VA Exec سازی 5 میلیون دلار قرارداد برای خدمات آژانس ‘می توانید استفاده کنید: IG

این مقاله توسط Paul Szoldra در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

سابق بالای اجرایی در وزارت امور سربازان بازنشسته نادرست سازی یک 5 میلیون دلار قرارداد برای یک دوست شخصی کسب و کار به ارائه رهبری و توسعه خدمات آموزشی است که تا حد زیادی هدر رفته, با توجه به گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه از VA بازرس کل.

پیتر شلبی دستیار وزیر VA دفتر منابع انسانی و مدیریت از سال 2017 تا 2018, “آزار و موقعیت خود را” و نقض اخلاق در قوانین پس از یک دوست می تواند یک قرارداد به ارزش $4,999,500 این گزارش گفت:.

شلبی کاهش یافته است به نظر در این گزارش به وظیفه و هدف. هنوز شلبی گفت: او در سمت چپ و قبل از اجرای این قرارداد که او ادعا کرد که تصویب شده و بودجه سابق و وزیر دیوید Shulkin. شلبی متوقف پاسخ پس از گفت او جدایی ناپذیر در فرآیند اعطای قرارداد بود و ظاهرا ادعاهای دروغین به محققان.

در Oct. 2017, Shelby, کارگردانی خود کارکنان ارشد به جایزه یک قرارداد به دوست ناشناس کسب و کار بدون دریافت رقابت در مناقصه با وجود VA سیاست و مقررات فدرال نیاز به آن را با توجه به گزارش.

“او مصر است که آنها دنبال یک غیر رقابتی روند و بی توجهی و سیاست به نفع کمتر دقیق الزامات قانونی” نوشت: James R. Mitchell, بازرس کل. “آقای شلبی مصرانه به دنبال استفاده از VA قانونی تنها منبع اقتدار به رغم اعتراضات مقامات تدارکات.”

شلبی تحت فشار قرار دادند قرارداد برای ماه اعتراض خود را به کارکنان و VA پیمانکاری مقامات این گزارش گفت:. مقامات در نهایت توافق برای رفتن به جلو و پس از آنها به دنبال و دریافت توجیهی از یک آژانس وکیل.

اما وکیل “موافقت نکرد درمان اساسی نقص در قرارداد فرایند که شامل آقای شلبی رفتار غیر اخلاقی” نوشته میچل که او نیز ایراد گرفت و کسب مقامات و منابع انسانی و کارکنان برای انجام مناسب تحقیقات بازار و برنامه ریزی است.

در واقع بازرس کل یافت “هیچ مدرکی” که و از مقامات خواسته بود شلبی که آیا او تا به حال یک رابطه با قرارداد ذینفع با وجود یک هشدار است که شلبی ترویجی برای تنها منبع قرارداد به نام تامین کننده بود “زمینه های مشکوک از پتانسیل ناشایستگی” میچل نوشت.

محققان مشخص شد که شلبی سوء استفاده از موقعیت رسمی خود را به نفع دو, دوستان,: مالک کسب و کار کوچک موفق به دریافت قرارداد و یک معاون رئیس جمهور از اولیه آن مقاطعه کار فرعی Blanchard, آموزش و توسعه, Inc. شلبی شده است و دوستان نزدیک با بلانچارد معاونت برای سال های بسیاری است.

شلبی ادعا کرد که محققان او نمی دانست که صاحب کسب و کار کوچک قبل از او کار کرده و با توجه به گزارش. اما ایمیل ها نشان داد که شلبی و صاحب کسب و کار کوچک در مورد چگونه به کار با هم در VA رهبری چالش ها از ماه مارس سال 2017, زمانی که او هنوز هم در نظر گرفته شده برای این معاون وزیر ،

پس از ملاقات چهره به چهره با شلبی ماه پس مالک کسب و کار با ارسال یک ایمیل به پس از آن-VA, منشی, David Shulkin حمایت شلبی برای دستیار وزیر. شلبی بعد اعتبار دوست داشتن “کمک برای باز کردن درب با VA” و از او تشکر برای تایید است که به اعتقاد او “کلام” در انتصاب او در این گزارش گفت:. آنها هر دو جشن شلبی انتصاب همراه با بلانچارد و معاونت در شام جشن در تاریخ 1 ژوئن 2017.

این 5 میلیون دلار در مالیات دهندگان خمیر شد تا حد زیادی هدر رفته, با توجه به گزارش. VA استفاده از تنها کسری از $3.8 میلیون آن صرف شده در آموزش, خدمات, در حالی که 1.2 میلیون دلار صرف “استعداد ارزیابی خدمات” با استفاده از نرم افزار بود که فدرال-گواهی “و بنابراین نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد,” میچل نوشت.

پس از شلبی استعفا از این و در ماه جولای 2018 بازرس کل دفتر هیچ توصیه با توجه به سوء رفتار خود. آن, آیا, اما, هشت توصیه برای بهبود و شیوه های پیمانکاری و خواست آژانس برای تعیین اینکه آیا هر یک از اتلاف منابع مالی می تواند بازیافت شود.

VA را بررسی قرارداد این سازمان نوشت: در پاسخ “برای تعیین چه اقداماتی باید انجام شود اگر هر گونه به بهبود وجه و یا در غیر این صورت آدرس اتلاف و بودجه. پیش بینی ما تکمیل این عمل توسط 21 ژوئیه سال 2020 است.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>