گفت: آنها می توانند به “شلیک [خود را]. برای من مهم نیست.”

جانباز درگذشت خودکشی شش روز بعد از یک خود وارد زخم گلوله.

در سال 2017, دولت پاسخگویی دفتر گزارش داد که VA medical center مقامات به طور منظم موفق به بررسی شکایت تسلیم در برابر ارائه دهندگان و یا منتظر ماه نگاه به اتهامات.

این گزارش همچنین نشان داد که وقتی VA لغو پزشکان امتیازات مقامات اغلب موفق به اطلاع دولت مجوز تخته و یا پایگاه ملی اجازه می دهد پزشکان به تمرین در جای دیگر. و همچنین گاهی اوقات رسیده شهرک با پزشکان که به آنها اجازه استعفا در ازای گزارش اشتباهات خود را.

پس از آن در کنگره جلسات در موضوع و مقامات متعهد به رسیدگی به مشکلات از جمله گزارش نامطلوب اقدامات در دولت و در سطح ملی است.

اما OIG گزارش منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که مقامات بیمارستان همچنان به شرکت در پوشش یو پی اس.

بر اساس این گزارش بیمارستان پاتولوژی و آزمایشگاهی پزشکی و خدمات رئیس نبود حتی آگاه و نیاز به گزارش تشخیص های اشتباه به بالاتر یو پی اس. مقامات ارشد نیز متوجه نبودند که قرار بود برای شرکت در یک دولت مجوز هیئت بررسی روند پس از حوادث.

پزشک اخراج شد اما دادگاه تجدید نظر فسخ است. در مارس 2019 بود rehired و بالینی امتیازات و بازسازی شد. همانطور که از سپتامبر گذشته پزشک به کار ادامه داد در شکارچی هلمز مک گوایر به عنوان یک مطالعه مداوم به توانایی خود را به نوبه خود در اطراف فولاد خوانش در موقع.

به همین ترتیب, در واشنگتن, d. C., VA Medical Center مقامات موفق به اخراج پزشک یک پیمانکار که بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته به خودکشی کهنه و حتی دیگر کارکنان این حادثه گزارش و دکتر شده بود موضوع گزارش های دیگر از “کلامی در آوریم.”

در این گزارش اشاره کرد که دکتر باقی مانده به عنوان یک پزشک در VA به دلیل نظرات خود را در بر داشت و یا مراقبت از بیماران می شود کافی است.

واشنگتن دی سی و در نهایت به پایان رسید پزشک قرارداد با توجه به گزارش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب سیاهی تغییراتی که دولت او ساخته شده است به “حل” و از جمله پاسخگویی به قانون مصوب در سال 2017 است که تسریع روند اخراج کارگران به صورت سوء رفتار یا عملکرد ضعیف و همچنین کوتاه شدن زمان کارکنان برای پردازش درخواست.

“من امضا و پاسخگویی به قانون به قانون و ما برداشته ایم بیش از 9,000 و کارگران بودند که نه به ما جانبازان مراقبت و احترام و توجه است که آنها به دست آورده ایم. و در حال حاضر که ما پاسخگویی — آن را ” پاسخگویی;’ بسیار خوب کلمه-اگر یک کارمند دولت بدرفتاری جانبازان ما در هر چیزی اشتباه خوب نیست برای VA وزیر به نظر می رسد در آنها و می گوید: “شما از کار اخراج شدند. خارج” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی در ژوئن 17 به معرفی طرح خود را برای کاهش خودکشی کهنه.

این OIG گزارش این هفته, اما نشان می دهد که و هنوز هم در تلاش برای نگه داشتن پزشکان پاسخگو و برای محافظت از بیماران جانباز و یا عمومی در مورد پزشکان که در به عمل در تاسیسات غیرنظامی پس از خروج از بخش.

در Richmond, VA مقامات موفق به انجام یک دولت مجوز هیئت مدیره بررسی و در واشنگتن بود هرگز گزارش به دولت ملی و تخته که رکورد پزشک در آوریم.

“تسهیلات رهبران گزارش نشده [واشنگتن] پزشک به دولت مجوز هیئت مدیره و یا پزشک ملی بانک اطلاعاتی. اگر چه تسهیلات رهبران انجام یک تحقیق رسمی آنها برداشته شود [پزشک] از VA قرارداد … و در نتیجه تسهیلات رهبران یک وظیفه به گزارش” VA OIG نوشت.

“نه سابق مرکز مدیر و نه رئیس ستاد تکمیل تمام عناصر یک [VA]-لازم نقد و بررسی پس از کشف این موضوع آسیب شناس را ‘فاحش عملکرد'” VA OIG نوشت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: سابق و بیمارستان کارمند پنجه نرم می کند گناه به قتل هفت جانبازان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im