و مراقب برنامه باز می شود به واجد شرایط جنگ جهانی دوم و کره جنوبی و ویتنام دامپزشکان

پس از یک yearlong تاخیر جانبازان از جنگ جهانی دوم از طریق ویتنام که نیاز around-the-clock, مراقبت از یک دوست

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 مرداد 1399

پس از یک yearlong تاخیر جانبازان از جنگ جهانی دوم از طریق ویتنام که نیاز around-the-clock, مراقبت از یک دوست می توانید درخواست برای وزارت امور ايثارگران با خانواده مراقب برنامه شروع Oct. 1.

VA جمعه اعلام کرد در دفتر ثبت فدرال که برنامه توسعه که شامل جانبازان که در خدمت یا قبل از 7 مه سال 1975 آغاز خواهد شد با تغییرات متعددی که بر همه کسانی که ثبت نام از جمله زمان جانبازان و مراقبان.

بعدی به عنوان خوانده شده: 1 دریایی مرده 8 بیشتر از دست رفته پس از NAL تصادف کردن, کالیفرنیا, ساحل

تحت قوانین جدید جانبازان تنها با یک یا همراه سرویس متصل ناتوانی امتیاز از 70 ٪ و یا بالاتر که هم معیارهای خاص و در خدمت قبل از سال 1975 تاریخ واجد شرایط درخواست در ماه اکتبر.

VA تعیین خواهد کرد که آیا متقاضی متناسب به یکی از دو دسته بندی ها: سطح 1 کسانی که نیاز قابل توجهی تسهيلگر اما قادر به بیش ترین معلول همگروهی; یا سطح 2 کسانی که قادر به "خود-حفظ در جامعه" به معنی آنها نیاز به نظارت مستمر و کمک با سه یا بیشتر از فعالیت های روزانه.

با توجه به VA دستمزد مقدار برای برنامه جامع کمک برای خانواده مراقبت خواهد بود وابسته به جغرافیا و سطح. یک پرستار در دالاس حمایت از یک سطح 2 جانباز به عنوان مثال دریافت یک دستمزد ماهانه در حدود $2,803.17. برای کسی که مراقبت از یک سطح 1 veteran آن خواهد بود $1,751.98.

کسانی که در حال حاضر ثبت نام در این برنامه و کسانی که با یک دستور نرم افزار خواهد بود مجددا تحت معیارهای واجد شرایط بودن بیش از سال آینده با توجه به VA.

اگر یک ارزیابی مجدد نتایج در افزایش دستمزد کهنه و مراقب خود را خواهد دریافت مقدار جدید به عنوان به خوبی به عنوان یک مبلغ یکجا از عطف به ماسبق پرداخت به Oct. 1 در سال 2020 است. اگر این ارزیابی را تعیین می کند جانباز است واجد شرایط برای یک کاهش مقدار و آنها را متوجه Oct. 2, 2021 و کاهش را به اثر "هیچ زودتر از 60 روز" پس از آنها دریافت کنید.

برای جانبازان که در حال حاضر ثبت نام کرده اما تلقی طول ارزیابی مجدد به واجد شرایط تحت ضوابط جدید VA اطلاع رسانی خواهد شد veteran در یا در اطراف Oct. 1, 2021 و منافع خود را ادامه خواهد داد برای 90 روز پس از ترخيص از برنامه است.

به عنوان بخشی از ارزیابی و بررسی خواهد شد سطح فعاليت جانبازان می توانید خود را هر روز با در نظر گرفتن اینکه آیا آنها می توانند لباس خود را استحمام داماد خود تنظیم یک پروتز یا orthotic دستگاه خود به خود به حمام رفتن بدون کمک خوراک خود و یا نیاز به کمک در حال حرکت در اطراف خانه های خود.

2018 و ماموریت عمل مورد نیاز این اداره به گسترش مراقب برنامه شامل جانبازان از جنگ های قبلی. این برنامه در حال حاضر که در سال 2011 تاسیس شد در خدمت مبارزه با زخمی جانبازان post-9/11 عصر و کمک کرده است 38,000 سابق اعضای خدمات در هزینه حدود 900 میلیون دلار در سال است.

VA وزیر رابرت Wilkie روز جمعه گفت که مقررات جدید اجازه می دهد تا بسیاری از "آسیب پذیر جانبازان به ماندن در خانه با عزیزان برای تا زمانی که ممکن است."

"گسترش مقررات آدرس پیچیدگی و هزینه نگهداری جانبازان در خانه با خانواده های خود که به ارائه مراقبت های شخصی," Wilkie گفت: در یک نسخه.

تحت ماموریت قانون برنامه را متحمل خواهد شد یکی دیگر از گسترش on Oct. 1, 2022, شامل مبارزه با جانبازان که خدمت بین 1975 و هفت. 11, 2001.

در علاوه بر این به گسترش واجد شرایط بودن فراتر از کسانی که در حال مبارزه با زخمی مقررات جدید تعریف روش های جدید برای تخلیه سابق خدمات اعضا از برنامه استاندارد روش های عملیاتی و ارائه آموزش جدید برای کارکنان و مراقبان. این تغییرات نیز به مراقبان دسترسی به برنامه ریزی مالی و خدمات حقوقی.

این برنامه هدف از VA دفتر بازرس کل تحقیقات در سال 2018 است که با مشکلات چگونه بخش مدیریت برنامه های متقاضیان پذیرفته شده و نظارت های بهداشتی از کسانی که تخلیه شده از این برنامه است.

IG یافت که در این بخش نیز پرداخت 4.8 میلیون دلار به مراقبان از جانبازان نبودند واجد شرایط برای این برنامه است.

در سال گذشته چهار همسران و دو fiancees از جانبازان واجد شرایط برای این برنامه شکایت کرد و به اتهام نادرست لغو منافع خود را یا انکار آنها.

اطلاعات بیشتر در مورد VA را مراقب برنامه می تواند بر روی وب سایت خود را.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نظامی مراقبان فایل طرح دعوی در دادگاه گفت: VA نادرست لغو مزایای

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب