و می پرسد برای کمک های مالی برای کمک به بی خانمان جانبازان از طریق همه گیر

وزارت امور کهنه سربازان خواست عمومی دوشنبه به نوشتن یک بررسی اهدای مواد غذایی و کمک های موبایل برای کمک به بی خانمان جانبازان و کسانی که در معرض خطر اخراج به دریافت از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

“افراد و سازمان ها خواست برای اهدای اقلام ضروری مانند غیر شدنی برای مبارزه با ناامنی غذایی و جدید گوشی های تلفن همراه برای فعال کردن جانبازان برای دسترسی به, VA telehealth خدمات” گروه گفت: در یک نسخه.

علاوه بر این “کمک های پولی را نیز پذیرفته می شود برای کمک به جانبازان پرداخت برای سپرده های امنیتی برای ترتیبات زندگی برای جلوگیری از بی خانمانی ،

مربوط به: جانبازان با COVID-19 داده خواهد شد سرطان پروستات مواد مخدر در دادگاه

VA وزیر رابرت Wilkie گفت که گروه “کار خستگی ناپذیر برای رسیدگی به نیازهای فوری از جانبازان که بی خانمان هستند و یا در معرض خطر بی خانمانی و با کمک از جامعه و حتی بیشتر می تواند انجام شود.”

“این کمک های مالی می تواند یک تفاوت مهم در این بخش توانایی محافظت و خدمت آسیب پذیر جانبازان در طول این بهداشت عمومی اورژانس” Wilkie در بیانیه ای گفت.

VA دارای یک رکورد از پذیرش معافیت مالیاتی کمک های مالی برای انواع برنامه های, اما آخرین درخواست نشان داد که تاثیر بالقوه در جانبازان از افزایش نرخ بیکاری اجتناب ناپذیر شکست به پرداخت اجاره و دیدار با پرداخت وام مسکن و جاده های طولانی برای بهبود انتظار می رود از رکود اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر.

هفته گذشته و گزارش شده است که آن را قادر به افزایش تعداد تخت بیمارستان در طی این بیماری همه گیر در حالی که حفظ تامین جریان و نیروی انسانی در سراسر کشور.

“VA تیم موفق شده است منابع خود را عالمانه در طول این بحران” Wilkie گفت: در مارس 13 انتشار.

این درخواست برای کمک های مالی یک روز قبل از Wilkie است که برای دفاع و پاسخ به رمان coronavirus تهدید و بخش برنامه ریزی برای بازگشایی امکانات در یک جلسه از خانه تخصیص بودجه.

در روز دوشنبه VA گزارش داد که مرگ و میر در میان بیماران خود را برای درمان coronavirus افزایش یافته بود به 1,012 میان مجموع 12,242 موارد است.

آخرین تعداد بی خانمان جانبازان توسط وزارت مسکن و توسعه شهری در ماه نوامبر برآورد شده است که وجود دارد در مورد 37,000 بی خانمان جانبازان در سراسر کشور — بیش از 22,000 در اسکان موقت و بیش از 14,000 “زندگی در مکان معنا نیست که برای زندگی انسان است.”

جانبازان خدمات سازمان ها و گروه های حمایت کرده اند به طور فزاینده ای هشدار داد افزایش کهنه بی خانمانی در طول همه گیر و خواستار افزایش بودجه از کنگره برای حفظ جانبازان کردن خیابان ها.

در مجازی شنوایی از خانه جانبازان کمیته امور در آوریل 28, کاترین مونه مدیر عامل شرکت ائتلاف ملی بی خانمان جانبازان گفت: یکی دیگر از $1.34 میلیارد دلار مورد نیاز است در بالا از $17 میلیارد مجاز برای VA تحت مراقبت در عمل به قانون امضا شده در مارس 27.

اجتناب از عمده افزایش بی خانمانی کهنه “نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در برنامه های خدمت بی خانمان جانبازان” مونه گفت.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: کانادا Snowbirds عضو خدمه جان باخته در سقوط جت شناسایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>