VA دفاع اثبات نشده استفاده از دارو در جانبازان برای Coronavirus

واشنگتن — وزیر امور جانبازان رابرت Wilkie روز چهارشنبه در دفاع از استفاده از یک اثبات نشده دارو در جانبازان برای coronavirus اصرار آنها هرگز استفاده می شود به عنوان “افراد مورد آزمایش” اما با توجه به درمان تنها زمانی که از نظر پزشکی مناسب است.

در یک نامه و تماس با عمده جانبازان سازمان Wilkie گفت: مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین بود که اداره دولتی و بیمارستان ها به ویروس زده بیماران تنها در رابطه با یک پزشک مشاوره.

اما Wilkie کاهش یافته است به می گویند که چگونه این دارو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت در VA برای COVID-19 و اینکه آیا این گروه تا به حال صادر گسترده راهنمایی برای پزشکان و بیماران در مورد استفاده از مواد مخدر است که به شدت تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شواهد علمی.

غذا و داروی آمریکا هشدار داده است پزشکان در برابر تجویز دارو برای COVID-19 خارج از بیمارستان ها به دلیل خطرات ناشی از عوارض جدی و مرگ است.

“اولویت شماره یک ما است حفظ جانبازان, خانواده های آنان و کارکنان ما امن و سالم” Wilkie گفت: در این نامه که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

وی تاکید کرد بدون توضیح که VA کشور بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی بود و پیوستن به FDA راهنمايي اجازه می دهد نسخه از این دارو برای COVID-19 در بیمارستان.

در مورد نامه و صدور بیانیه ای جداگانه آن گفت: “اجازه استفاده از این دارو پس از حصول اطمینان از جانبازان و مراقبان آگاه از خطرات بالقوه در ارتباط با این که ما با هر گونه دارو و یا درمان است.”

عمده جانبازان سازمان خواستار VA به توضیح دهد که تحت چه شرایطی و پزشکان شروع بحث از هیدروکسی کلروکین با جانبازان به عنوان یک گزینه درمانی پس از یک تجزیه و تحلیل از بیمارستان VA اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته نشان صدها نفر از جانبازان که در زمان این دارو دیدم هیچ سود برای COVID-19.

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط محققان مستقل در دو دانشگاه و با تصویب نمی شد دقیق آزمایش. محققان با تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی از 368 زن جانبازان بستری با تایید عفونت کروناویروس در و مراکز پزشکی که فوت یا مرخص شد آوریل 11. این تجزیه و تحلیل شد بزرگترین نگاه تا کنون در هیدروکسی کلروکین برای COVID-19.

حدود 28% از جانبازان که داده شد هیدروکسی کلروکین به علاوه مراقبت معمول درگذشت, در مقابل 11 درصد از کسانی که به گرفتن مراقبت های معمول به تنهایی.

“چرا جانبازان بودند که دریافت درمان از یک آژانس فدرال تحت درمان با اثبات نشده و نظری دارو پرسید:” جرمی ساقی ارشد اجرایی از عراق و افغانستان سربازان آمریکا است. “در چه نقطه ای بود و می دانیم که نتایج این وخیم و هنگامی که عمل آنها بر اساس این نتایج؟”

“ما نگران هستند که و هنوز هم خطاب به هر یک از این سوالات و یا ارائه هر گونه اطلاعات در مورد این موضوع از هیدروکسی کلروکین ایمنی و نتایج آنها دیده می شود از آن” ساقی اضافه شده است.

ترنس هیز سخنگوی سربازان جنگ های خارجی خواست و به منظور محدود کردن استفاده از آن از دارو برای COVID-19. “این هنوز هم نشده است ثابت شده اگر این مواد مخدر کمک کند یا نه برای COVID-19” او گفت:.

VA فرستاده است متناقض عمومی پیام در استفاده از مواد مخدر است. هفته گذشته Wilkie در زمان وکالت از مواد مخدر و حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن با این ادعا بدون شواهد که از آن شده است موثر برای جوان و میانسال جانبازان در خاص است. در واقع وجود دارد هیچ شواهد منتشر شده که نشان می دهد.

در ماه مارس به عنوان برگ برنده ترویج مواد مخدر VA قرار داده و دو اورژانس سفارشات $208,000 ارزش هیدروکسی کلروکین برای استفاده در بیمارستان. بخش بعد گفت: بخش عمده ای از آن منظور شد و برای آن استفاده می شود تایید, استفاده, مانند درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

این دارو به مدت طولانی استفاده شده است برای درمان مالاریا و کسانی که بیماری. چند بسیار کوچک و مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. اما FDA هفته گذشته گفت که آنها در حال بررسی تهدید کننده زندگی عوارض جانبی گزارش شده به سم مراکز کنترل و دیگر مقامات بهداشتی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط امید ین از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: نیروی هوایی ممکن است از دست End قدرت اهداف میان Coronavirus پاسخ تلاش های رسمی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>