USNS راحتی مجموعه ای به بازگشت به ویرجینیا در روز پنج شنبه

نورفولک ، — نیروی دریایی بیمارستان کشتی فرستاده شده به از بین بردن استرس نیویورک بیمارستان های شهرستان به عنوان coronavirus موارد یافت شده است مجموعه ای به ترک این هفته و بازگشت به آن homeport در ویرجینیا, ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی گفت.

این USNS راحتی را تنظیم بادبان برای نورفولک در روز پنج شنبه گفته مقامات در بیانیه ای در روز سه شنبه.

کشتی لنگر انداخت در منهتن در مارس 30 و در حالی که آن را در اصل اعزام به مراقبت برای عدم coronavirus بیماران, آوریل 6 آن آغاز شده بود پذیرش کسانی که با این ویروس به عنوان شهر بیمارستان ادامه داد: برای جمعیت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: هفته گذشته که کشتی دیگر مورد نیاز به عنوان تنش در سیستم بیمارستان در ظاهر به کاهش. همانطور که از شنبه, 1000 تخت بیمارستان کشتی تحت درمان بود 182 بيمار. آخرین بيماران ترخيص شده در این هفته با توجه به نیروی دریایی است.

هنگامی که در نورفولک کشتی را restock خواهد شد باقی می ماند و آماده برای آینده ممکن است استقرار, مقامات گفت.

کشتی crewed غیر نظامی توسط دریانوردان و اکثریت از آن کادر پزشکی مستقر بود در نیروی دریایی در مرکز پزشکی در پورتسموث, The Virginian-خلبان گزارش شده است. مقامات می گویند که در آن کارکنان را بنا به کشتی بازگشت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: ارتش می گوید آن را پیدا کرده است, بهترین پارچه برای تبادل نظر ماسک صورت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر