USNS راحتی می شود خاموش بازگشت به خانه در نورفولک پس از Coronavirus کار در نیویورک

اکثر homecomings بینم یک محکم بسته بندی شده ازدحام خانواده ازدحام دروازه در انتهای اسکله تکان دادن علائم و انتظار برای یک دوست در نهایت به گام کشتی.

در عوض USNS راحتی اریب به اسکله 12 در نیروی دریایی ایستگاه نورفولک به هیچ هیاهو در همه. هر همسران و یا بچه های خود وجود دارد را انتخاب کنید تا مامان یا بابا تنزل می شد خود را به اتومبیل های اجتماعی را حفظ فاصله.

درشت سفید بیمارستان کشتی مزین با صلیب سرخ صرف ماه گذشته در شهر نیویورک خدمت به عنوان یک سرریز بیمارستان به عنوان شهر جنگ گسترده شیوع کروناویروس است که در سمت چپ بیش از 13000 وجود دارد و مرده است.

به راحتی وارد خانه برای نورفولک در اوایل صبح روز شنبه پس از گذراندن اواخر جمعه لنگر فقط در خارج همپتون بندر در حالی که کشتی ضد عفونی و خدمه آزمایش ویروس.

کشتی درمان 182 بيمار در حالی که در نیویورک فرمانده ماموران گفت: حدود 70 درصد است که بسیار حاد coronavirus بیماران.

مرتبط با: بیمارستان نیروی دریایی کشتی هنگامی که تفکر انتقادی ببینید چند بيمار

“ما همه چیز را دیدم که (نیویورک بيمارستان) را دیدم” سروان. پاتریک Amersbach که دستورات آسایش پزشکی پرسنل خبر داد. “ما شلوغ ترین ICU در وزارت دفاع بیش از ماه گذشته است.”

آنها تا به حال 25 نفر در هواکش و موارد متعدد نارسایی ارگان ها نیاز به مقدار زیادی از یک توجه از کشتی های پزشکی کارکنان Amersbach گفت.

بسیاری از حدود 1200 ملوانان بازگشت راحتی حتی ممکن است رفتن به طور مستقیم به خانه آنها پس از پیاده روز شنبه.

سروان. یوسف اوبراین ماموریت فرمانده نیروی کار شهر نیویورک گفت: هر دریانورد ترک کشتی را صرف بعد از 14 روز تحت قرنطینه بر اساس دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری ها از جمله داشتن اتاق خود را که در آن به خواب و حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

برخی می تواند با رعایت این دستورالعمل ها در صفحه اصلی در حالی که کسانی که نمی تواند قرار داده می شود تا در یک هتل و یا پادگان توسط نیروی دریایی برای 14 روز در پایان از آن آنها خواهد بود آزمایش دوباره اوبراین گفت.

به جای مشتاق شوهران و همسران انتظار با کودکان نوپا و جدید نوزادان, کاروان سفید اتوبوس به صف شدند تا در انتهای اسکله به سبد خرید خدمه به قرنطینه چهارم.

“آن را متفاوت آره اما همه چیز متفاوت” اوبراین گفت: از خاموش بازگشت به خانه.

این مقاله نوشته شده است که توسط رایان مورفی از Virginian-خلبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

بیشتر بخوانید: ارتش پروب خواستار روش های جدید پس از کشنده رنجر چتر نجات حادثه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویرجینیایی-خلبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im